Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
Doktorunuz Hakkında

Doç. Dr Erdem Kısa Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2009 yılında mezun olmuştur. 2015 yılında Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini...

Videolar
Hastalığınız & Tedavimiz
 • Endoüroloji
 • Üretra Darlığı
 • Laparoskopik Cerrahi
 • Ürolojik Kanserler
 • Mesane Kanserleri
 • Prostat Kanserleri
 • Böbrek Kanserleri
 • Testis Kanserleri
 • Böbrek Taşı
 • Prostat Büyümesi
 • İdrar Kaçırma
 • İdrarda Kan Görülmesi
 • İnfertilite (Kısırlık)
 • Erkeklerde Cinsel İsteksizlik
 • Sistit
 • Sünnet
 • Böbrek Hastalıkları
Hasta Yorumları
5 StarStarStarStarStar 9 yorum
Yorumunuz gönderildi.
Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
E... 1 ay
StarStarStarStarStar

Doç. Dr. Erdem Kısa beyi, prostat kanseri teşhisinden sonra robotik cerrahi ameliyatı araştırmam esnasında, tıp camiasından tanıdıklarımın tavsiyesi üzerine görüştüm. Ilk görüşmemizden robotik cerrahi ameliyatı sonrasına kadar olan sürecin tamamının yönetiminden çok memnun kaldım. Olasılıklar, seçenekler ve muhtemel sonuçlar konusunda çok detaylı bilgi verdi. Ameliyat konusunda ortak karar verdik. Kişisel yaklaşımı, güler yüzü, bilgisi bende güven oluşturdu. Ameliyatın tüm aşamalarından memnun kaldım. Bu tür ciddi bir ameliyat ihtiyacı olana kessinlikle öneririm.

M... 2 ay
StarStarStarStarStar

Ameliyatın adı; Böbrek tümörü Sizin sayenizde tekrardan eski sağlığıma kavuştum. İyi ki varsınız

S... 5 ay
StarStarStarStarStar

Erdem bey işini severek yapan öncesi ve sonrasında takip edip her türlü bilgilendirmeyi yapan ve başarılı sonuçlandıran bir doktor. Böbrek taşı kırma işlemi yapıldı çok olumlu sonuçlandı.

İ... 5 ay
StarStarStarStarStar

Başka hastanelerde doktorlar böbreğin taştan dolayı işlevini yitirdiği için alınması gerektiğini söylediler fakat Erdem hoca sonuçlara göre böbrek bitmiş ama çalışmasına bakalım diyerek işlemlere başladı yaptığı tedavi ve işlemlerle böbreğin çalışır olduğunu söyledi ve hemen müdahale ederek böbreğimi kurtardı pasumanıbile kendisi yaptı hafta içi hafta sonu gerek özel telefonla ilgisinden dolayı memnun kaldık iyi ki Erdem hocam sizi tanımışız...

S... 7 ay
StarStarStarStarStar

Prostat rahatsızlığım nedeniyle Erdem Bey’e gittim. Başka bir hastanede başlayan tedavi sürecim uzadıkça uzadı 4 aydır sonda takılı bir şekilde hayatımı devam ettiriyordum. Daha önce ameliyat olmuş bir yakınımın tavsiyesi üzerine Erdem Bey’ i bulduk, iyiki de bulmuşuz. Yaşımın yüksek (80) olması nedeniyle diğer hastanelerde ameliyatı erteliyorlardı. Erdem Bey tüm tahlilleri yaptıktan sonra ivedilikle ameliyata aldı. İyi huylu prostat büyümesinde robotik cerrahi ameliyatı gerçekleştirdi. Ameliyat öncesi samimiyeti, güleryüzlülüğü ve uzman bilgisiyle içimizi rahatlattı. Ameliyat öncesi ve sonraki süreçte çok çok ilgiliydi. Takip etmeye devam ediyor. Tedavim iyi bir şekilde sonuçlandı. Beni sağlığıma kavuşturduğu için değerli Hocam’a saygı ve şükranlarımı sunarım.

A... 7 ay
StarStarStarStarStar

Hasta doktor ilişkisi son derece iyi olan, hastasına güven veren bir hekim. Hem bilgi, hemde beşeri ilişkileri açısından değerlendirdiğimde karşılaştığım en iyi doktorlardan biri dersem abartmamış olurum. İyi huylu prostat büyümesi teşhisi konduğunda hiç düşünmeden ameliyat kararını vermemde bende telkin ettiği güven çok etkili oldu. Sorduğum her soruyu açık ve net bir şekilde hiç sıkılmadan, bıkmadan cevaplaması (ki çoğu doktorda görmediğim bir özellik bu) onu öne çıkaran özelliklerden bir tanesi bence. Gayet başarılı geçen robotik ameliyat sonrası hiç bir handikap yaşamadım. Kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diyorum.

İletişim Bilgileri

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.