Giriş Yap
Hesabın yok mu? Yeni Bir Hesap Oluşturun
Hesap Oluştur

"Hesap Oluştur" butonuna basakrak Gizlilik Metnini'nı, Üyelik Sözleşmesini, Site Kullanım Şartlarını ve Rıza Metni’ni kabul etmiş sayılırsınız.

  Hesabın var mı? Giriş Yap
  Hekim Girişi
  Online Görüşün

  Tebrikler.

  Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
  Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

  Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

  Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

  Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
  Sorunuz cevapladığında size bildirim göndermek için.
  Doktorunuz Hakkında

  Opr.Dr. Alper Dırık, kendi özel kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Op.Dr. Alper Dırık, uzmanlık eğitimini de İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'den...

  Hastalığınız & Tedavimiz
  • Kanser Cerrahisi
   1. Böbrek Kanseri
   2. Mesane Kanseri
   3. Prostat Kanseri
   4. Testis Kanseri
  • Prostat Hastalıkları
   1. Prostat Büyümesi
   2. Prostat İltihaplanması (Prostatit)
   3. Prostat Kanseri
  • Taş Hastalıkları
   1. Böbrek Taşı
   2. Mesane Taşı
   3. Üreter Taşı
  • Cinsel İşlev Bozuklukları
  Hasta Yorumları
  5 StarStarStarStarStar 11 yorum
  Yorumunuz gönderildi.
  Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
  Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
  M... 1 gün
  StarStarStarStarStar

  Internet sitelerinde sok dalgayla ilgili bu isi yapan var alper hocam guvenilir durusuyla gercekten cozum odakli ve bilincli yapiyor isini ben cok memnunum sonucta aldim tavsiye ederim paraniz bosa gitmez

  M... 2 gün
  StarStarStarStarStar

  Doktorumuzun göstermiş olduğu ilgisinden, güleryüzünden, çabasından ve ekstra gayretlerinden dolayı kendesine çok teşekkür ederim. Samimi olarak yazıyorum bir insanın bir doktordan beklediği bütün ilgi, alaka ve özveri var. Rabbim inşallah Alper hocamın yokluğunu göstermesin. Derdi ve sıkıntısı olan herkese yardımcı olsun. Biz çok memnun kaldık. Daha önce bir yakınımı yönlendirmiştim hocamın sayesinde çocuk sahibi oldular. Onlar ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum. Allah bahtını ve yolunu açık etsin.

  A... 2 ay
  StarStarStarStarStar

  Isini gerçekten çok iyi yapan birisi,başarılı konuya hakim ve sıcak kanlı yaklaşımları doğru yonlendirmeleriyle çok başarılı bir tedavi süreci gecirdim

  A... 2 ay
  StarStarStarStarStar

  Oğlum 2,5 aylık ve sünneti için Alper beye başvurduk. Tertemiz bir ortamda bebeğimin duygu durumunu gözeterek sünnetini yaptı. Şuan iyileşme sürecindeyiz be hersey yolunda. Çok teşekkür ederim.

  G... 3 ay
  StarStarStarStarStar

  Alper Hocam, eşimin 2 defa böbrek taşı, yakınımım prostat ameliyatlarını başarıyla gerçekleştirmiştir. Hastaya yaklaşımı, teşhislerindeki titizlik ve samimiyetiyle ailemizin ve sevdiklerimizin vazgeçilmez doktorudur.

  A... 3 ay
  StarStarStarStarStar

  Çok kıymetli hocama hastalığıma gösterdiği ilgi alaka için teşekkür ederim. İlgili, bilgili, saygılı ve güleryüzlü bir doktor.

  İletişim Bilgileri

  TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

  TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

  TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.