Uzm.Dr. İsmail Eren Akçay Yorumları

5 StarStarStarStarStar 9 yorum
B... 3 gün
StarStarStarStarStar

I want to thank Mr. Akçay for his good care. I live abroad and I am waiting to put my Botox until I can visit him in Turkey. My Botox lasts a long time and he knows exactly what to do with my face. I want to thank him and will definitely recommend him to everyone as well. ("Bay Akçay'a iyi ilgisi için teşekkür etmek istiyorum. Ben yurtdışında yaşıyorum ve Botox yaptırmak için Türkiye'ye ziyaret edene kadar bekliyorum. Botox uygulamam uzun süre dayandığından, yüzümle tam olarak ne yapılması gerektiğini biliyor. Kendisine teşekkür etmek istiyorum ve kesinlikle herkese tavsiye edeceğim.")

U... 14 gün
StarStarStarStarStar

Eren bey 3 bölge botox uyguladı hem kullandığı markalar olsun hem samimi ve içten tavırları olsun beni çok mutlu etti.Sonucu 4-5 gün sonra direkt gördüm kırışıklıklarım mimiklerim çok gitmeden yok oldu

E... 14 gün
StarStarStarStarStar

Eren Bey’in çeneme uyguladığı botoks sayesinde baş ve çene ağrılarımdan kurtuldum.Artık kesinlikle daha rahat bir uyku uyuyup uyanıyorum.Çok teşekkür ederim.

N... 14 gün
StarStarStarStarStar

Doktor Eren Akçay’ın uzun zamandır hastasıyım. Doğal görünüme önem verdiğim için abartılı olmayan, ihtiyacıma yönelik verdiği tavsiyeler ve işlemler sonrası çok memnun kaldım. Şimdiye kadar PB Serum, Ellanse, dolgu ve düzenli aralıklarla botoks işlemleri yaptırdım. Hepsinde de harika ve doğal sonuçlar aldım.

G... 21 gün
StarStarStarStarStar

Dogal bir gorunum olusturan islemler yapan bir hekimi ne zamandir ariyordum.istedigim dogal botox gorunumunu ve dudak dolgusunu eren bey tam istedigim gibi yapti. Tesekkur ederim kendisine

E... 21 gün
StarStarStarStarStar

Daha önce yanlış bir doktorun yanlış müdahalesine maruz kaldıktan sonra araştırmalarım sonucu eren bey ile karşılaştım. Yanlış işlemi düzeltip bana yol gösterdi. İlgi, alaka ve güven konusunda çok başarılı . Yaptığı her işlemden memnuniyet ile ayrıldım. Yönlendiriğim tüm arkadaşlarımda aynı memnuniyeti yaşadı. Yapmak için yapmayan , işini ahlakıyla ve güzel yapan bir doktor.. teşekkür ediyorum kendisine , yolumuz iyi ki kesişmiş

S... 21 gün
StarStarStarStarStar

Kendisine botoks işlemi yaptırdım. Eren Bey işlem öncesi tüm sorularımı sabırla ve güler yüzle cevapladı. Botoksum tam istediğim gibi doğal oldu. Çok memnun kaldım, teşekkür ederim.

N... 21 gün
StarStarStarStarStar

Uzun zamandır araştırdığım uygulamaları yapan bir çok yer var ama burası çok başka her şeyden önce çok iyi bir Hekim uygulama konusunda çok aydınlatıcı ve detaylı bi şekilde anlattı,muayananesi temiz ,düzenli, ferah ve ulaşılabilirliği çok rahat Bu işi seven özveeriyle yapan ve danışanlarına ticari gözle değil gerçekten yardımcı olmak isteyen bir Hekim

G... 1 ay
StarStarStarStarStar

Eşim, Dr. Eren Bey'in kliniğinde göz altı ışık dolgusu yaptırdı ve sonuçlar gerçekten harikaydı. Yorgun ve cansız görünen göz altları, işlem sonrasında doğal ve aydınlık bir görünüme kavuştu. İşlem öncesinde yapılan detaylı bilgilendirme ve güler yüzlü hizmet sayesinde kendimizi çok rahat hissettik. Dr. Eren Bey’in profesyonelliği ve titizliği sayesinde sonuçlar tam istediğimiz gibi oldu.

Doktorunuz Hakkında

Dr. Eren Akçay, Denizli'de 13 Kasım 1984'te dünyaya geldi. Tıp eğitimine Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladı ve 2004 yılında üniversiteye adım attı. 2010 yılında...

Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
Hastalığınız & Tedavimiz
 • Saç Mezoterapisi
 • Yüz Mezoterapisi
 • IV C Vitamini
 • Iv Glutatyon
 • Gençlik Aşısı
 • Saç Ekimi
 • Akupunktur
 • Dolgu
 • Botoks
 • Akne Tedavisi
 • Yüz Gençleştirme
 • Cilt Gençleştirme
 • Ozon Tedavisi
 • Kollojen Aşısı
 • Leke Tedavisi
İletişim Bilgileri

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.