Kim Daha Hızlı Kilo Kaybedecek? - Dyt. Şüheda Bengisu Rodop

Kendinizi başkaları ile kıyaslamayı bıraktığınız zaman sonuç alacaksınız.
Kıyaslama yapmak başkasının görüntüsü ile kendinizi karşılaştırmak veya kilo verirken ki hızına bakıp kendi motivasyonunuzu bozmanın size bir faydası olmayacak.
Siz özelsiniz, her beden kendine özeldir. Bakteri yoğunluğu, bağırsak düzeni, hastalığı, alışkanlıkları, diyeti her birimizin farklıdır.
O yüzden kendinizin en sağlıklı hali için diyet sürecine başladığınızı ,çaba harcadığınızı ve bu çabanın sonucunu sadece tartıdaki sayı değeri olarak değil, sağlıklı kalabilmek için yaptığınızı unutmayın.

Detaylı Bilgi ve Randevu Almak İçin Dyt.Şüheda Bengisu Rodop ile iletişime geçin.

Daha Fazla Video İçin Tıklayınız.

İlginizi ÇekebelicekVideolar

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.