Giriş Yap
Hesabın yok mu? Yeni Bir Hesap Oluşturun
Hesap Oluştur

"Hesap Oluştur" butonuna basakrak Gizlilik Metnini'nı, Üyelik Sözleşmesini, Site Kullanım Şartlarını ve Rıza Metni’ni kabul etmiş sayılırsınız.

  Hesabın var mı? Giriş Yap
  Hekim Girişi
  Online Görüşün

  Tebrikler.

  Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
  Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

  Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

  Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

  Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
  Sorunuz cevapladığında size bildirim göndermek için.
  Doktorunuz Hakkında

  Op. Dr. Mümin Temel, Özel Ege Şehir Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.  Dr. Temel, 1991 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur. Üroloji ihtisasını, Ankara...

  Hastalığınız & Tedavimiz
  • Böbrek Taşı
  • Prostat Büyümesi
  • Prostat Kanseri
  • Üreter Taşı
  • Böbrek Hastalıkları
  • Testis Kanseri
  • İdrar Kaçırma
  • Böbrek İltihabı
  • İdrarda Kan Görülmesi
  • İnmemiş Testis
  Hasta Yorumları
  5 StarStarStarStarStar 5 yorum
  Yorumunuz gönderildi.
  Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
  Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
  G... 22 gün
  StarStarStarStarStar

  babam 77 yaşında ve kısa bir süre önce covit 19 dan dolayı bir süre yoğun bakımda tedavi gördü. Tedavisi bittikten sonra prostat şikayetlerinin iyice artmış olmasından dolayı Mümin Beye başvurduk ayrıntılı muayene yaptı tetkikleri istedi sonuçlar çıktıktan sonra 2 gün içerisinde Holep Yöntemiyle babama prostat ameliyatı yaptı. 1 gece hastane de kaldık sabah kontrolleri yapıldıktan sonra taburcu olduk hiç kanama olmadı ve hemen sağlığına kavuştu. çok ilgili bilgili bir hekim ve bu süreçteki davranışı tutumu için kendisine minnettarım. iyi ki var

  H... 1 ay
  StarStarStarStarStar

  Gayet ilgili ve başarılı bir doktor. Hocama ilgisi için teşekkür ediyorum.

  B... 1 ay
  StarStarStarStarStar

  Ben Fitness sporcuyum genelde ağır antremanlar yapıp yarışmalara katılıyorum. Bir süredir sağ yan tarafımda şiddetli ağrılar yaşıyordum. Daha önce muayene olduğum hekimler kas ağrıları olduğunu düşünüyorum diyip ne olur ne olmaz röntgen çekelim diyerek bir röntgen çekip birşey yok adale ağrısı olduğunu söyleyip ağrı kesicilerle beni gönderdiler. Mümin hocam en başta beni sıkılmadan dinledi ve muayene etti sonra söylediklerin ve muayenen bunun basit adele ağrıları olamayacağını söyleyip daha ayrıntılı tetkikler yaptı. Sonuç olarak birkaç böbrek taşımın olduğu ortaya çıktı. Ameliyatımı yaptı ve hayatıma geri döndüm Mümin hocama teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim. Çok donanımlı bir doktor.

  H... 1 ay
  StarStarStarStarStar

  Sn. Mümin Temel beyfendi böbreğimdeki taşı kırma operasyonuna girecek ilk operasyonumdan bu yana inanın beni bir hasta gibi değil bir aile ferdi gibi sımsıcak sarmalayarak bir abi gibi hem tedavi aşamalarımı takip etti hem de beni moralmen ikinci ameliyata hazırladı kendisini çok seviyorum ve bütün bu yazımı okuyan arkadaşlara da tavsiye edebileceğim İzmir de tek geçeceğim Üroloji doktorudur. Hastası olarak kendisine ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür eder iş hayatında başarılarının daim olmasını dilerim.

  Z... 4 ay
  StarStarStarStarStar

  Bir buçuk yıllık doktorumuz babam için şu ana kadar doktorluğu yanı sıra manevî olarakta iyiliklerini gördük çok memnunuz iyiki varsiniz

  Anlaşmalı Sigortalar
  İletişim Bilgileri

  TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

  TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

  TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.