İnsanların Dediklerini Umursamamanız İçin Hatırlamanız Gerekenler - Uzm.Kl.Psk.Çağlar Elbirlik

Negatif insanların söylediklerini umursamamak için hatırlaman gereken 5 şey:

İnsanlar bazen sadece konuşur, konuşmak için konuşur. Senin onu ciddiye aldığın kadar, o kendi söylediğini ciddiye almaz. Birisinin bir şey söylüyor olması, onun doğru olduğunu göstermez; bu sevdiğin bir insan olsa bile.

İnsanlar olayları kendi pencerelerinden görür. Bazı insanlar çekiç gibidir, önüne gelen her şeyi çivi gibi görme eğilimindedir. Sen çivi olduğundan dolayı değil, birisinin sana kötü bir şey söylediğinde canının sıkılması doğal. Sen kendi işine, hayatına bakarsan, bu his hızlıca geçecek.

Ama kendini kanıtlama tuzağına düşersen, o his kolay kolay geçmeyecek. Kendini sadece kendinin bir önceki haliyle kıyasla. Kimse senin neler yaşadığını, nasıl bu noktaya kadar geldiğini ve ne kadar gözyaşı döktüğünü bilmiyor. Eğer sen bu çabayı takdir etmezsen, başkaları hiç etmez.

Detaylı bilgi ve randevu için Uzm. Kl. Psk. Çağlar Elbirlik ile iletişime geçin

Daha fazla video için tıklayınız.

Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
Hasta Yorumları

Henüz Yorumunu paylaşan olmamış.

İlk yorumunu paylaşan sen ol!

Yorumunu Paylaş

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.