Giriş Yap
Hesabın yok mu? Yeni Bir Hesap Oluşturun
Hesap Oluştur

"Hesap Oluştur" butonuna basakrak Gizlilik Metnini'nı, Üyelik Sözleşmesini, Site Kullanım Şartlarını ve Rıza Metni’ni kabul etmiş sayılırsınız.

  Hesabın var mı? Giriş Yap
  Hekim Girişi
  Online Görüşün

  Tebrikler.

  Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
  Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

  Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

  Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

  Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
  Sorunuz cevapladığında size bildirim göndermek için.
  Doktorunuz Hakkında

  Opr.Dr. Erdem Özbek 1981 yılında Aydın'ın nazilli ilçesinde doğmuştur. Tıp eğitimini Uludağ üniversitesi'ni kazandaığında 1999 yılında başlayan Dr. Özbek 2005 yılında tıp fakültesinden mezun...

  Hasta Yorumları
  5 StarStarStarStarStar 14 yorum
  Yorumunuz gönderildi.
  Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
  Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
  F... 7 gün
  StarStarStarStarStar

  Eşimin sağ böbreğinde 2 tane taş vardı. 1 tanesi kendi kendine düşmüştü, diğeri ne durumda kontrol ettirmek amacıyla hastaneye gittiğimizde, Erdem Hoca ile yollarımız o zaman kesişti. Erdem Hoca, çok kibar ve empati kurabilen biri. Eşim ameliyattan çok korkuyordu fakat Erdem Bey sayesinde bu korkusunu yendi. Erdem Bey eşimin sağ böbreğindeki 2cmlik taşı RIRS yöntemiyle parçaladı ve 1 gün sonra sabah saatlerinde bizi taburcu etti. Ne demiş Atamız: "Beni Türk Hekimlerine emanet ediniz". Bizim de hekimimiz Erdem Hocamız. Çok teşekkürler :)

  A... 1 ay
  StarStarStarStarStar

  Erdem hocam hiç doktor gibi değil bir arkadaş gibi. Bir yakınım aracılığı ile tanışmıştık varikosel teşhisi koydu ameliyatını da yaptı sağolsun yakın ilgisinden ötürü kendisine teşekkür ediyorum..

  E... 1 ay
  StarStarStarStarStar

  Maalesef ki oğlumu başka birine sünnet ettirdik. Bir hafta oldu hala iyileşme yoktu. Sünneti yapan kişi hala normal derken Erdem bey günlerdir emmeyen oğlumu kurtardı diyebilirim. Enfeksiyondan çişini yapamamaktan ne hale gelirdi oğlum düşünmek bile istemiyorum. Onun sayesinde oğlum iyileşmeye başladı ve beslenmeyi red etmiyor artık. İşini para için değil canı gönülden yapan bir doktor. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum

  O... 1 ay
  StarStarStarStarStar

  Bi arkadaşımın önerisi ile erdem hocadan randevu aldım, durumuma goz attıktan sonra 3. Ve 1. Evre iki tarafli varikosel tespit edildi, kendisinin ilgisi ve işinde iyi oldugunu bir çok kisiden duymuştum kafamda soru isaretleri olmadan ameliyatimi gerceslestirmesini rica ettim, yogun olmasina rağmen bu ricami kirmayip tertemiz bi ameliyat gerçeklestirildi suanda 3. Gunum ameliyat sonrasi kendimi cok iyi hissediyorum kendisine ve ekibine cok teşekkür ederim isini bu kadar sevip iyi yapan doktorlarimiz iyiki varlar

  F... 1 ay
  StarStarStarStarStar

  3 yıldır evliyim ve yaklaşık 1,5 yıl çocuk sahibi olmak için uğraştık ancak bir türlü gebelik oluşmayınca eşimle birlikte muayene olmak için hastanelere başvurduk. Bir kaç doktor doğal yollarla çocuğumun olamayacağını tüp bebek için uğraşmam gerektiğini söyledi. Bu esnada bir arkadaşımın önerisi ile Doktor Erdem Beye gittim. muayene ve tetkikiler sonrasında doğal yollarla çocuk sahibi olabileceğimi bunu için bir Varikosel ameliyatı olmam gerektiğini ve sonrasında ki süreci birlikte takip edeceğimizi söyledi ve dediğini de yaptı. ameliyatım başarılı geçti sonrasında Erdem bey benimle yakından ilgilendi. bende her söylediğini yerine getirdim. Sayesinde eşim 3 aylık hamile Erdem beyin bilgi birikimi güler yüzü ve inancı sayesinde belki de bir çok zorlu süreçten kurtulduk. Teşekkür ederim hocam...

  T... 1 ay
  StarStarStarStarStar

  Doktorumuz Erdem Bey ile 3 aylık bebeğimizin sünneti için tanıştık iyi ki de tanımışızz işini çok severek yaptığı o kadar belli ki hem operasyon öncesi verdiği güven ile hem operasyon sonrası ilgi ve alakası ile çok memnun kaldık. Sünnetten sonra sürekli durumunu sorması beni çok mutlu etti. Hiç bir sorun yaşamadık çabucak iyileşti. Herkese tavsiye ediyoruz. İyi ki sizin gibi doktorumuz oldu çok teşekkürler Erdem Hocam herşey için.

  İletişim Bilgileri

  TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

  TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

  TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.