Yeni bir alışkanlık geliştirmek için 5 adım-Uzm. Dr. Çağlar Erbirlik

  • Bir zaman dilimine bağlı kalmak bir alışkanlığı kazanmanız bir diğer alışkanlıktan daha uzun sürebilir sadece bunu aklınızda tutun ve o belirli süreye sadık kalın.
  • Küçükten başlayın küçükten alışkanlığa başlayarak kendinize o alışkanlık için zaman tanırsınız daha sonra her ne yapıyorsanız yavaş yavaş arttırabilirsiniz.
  • Günlük olarak yapın alışkanlığınızı hergün gerçekleştirmeye başladığınıza emin olun çünkü bu gerçekten rutininizin bir parçası haline gelmesini sağlıyor.
  • İki kez kaçırmayın alışkanlığınızı birkez kaçırdığınızda arka arkaya ikikez kaçırmamaya dikkat edin birkaç kez kaçırdığınızda aktivitenin yavaş yavaş başarısızlık rutinine dönmesi oldukça kolay olacaktır.
  • Bir yol arkadaşı edinin bu süreçteki yol arkadaşınız en büyük destekçiniz olcaktır.

    Detaylı bilgi ve randevu için Uzm. Kl. Psk. Çağlar Elbirlik ile iletişime geçin
Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
Hasta Yorumları

Henüz Yorumunu paylaşan olmamış.

İlk yorumunu paylaşan sen ol!

Yorumunu Paylaş

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.