Giriş Yap
Hesabın yok mu? Yeni Bir Hesap Oluşturun
Hesap Oluştur

"Hesap Oluştur" butonuna basakrak Gizlilik Metnini'nı, Üyelik Sözleşmesini, Site Kullanım Şartlarını ve Rıza Metni’ni kabul etmiş sayılırsınız.

  Hesabın var mı? Giriş Yap
  Hekim Girişi
  Online Görüşün

  Tebrikler.

  Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
  Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

  Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

  Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

  Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
  Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
  Doktorunuz Hakkında

  İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi mezunu olan Nöroloji Uzmanı Dr. Meltem Duraklı Ulukök Özel Çnakya Tıp Merkezi'nde hastalarına hizmet vermektedir. Yaptığı...

  Hastalığınız & Tedavimiz
  • Hareket Bozuklukları
   1. Ataksiler
   2. Distoniler
   3. Huzursuz Bacak Sendromu
   4. Parkinson Hastalığı Tanı ve Tedavisi
   5. Tremorlar Tanı ve Tedavisi
   6. Yürüme Bozuklukları
  • Bayılmalar ve Epilepsi
  • Baş Ağrısı
   1. Gerilim Tipi Baş Ağrısı
   2. Küme Baş Ağrısı
   3. Migren (Auralı, aurasız, komplike, göz, vertijinöz)
   4. Trigeminal Nevralji
  • Davranış Nörolojisi ve Demans
   1. Alzheimer Dışı Demans
   2. Alzheimer Hastalığı
  Hasta Yorumları
  5 StarStarStarStarStar 4 yorum
  Yorumunuz gönderildi.
  Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
  Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
  F... 6 ay
  StarStarStarStarStar

  Meltem Hanım çok güvenilir ve çok iyi bir hekim... Hem annemin hastalığının teşhisinde hem babamın hastalığının tedavisinde bize verdiği destek, gösterdiği güleryüz ve yakınlık için minnettarız...

  E... 6 ay
  StarStarStarStarStar

  Doktorum muayene esnasinda yapilan islemler ile ilgli bilgilendirici aciklamalar yapti ve cok ilgiliydi. Guler yuzu ve ilgisi icin kendisine memnuniyetlerimi ve saygilarimi sunuyorum.

  s... 8 ay
  StarStarStarStarStar

  Meltem Hanım sizi dinleyen anlayan ve gerçek anlamda tedavi eden bir hekim. Bir çok doktorun ortak sorunu bence hastayı tam olarak dinlemeden ezbere tetkikler ezbere tedaviler bundan çok kez mağdur oldum. Meltem Hanım tam tersi dikkatle dinledi anlamaya çalıştı ve şikayetlerime yönelik tetkik ve tedavimi düzenledi, tedavimi de ciddiyetle takip etti. Allah sizin gibi hekimleri vaşımızdan eksik etmesin.

  G... 9 ay
  StarStarStarStarStar

  uzun süredir sürekli tekrarlayan ciddi baş ağrılarım vardı. her gittiğim yerde rutin beyin mr, beyin bt sonuç normal birkaç ağrı kesici ve eve dönüş şeklinde bir senaryo vardı. Meltem Hanıma ise eşimi kadın hastalıkları muayenesine götürdüğüm sırada onu beklerken muayene oldum. Daha önce ki muayenelerimden bahsettim sistemden eski MR ve BT lere baktı sonrasında muayene çok farklı bir durum aldı ve ben oradan çıktıktan doktor hanımın önerilerini dinlediğimden beri baş ağrısı çekmiyorum. Kendisine çok teşekkür ederim. Nörolojik bir rahatsızlığınız varsa öncelikle mutlaka Meltem Hanıma gitmelisiniz.

  İletişim Bilgileri

  TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

  TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

  TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.