Lazerle Prostat Ameliyatı ( ThuFLEP / HoLEP ) Hakkında Merak Edilenler - Doç. Dr. Uygar Miçooğulları, FEBU

Tüm dünyada artık lazer cerrahileri yaygın olarak kullanılmakta. Lazer cerrahilerin avantajlarından biri prostat dokusunu neredeyse tamamını çıkarması ve patolojik incelemeye imkan sağlaması, işeme fonksiyonlarını son derece iyi oranda düzeltmesi, ve her türlü büyüklükteki prostata uygulanabilmesidir.

Daha Fazla Video İçin Tıklayınız

Detaylı Bilgi İçin Opr.Dr. Uygar Miçooğulları ile İletişime Geçin.

Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
A...

Bugün bir yakınım sayın doktorla görüşme yaptı ben Aydın’da ikamet ediyorum yarın ya da yarından sonra öğleyin saat 13:14 sularında doktor beyle görüşmek istiyorum acaba müsait mi kendim hastaneye geleceğim

Doç.Dr. Uygar Miçooğulları, FEBU Cevabı

Merhabalar , önümüzdeki hafta içi saat 8.30-- 14.30 arası doktor bey müsait olur. Uygun olduğunuzda gelebilirsiniz. Saat 14.30 dan sonra ameliyatları var. Randevu için Whatsapp: 0543 588 89 89 dan yazabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim .

R...

iyi günler hocam Ben bir diyabet 2 hastasıyım ve sorunum prostat büyümesine karşı hap alıyorum arti sertleşme sorunu ve penis eğriyi var bana nasıl yardımcı olabilirsiniz ben şu anda yurt dışında yaşıyorum.Yakin bir zamanda Türkiye ye gelecem . saygılar

Doç.Dr. Uygar Miçooğulları, FEBU Cevabı

Merhabalar bütün sorunları hem beraber hem ayrı ayrı değerlendirmek gerekiyor. Sertleşme ve prostat sorununun ciddiyetine göre tedavi planlamak lazım. Eğriliğin derecesi , plak olup olamaması tedaviyi değiştiriri. Gelince ayrıntılı konuşalım

Hasta Yorumları
Yorumunuz gönderildi.
Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
L... 2 gün
StarStarStarStarStar

Uygar bey'e sık idrar, kesik kesik işeme şikayetleri ile başvurdum. Yapilan tahliller ile doktor bey Thuflep ameliyatı önerdi. 20 Şubat 2024 'de ameliyatım gerçekleşti. Ameliyat sonrasında acı, ağrı hissetmedim ağrı kesici kullanmama gerek bile kalmadı. Doktor bey sayesinde 83 gramlık prostat bir sorun olmaktan çıktı. Doktor bey çok ilgilendi, her konuda bizi bilgilendirdi, çok memnun kaldık.

H... 3 gün
StarStarStarStarStar

PSA değerindeki yükseklik nedeni ile MR Füzyon Biyopsi işlemi uyguladı hocamız. İkinci gün ağrı kesici bile kullanmadan rutinime ve işime geri döndüm. Uygar hocamıza çok teşekkür ederim.

F... 4 gün
StarStarStarStarStar

Merhabalar 3 ay önce Varikoselektomi operasyonu oldum ve 3 aylık vitamin kullandım bugun geldiğim durum ise spermiogram testimde şekil bozukluğunda düzelme oldu sayı değerinde artma oldu, ileri hareketli sayı düzeldi kısacası normal gebelik zor iken şuan ki test sonuçlarıma göre her şey normale döndü iyiki varsınız her şey için çok teşekkür ediyorum yine aynısını söyleyeceğim ben inanıyorum ki size güzel haberler ile gelicez

S... 5 gün
StarStarStarStarStar

Uygar hocama babamın böbrek ve üreterdeki taş problemi ile başvurmuştuk. Sağ böbrekte büyük, tıkayıcı ve sol üreterde de tıkayıcı çok sayıda taşı vardı. Farklı hastanelerde risklerden dolayı ameliyat yapılamayacağı söylenildi ve uzun zamandır ameliyatımız ertelenmişti. Daha sonra Uygar bey ile tanıştık ve kısa sürede ameliyat kararı aldık. Ameliyat öncesinde ayrıntılı olarak bilgilendirildik. Perkütan Nefrolitotomi (PNL) operasyonu ile tek seansta çok sayıda taştan kurtulduk. Ameliyat gayet başarılı geçti, ameliyat öncesi ve sonrası çok iyi ilgilenildi ve doktorumuz bizi her konuda bilgilendirdi. Uygar bey ve ekibinden çok memnun kaldık.

H... 11 gün
StarStarStarStarStar

Uygar beye böbreğimdeki ağrılar nedeniyle başvurmuştum.Yapılan tahliller sonucunda böbreğimdeki taşlar nedeniyle,ameliyat olmam gerektiği belirtildi.Yapılacak ameliyatla ilgili,ayrıntılı bir şekilde bilgilendirildim ve lazerle kapalı böbrek taşı kırma ( RIRS ) işlemi uygulandı. Ameliyat ve sonrasındaki süreci sorunsuz bir şekilde geçirdim.Sayın Doc.Dr Uygar Bey, alanındaki başarısının yanı sıra geçekten ilgisi alakası ve güler yüzüyle hastalarını motive eden bir kişiliğe sahip.Doktorumuza teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

E... 14 gün
StarStarStarStarStar

Annemde böbrek kanseri saptayan ilk doktor Uygar Bey’e minnet borçluyuz..Böbrek kanserinde kapalı böbrek koruyucu cerrahi yaptı..Böbreği korudu ve sadece kanserli dokuyu aldı..3 delikten girerek,ağrısız ve çok az kanamalı geçen bir ameliyat gerçekleştirdi..ameliyatın ilk gecesinde bile çok az ağrı ile rahat bir uyku geçirdi annem şükürler olsun..İşini titizlikle yapan,ilgili,güleryüzlü çok başarılı bir doktor Uygar Bey ALLAH ondan razı olsun…

Hastalığınız & Tedavimiz
 • Böbrek Hastalıkları
 • Varikosel
 • Prostat hastalıkları
 • İnmemiş Testis
 • Testis Kanseri
 • Sünnet
 • Sperm Sayısı Azlığı
 • İdrar Retansiyonu
 • Hipospadyas
 • Upj Darlığı
 • Kriptorşidik Testis
 • nefrolitiyaz
 • Renal Kitle
 • Böbrek Genişlemesi
 • İnterstisyel Sistit
 • Üriner Enfeksiyon
 • İdrar Kesesi Hastalıkları
Anlaşmalı Sigortalar
İletişim Bilgileri

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.