Giriş Yap
Hesabın yok mu? Yeni Bir Hesap Oluşturun
Hesap Oluştur

"Hesap Oluştur" butonuna basakrak Gizlilik Metnini'nı, Üyelik Sözleşmesini, Site Kullanım Şartlarını ve Rıza Metni’ni kabul etmiş sayılırsınız.

  Hesabın var mı? Giriş Yap
  Hekim Girişi

  Mide Botoksu ve Yan Etkileri - (Op. Dr. İsmail Özsan)

  Mide Botoksunun Yan etkisi var mıdır?

  Bilenen bir yan etkisi yok her işte olduğu gibi söylentileri var. Midenin fundus bölümü kalbe yakın olduğu için bura uygulamalar da kalbe gidip kalbin durmasına neden oluyor gibi laflar var ancak ikisi çok ayrı yerlerde yani düzgün bir şekilde uygulandığı zaman hiçbir zararı yok.

  Mide Botoksu her hastaya uygulanır mı?

  Ameliyat olması gerek hastaya botoks ile zaman kaybettiremeyiz. Vücut kitle indeksi 35 in üzerinde olan ek hastalığı olan obezite cerrahisi için tanımlanmış olan standartların altında olan tüm hastalar uygulabilir.

  Op. Dr. İsmail Özsan

  Online Görüşün

  Tebrikler.

  Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
  Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

  Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

  Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

  Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
  Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
  Hasta Yorumları
  5 StarStarStarStarStar 6 yorum
  Yorumunuz gönderildi.
  Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
  Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
  b... 2 ay
  StarStarStarStarStar

  öncelikle ismail özsan ve ekibine çok teşekkür ediyorum. ismail bey de mide balonu işlemi gerçekleştirdim. sürekli takipleri ve ilgili hizmetten çok memnun kaldım. 6 ay boyunca her hafta aradılar, sonuç olarak ıdeal kilomdayım kendılerini kesinlikle öneririm.

  e... 4 ay
  StarStarStarStarStar

  Yapılan rutin kontrollerde şans eseri pankreas kanseri olduğum ortaya çıktı daha doğrusu o kontrolde pankreas kanseri olabileceğim söylendi. Bunun üzerine pankreas kanseri konusunda uzman bir doktor arayışına girdim o araştırmalar sonrasında genel cerrahi doktorlarının büyük kısmının kanser tedavisiyle artık uğraşmak istemediğini gördüm. İsmail hocama ulaştım. Doktor olarak o kadar donanımlı ki diğer doktorlar gibi sadece tek bir noktaya odaklı değil. Muayenemi işlemlerimi yaptı erken evrede olduğu için ameliyatla sorunu çözebileceğimizi anlattı ve öyle de yaptı. İsmail hocam gibi daha çok doktora ihtiyacımız var. Ben İlgisi bilgisi ve yaklaşımı için kendisine çok teşekkür ediyorum.

  E... 7 ay
  StarStarStarStarStar

  İsmail Hocam yaklaşık 1 sene önce olduğum tüp mide ameliyatımı başarıyla gerçekleştirdi. Ameliyat öncesi ve sonrası aklımdaki tüm soruları 7/24 cevaplayıp düzenli olarak takibini ve kontrolünü gerçekleştirdiler.Kontrollerim halen daha devam etmekte ve hiçbir sorun yaşamıyoruz,gayet ilgi ve alakalılar. İstediğim zaman istediğim vakit ulaşabiliyorum.Bu konuda doktor ve ekip seçimini doğru yapmak çok önemlidir ki ben doğru seçim yapmışım. Tekrar İsmail hocaya ve tüm ekibine çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

  L... 7 ay
  StarStarStarStarStar

  Teyzeme ingilterede periton kanseri teşhisi kondu. Oradaki tüm doktorlar ameliyat yapmadan kemoterapi ye başlamayı önerdiler. Bu işin en iyisini bulmak için bir çok internet sitesinden ve bilimsel çalışmalarda da gördüğümüz öncelik ameliyat ve sonrasında sıcak kemoterapi almasıymıs. Izmirde bu işin uzmani sihirli parmaklar ismail özsan tanıştık. Öncelikle muayenehanesinde bizimle çok guzel ilgilenen bir ekip ve konuşmaları ve başarıları bizi çok etkiledi. Ameliyatımızı olduk şuan teyzemin ağrısı olmadan başarı ile taburcu edildik. Hayatımızı ona borçluyuz, kesinlikle tüm herkese ismail hocamızı öneririz.

  C... 7 ay
  StarStarStarStarStar

  İsmail hoca ile hemoroid tedavisi için doktor araştırırken tanıştım, kendisi uzun zamandır hayat kalitemi büyük ölçüde düşüren bu hastalıktan kolaylıkla kurtulmami sağladı. Güler yüzü ve hastaya anlayışlı yaklaşımı ile süreçte rahat olmamı sağladı, kendisine çok teşekkür ediyorum

  B... 8 ay
  StarStarStarStarStar

  Doktor bey esimin ameliyatını yapti. Uzun süredir makatta kanama ve şişliği vardı. En sonunda doktor beye muayene olduk ve ameliyata karar verdik. Kendisi bize lazer hemoroid ameliyatını gerçekleştirdi. Ağrısız ve cok konforlu bir ameliyat geçirdik. Sonrasinda ayni gün taburcu olduk ekibi ve kendisi harika iyiki o sihirli ellerle karsilasmisiz.

  Hastalığınız & Tedavimiz
  • Morbid Obezite Cerrahisi
  • Kanser
  • Meme Kanseri
  • Rektum Kanseri
  • Pankreas Tümörü
  • Safra Kesesi Kanseri
  • Kolorektal Kanser (Kalın Bağırsak Kanseri)
  • Kolon Kanseri
  • Mide Kanseri
  • Tiroid Kanseri
  • Şişmanlık (Obezite)
  • Tiroid Guatr
  • Laparoskopik Reflü Cerrahisi
  • Meme Hastalıkları
  • Mide Hastalıkları
  • Anorektal Bölge Cerrahisi
  • Hemoroit
  İletişim Bilgileri

  TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

  TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

  TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.