G Cell Kök Hücre Tedavisi - Uzm. Dr. Dilek Vatansever

Merhabalar, bugün sizlere kliniğimize çok yeni getirdiğimiz bir teknolojiden bahsetmek istiyorum: Cinsel kök hücre teknolojisi. Daha önce kliniğimizde uyguladığımız kandan kök hücre teknolojisinden farkı nedir, bunun?

Çünkü artık kendi kanınız değil, bu defa dokunurdu hücre üretiyoruz. Saçlı bölge için kulak arkasındaki saçlı derinizden parçalar alıyoruz. Vücudunuzdaki diğer sorunlu yerler için de karın yağınızı kullanıyoruz. Evet, kliniğimizde 35-40 dakikalık bir işlemle sorunlu olan bölgeniz neresiyse ona göre uygun yerden doku alarak onu çok özel cihazımızda kök hücrelerine ayırıyoruz. En güzel tarafı ise işlemin tek seans uygulanması, sorunlu bölgelerinize çözüm oluşturuyoruz. Ağrısız, konforlu bir işlem. Daha ayrıntılı bilgi için sizi kliniğimize bekliyoruz.

Detaylı Bilgi ve Randevu İçin Uzm.Dr. Dilek Vatansever ile iletişime geçiniz.

Daha fazla video için tıklayınız.

Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
Hasta Yorumları
5 StarStarStarStarStar 8 yorum
Yorumunuz gönderildi.
Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
S... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Botoks konusunda acı eşiği düşük biri olarak cok fazla kaygiliydim..ilk defa Dilek hanıma gittim ve gercekten hiç bir acı hissetmeden işlem cok kısa bir sürede bitti..iletisimi ve uzmanlığı insanı rahatlatiyor ve güven veriyor.

S... 2 yıl
StarStarStarStarStar

Nokta atışları yaparak geçen yıllarınızı itina ile size geri iade eden ve güzelleştiren kiymetli doktorum

N... 2 yıl
StarStarStarStarStar

Hekimliğinden önce insan olarak kendisine bayıldım. İletişimi güçlü, çok nazik ve ben kendimi prenses gibi hissettim. Ve muayenehanesinde dans ettim çünkü deli bir kadınım

S... 2 yıl
StarStarStarStarStar

Doktor hanıma gözaltı ışık dolgusu yaptırdım ve çok memnun kaldım..İşinin ehli, güler yüzlü ve enerjisi yüksek bir doktor..Anestezi uzmanı olduğu için daha çok güvendim ve aldığım sonuç harika oldu..Tüm çevreme tavsiye ediyorum....

T... 2 yıl
StarStarStarStarStar

Gerçekten aradığım doktoru bulduğumu düşünüyorum güleryüzlü, ilgili, eli çok hafif ve işinin ehli emin ellerde olduğunu bilmek insanı rahatlatıyor kendisine çok teşekkür ediyorum

D... 2 yıl
StarStarStarStarStar

Yakın arkadaşımın önerisiyle botox tedavisi için gittim Dilek Hanım a. Öncelikle botoxum tam istediğim gibi oldu. Aşırı gerilmeden çizgilerim gitti.ilk kez karşılaşmamıza rağmen samimi, içten mütevazi kişiliğiyle bir hasta olarak güven verici. Sağlık personeli olarak çok teşekkür ederim

Hastalığınız & Tedavimiz
 • Hastalıklar & Tedavilerimiz
  1. Dolgu & Botox
  2. Ağrı tedavisi
  3. Akne Tedavisi
  4. Akupunktur
  5. Alfa lipoik asit
  6. C vitamini
  7. Cilt Gençleştirme
  8. Gençlik Aşısı
  9. Glutatyon Tedavisi
  10. IV Tedaviler
  11. İp Askı
  12. Kaş Kaldırma
  13. Kollojen Aşısı
  14. Leke Tedavisi
  15. Medikal cilt bakımı
  16. Mezoterapi
  17. Migren tedavisi
  18. Migren tedavisi
  19. Ozon Tedavisi
  20. Saç tedavileri
  21. Yüz Gençleştirme
İletişim Bilgileri

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.