Üst Göz Kapağı Estetiği - Op. Dr. Sıla Taşdemir Yiğitoğlu

Üst göz kapağı estetiğini kimlere uyguluyoruz?

Genellikle üst göz kapağı düşük olan hastalara uygulamaktayız.

Neden düşüyor üst göz kapaklarımız?

Zamanla ilerleyen yaşla ve çevresel faktörlerin etkisiyle altındaki zayıflamış olan kas ve yağ dokusu aşağı doğru yer değiştirmektedir. Ve bu da hastalarda istenmeyen yorgun bir ifadeye neden olmaktadır.

Siz de kendinizde bu semptomların olduğunu fark ediyorsanız kliniğimize hepinizi bekliyoruz. Herkese sağlıklı günler dilerim.

Detaylı bilgi ve randevu için Op. Dr. Sıla Taşdemir Yiğitoğlu ile iletişime geçiniz.

İlginizi ÇekebelicekVideolar

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.