Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
Doktorunuz Hakkında

Uzm.Dr. Ayşen İnceoğlu Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.İzmir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Kliniğinde uzmanlığını tamamlıyan Ayşen İnceoğlu Özel Ege Şehir Hastanesin ' de...

Hastalığınız & Tedavimiz
 • Demans
 • Parkinson Hastalığı
 • Epilepsi
 • Baş Ağrıları
 • Parasomniler
 • Bayılma
 • Karotis
 • Baş Dönmeleri
 • Sinir Sıkışması
 • Sinirsel Ağrılar
 • Panik Atak
 • Felç
 • Trigeminus Nevralji
 • Nevralji
 • Gullian Barre Sendromu
 • Anensefali
 • Ataksi
Hasta Yorumları
5 StarStarStarStarStar 37 yorum
Yorumunuz gönderildi.
Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
S... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Çok sevgili sayın Ayşen hocam ilgi ve alaka nizdan dolayı öncelikle çok teşekkür ediyorum beni hayata döndürdüz size minnettarım iyiki varsınız sizin gibi işini severek yapan ve işinde profesyonel doktorlara ihtiyacımız var.. tekrar tekrar teşekkür ediyorum...

S... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Çok sevgili sayın Ayşen hocam ilgi ve alaka nizdan dolayı öncelikle çok teşekkür ediyorum beni hayata döndürdüz size minnettarım iyiki varsınız sizin gibi işini severek yapan ve işinde profesyonel ofosyonel doktorlara ihtiyacımız var.. tekrar tekrar teşekkür ediyorum...

M... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Sevgili Ayşen Hocamız, yıllardır tanıdığımız için hergün şükrettiğimiz kurtarıcı Doktorumuz, sayesinde Annem tekrar yaşama ve aramıza döndü. Ne zaman rahatsızlansak sabrıyla, güleryüzü ve aklıyla hep yanımızdadır. Sonsuz teşekkürler.

M... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Bundan bir kaç ay öncesine kadar bacaklarımda çok ciddi derecede ağrılar vardı ağrılardan yürüyemez duruma geliyordum ki kızımın doktoruna Ayşen inceoğlu'na şikayetimi soyledim sağolsun doktorumuz hemen tahlilleri yaptı ve yapılan tahliller sonucunda ciddi derecede kansızlık ve ciddi derecede B12 eksikligi bir çok vitamin eksikliği çıktı.Sagolsun hocamız hemen tedavisine başladı verdiği ilaçlar sayesinde şimdi hem ağrılarım geçti hem artık daha rahat yürüyorum Ayşen doktor neredeyse biz oradayız hem iletişimi kuvvetli hem bilgisi çok iyi tüm güncel gelişmeleri kızı takip ediyor.Ayşen hocamız önce kızını hayata bağladı kızım kimseyle konuşmuyordu ayşen hocanın sayesinde sosyal hayatı tanıdı ardından eşimi felç olmaktan kurtardı ve en son ben yürüyemez duruma geliyordum ki şimdi hocamızın sayesinde çok rahat yürüyorum ailecek böyle anlayışlı güler yüzlü tatlı dili bir doktora denk geldiğimiz için çok şanslıyız beni ve ailemi sağlığımıza kavusturduğu için hocamıza çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Ş... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Ben kızımın doktoru Ayşen kızımıza aslen el titremesi şikayetiyle gittimiştim fakat yapılan tahliller sonucunda beklenmedik bir haberle karşılaştık Ayşen doktor yaptığı tahliller sonucunda beyine giden şah damarından birinde %72tikanlik olduğunun farkına vardı ve onun erken teşhisi sayesinde felç olmaktan kurtuldum çok şükür Ayşen doktor tam işinin ehli bir doktor.Ayşen kızımız sadece beni iyileştirmekle kalmayıp kızımı yeniden hayata bağlayan tek doktor bilgisi kuvvetli tam işinin uzmanı başta kızımı iyileştirip yeniden hayata bağlayan ve beni felç olmaktan kurtaran Ayşen İnceoğlu'na teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını dilerim iyi ki varsın kızım.

A... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Hayatımda bu kadar en ender tanıdığım aysem inceoğlunu akdeniz sifa hastanesinde basarilarini sonsuza dek olmasını istiyorum başarılar DİLİYORUM hastanenize hayırlı olmasını DİLİYORUM

İletişim Bilgileri

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.