Giriş Yap
Hesabın yok mu? Yeni Bir Hesap Oluşturun
Hesap Oluştur

"Hesap Oluştur" butonuna basakrak Gizlilik Metnini'nı, Üyelik Sözleşmesini, Site Kullanım Şartlarını ve Rıza Metni’ni kabul etmiş sayılırsınız.

  Hesabın var mı? Giriş Yap
  Hekim Girişi
  Online Görüşün

  Tebrikler.

  Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
  Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

  Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

  Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

  Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
  Sorunuz cevapladığında size bildirim göndermek için.
  Doktorunuz Hakkında

  Op. Dr. Ersin Aksu 1976 yılında Balıkesir’ de Dünyaya gelmiş ve ilköğrenimini de yanı şehir de tamamladıktan sonra orta ve lise eğitimi için İstanbul’ un yolunu tutmuştur.  Lise öğrenimini de başarı ile...

  Hastalığınız & Tedavimiz
  • Şişmanlık (Obezite)
  • Fıtık
  • Meme Kanseri
  • Bağırsak İltihabı
  • Nüks Fıtıklar
  • Anal Bölge Hastalıkları
  • Hemoroit
  • Tiroid Kanseri
  • Kolorektal Kanser (Kalın Bağırsak Kanseri)
  • Kasık Fıtığı
  • Yanıklar
  • sindirim sistemi rahatsızlıkları
  • Pilonidal Sinüs
  • Dalak Hastalıkları
  • Meme Hastalıkları
  • Göğüs Kanseri
  • Sarkom
  Hasta Yorumları
  5 StarStarStarStarStar 3 yorum
  Yorumunuz gönderildi.
  Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
  Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
  S... 6 gün
  StarStarStarStarStar

  Fazla kilolarımdan çok rahatsız olduğum için yıllarca bir çok diyet programı vesaire yaptım bir türlü kilo veremedim bu durum beni agresif bir insan haline getirdi. obezite ameliyatı olmaya karar verdiğimde daha fazla gerginlik oldu gittiğim doktorlar ve diyetisyenleri hep aynı davranıyor ve aynı şeyleri söylüyorlardı her ne kadar haklı olsalar da konu fazla kilolarım olunca beni geriyordu. Daha sonra Ersin hoca ve ekibi ile tanıştım. inanılmaz pozitif bir enerji vardı. fazla kilolarımdan kurtulmam gerekiyor bunun için oradayım ama konu fazla kilolarıma hiç gelmiyor neredeyse, sanki herkes gerginliğimi biliyor ve sonuç odaklı konuşmalar yapılıyordu. Yaklaşımları çok eğlenceli iyi ki Ersin Hocamı buldum sadece fazla kilolarımı değil mutsuzluğumu eritti.

  A... 26 gün
  StarStarStarStarStar

  1 yıl önce obezite ameliyatı oldum. Ameliyat olmadan önce bir çok hastalığım vardı. bunlar uyku apnesi, tansiyon, şeker, karaciğer yağlanmasına bağlı siroz başlangıcı gibi. ameliyat olmaya karar verdiğimde çok fazla araştırma yaptım yaptığım araştırmada Türkiye' nin önde gelen bir çok obezite cerrahı ile görüştüm ve kararım Esin bey oldu iyi ki de o olmuş. Ameliyat öncesi sonrası kendisinin ve ekibinin ilgisi muazzamdı. Şuan hastalıklarımın tamamı geçti kendisine çok teşekkür ederim. Ameliyat olmadan önce ben çok araştırmıştım sizin araştırmanıza gerek yok adres Ersin Bey' e kendinizi bırakabilirsiniz.

  İ... 27 gün
  StarStarStarStarStar

  Ciddi kilo sorunlarım olması yüzünden hayat standardım çok düşmüştü ve bu beni depresyona sokmuştu. Sürekli bunalım halde ve mutsuzdum. Obezite ameliyatı olma kararı aldım doktorlarla görüşmeler yaptım genel olarak aynı bilgileri aldım belki korkudan belki içinde bulunduğum durumdan bilmiyorum bir türlü ameliyat olamadım. Bir gün Ersin Bey ile görüşmeye gittim. İnanılmaz cana yakın ve sempatik bir doktor ilgisiyle bilgisiyle hatta yaklaşımıyla beni çok etkiledi. Ameliyat olmaya kara verdim ve kendi gibi harika bir ekibi var her şeyin bu kadar iyi ve sorunsuz geçmesi beni çok mutlu etmişti şimdi yaklaşık 60 kilo verdim ve mutluluğumu anlatamam.

  İletişim Bilgileri

  TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

  TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

  TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.