Abone Olun

TurkHekimleri.com ekibi dijital dünyadaki görünürlüğünüzü en üst düzeye çıkarabilmek için her türlü araç ve stratejiyi kullanmakta yeteneklidir. Nispeten karmaşık olan dijital dünyada, artık sizi bu karmaşadan kurtarmayı ve bu alandaki her noktada güvenceniz olmayı hedefliyoruz.

Abonelik sistemimiz, ödeme süreçlerini sizin adınıza daha kolay hale getirmek için geliştirilmiştir. Kaydınızı tamamlayarak aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Abone BilgileriTurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.