Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
O...

Merhaba.Ayak bileği parçalı kırığı ve topuk çıkması ameliyatı oldum.4,5 ay oldu.Sindesmoz vidası alınmadı.Alınmasa da oluyor denildi.Bu vida rastgele gittiğim bir tıp merkezinde çekilen röntgen sonucu sindesmoz vidasının kırıldığı görüldü.Bu bir sorun teşkil eder mi ?Cevaplarsanız çok sevinirim.Devlet Hastanesi'nde ameliyat olduğum için doktora anca 16 gün sonra ulaşacağım.

Opr.Dr. İlker Özden Cevabı

Merhaba çok geçmiş olsun. Sindesmoz vidası kırldıysa sıkıntı yaratmaz. Ama yine de filnini de görmek lazım tabiki.

e...

iyi aksamlar Doktor bey. Benim sağ topuğumda ağrı var. Topuğuma basamadan yürüyorum. Yaklaşık olarak 1 aydır bu şekilde. Topuk dikeni olabilir mi? Sizin ilgi alanınızın içersinde midir? Tedavisi mümkün müdür?

Opr.Dr. İlker Özden Cevabı

Merhaba . Geçmiş olsun. Topuk dikeni olması muhtemel. Muayenesini yapmak gerekli tetkikler ile incelwiemek lazım. Çeşitli tedavi yöntemleri var seçilebilecek.

F...

İyi akşamlar doktor bey, anneme düşme sonucu omuz kas yırtığı oluştuğu ve omuz astroskopisi yapılması gerektiği söylendi bu ameliyatı hastanenizde gerçekleştiriyor musunuz, teşekkürler

Opr.Dr. İlker Özden Cevabı

Merhaba Çok geçmiş olsun Evet gerçekleştirebiliyoruz muayene için gelebilirsiniz

Doktorunuz Hakkında

Opr.Dr. İlker Özden, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezunudur. Uzmanlık eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalından tamamlayan Dr. Özden Uzman ortopedi ve...

Hastalığınız & Tedavimiz
 • Ayak Bileği Yaralanmaları
 • Ur (tümör)
 • Dirsek Ağrısı (İnstabilitesi)
 • Donmuş Omuz
 • Tenisçi Dirseği
 • Sinir Kesisi
 • Sinir Kökenli Kas Ve Kemik Hastalıkları
 • ayak hastalıkları
 • Travma Sonrası Oluşan Deformiteler
 • Romatoid Artrit
 • Bel fıtığı
 • Eklem Faresi
 • Femur Başı Kırığı
 • Çocuk Dirsek Çevresi Kırıkları
 • Aşil tendonu ağrısı
 • kemik tümörleri
 • Lumbago
Hasta Yorumları
5 StarStarStarStarStar 11 yorum
Yorumunuz gönderildi.
Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
M... 1 ay
StarStarStarStarStar

Uzun araştırmalarım sonucu İlker Hoca'ya Eylül 2022 ayında, her iki dizden aynı anda minisküs ameliyatı oldum. Ertesi sabah yürüyerek hastaneden çıktım ve 20 günde neredeyse iyileştim. Ameliyat öncesi doğru teşhis ve yaklaşımı, güleryüzü, profesyonelliği, ilgisi ve bilgisi ile örnek bir insan ve örnek bir Ortopedi Uzmanı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız Hocam.

E... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Ayağımda bir süredir devam eden bir ağrı vardı. Yakınımda olan hastaneye gittim grafi çekip ayağımı alçıya aldılar sonrasında ayağımın ağrısı daha da arttı. Öneri üzerine dr İlker Özden e muayene oldum ayağımdaki alçıyı çıkardı. alçıya gerek olmadığını ayağımda gut hastalığına bağlı olarak ağrı olduğunu söyledi ve tedavimi düzenledi. sayesinde dönem dönem olan şiddetli ağrılarım azaldı. herkese ilgili ve alakalı doktorum İlker Özdeni tavsiye ederim.

A... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Doktor bey çok iyiydi çok güzel ilgilendi.kendisine teşekkür ediyorum.yakin çevreme ismini mutalka öneririm.

E... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Son derece ilgili ve bilgili.İlk defa muayene olduğum Sayın İlker Özden, içten ve hastayı sakinleştiren tutumu, doğru teşhis ve tedavisi ile hastasına ' doğru ve güvenilir adresteyim ' tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

T... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Gerçekten çok ilgili bir doktor.Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

M... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Annemin ayağın da ciddi bir enfeksiyon vardı ve ayak berbattı, yürüyemiyordu ama doktorumuz sayesinde yara kapanmak üzere ve artık ayağa kalktı. Doktorumuza çok ama çok teşekkür ederiz. Îyi ki varsınız.

Anlaşmalı Sigortalar
İletişim Bilgileri

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.