Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
S...

Merhaba topuk dikeni için prp tedavisi oldum ancak çok kısa süreli bir iyileşme oldu,şu an tekrar ağrı başladı, tedaviniz var mı bunun için

Opr.Dr. İlker Özden Cevabı

Geçmiş olsun. Bir çok tedavi seçeneği var . Muayene etmek ona göre tedavi yöntemini seçmek sağlıklı olur.

G...

Merhaba, yaklaşık 5sene önce tırnak altımda siyah bir çizgi oluştu ve geçmedi, bir çok doktora gittim emar çekildi vs ancak bir sonuca bağlanmadı, herhangibir düzelme veya artış olmadı. Bazen çok aprı oluyor kalınlaşıyor bazen inceliyor. Bir de el cerrahisine mi gözükmem gerekir? Teşekkürler

Opr.Dr. İlker Özden Cevabı

Merhaba tırnak altında bazı kitleler yapabilir . Görmek lazım tetkiklerinizi.

f...

Her iki bileğimde EMG ile tespit edilmiş AĞIR derecede karpal tünel sendromu var. Endoskopik (kapalı) yöntemle ameliyat olmaya karar verdim. Hastanenizde bu yöntemle KARPAL tünel sendromu operasyonu yapıyor musunuz? Sadece Açık yöntemle operasyon yapıyorsanız bile sizinle görüşmek istiyorum. Yaş 65

Opr.Dr. İlker Özden Cevabı

Günaydın. Geçmiş olsun.Kapalı yöntemi kullanmıyorum ben açık yöntem ile yapıyorum. Muayene için ne zaman isterseniz gelebilirsiniz..

Doktorunuz Hakkında

Opr.Dr. İlker Özden, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezunudur. Uzmanlık eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalından tamamlayan Dr. Özden Uzman ortopedi ve...

Hastalığınız & Tedavimiz
 • Ayak Bileği Yaralanmaları
 • Ur (tümör)
 • Dirsek Ağrısı (İnstabilitesi)
 • Donmuş Omuz
 • Tenisçi Dirseği
 • Sinir Kesisi
 • Sinir Kökenli Kas Ve Kemik Hastalıkları
 • ayak hastalıkları
 • Travma Sonrası Oluşan Deformiteler
 • Romatoid Artrit
 • Bel fıtığı
 • Eklem Faresi
 • Femur Başı Kırığı
 • Çocuk Dirsek Çevresi Kırıkları
 • Aşil tendonu ağrısı
 • kemik tümörleri
 • Lumbago
Hasta Yorumları
5 StarStarStarStarStar 12 yorum
Yorumunuz gönderildi.
Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
D... 1 yıl
StarStarStarStarStar

İlker bey tek kelimeyle mükemmel bir doktor. Annem iki bacağından protez ameliyati oldu çok memnun kaldık. İlgisi,alakası, hoşgörülü olması ve mükemmel enerjisiyle en başından ameliyat sonrasına kadar çok rahatlattı bizi hiç dusunmeden gözünüz kapalı gidebilirsiniz kendisine. Her şey için çok teşekkür ederiz.

M... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Uzun araştırmalarım sonucu İlker Hoca'ya Eylül 2022 ayında, her iki dizden aynı anda minisküs ameliyatı oldum. Ertesi sabah yürüyerek hastaneden çıktım ve 20 günde neredeyse iyileştim. Ameliyat öncesi doğru teşhis ve yaklaşımı, güleryüzü, profesyonelliği, ilgisi ve bilgisi ile örnek bir insan ve örnek bir Ortopedi Uzmanı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız Hocam.

E... 2 yıl
StarStarStarStarStar

Ayağımda bir süredir devam eden bir ağrı vardı. Yakınımda olan hastaneye gittim grafi çekip ayağımı alçıya aldılar sonrasında ayağımın ağrısı daha da arttı. Öneri üzerine dr İlker Özden e muayene oldum ayağımdaki alçıyı çıkardı. alçıya gerek olmadığını ayağımda gut hastalığına bağlı olarak ağrı olduğunu söyledi ve tedavimi düzenledi. sayesinde dönem dönem olan şiddetli ağrılarım azaldı. herkese ilgili ve alakalı doktorum İlker Özdeni tavsiye ederim.

A... 2 yıl
StarStarStarStarStar

Doktor bey çok iyiydi çok güzel ilgilendi.kendisine teşekkür ediyorum.yakin çevreme ismini mutalka öneririm.

E... 2 yıl
StarStarStarStarStar

Son derece ilgili ve bilgili.İlk defa muayene olduğum Sayın İlker Özden, içten ve hastayı sakinleştiren tutumu, doğru teşhis ve tedavisi ile hastasına ' doğru ve güvenilir adresteyim ' tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

T... 2 yıl
StarStarStarStarStar

Gerçekten çok ilgili bir doktor.Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

Anlaşmalı Sigortalar
İletişim Bilgileri

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.