Giriş Yap
Hesabın yok mu? Yeni Bir Hesap Oluşturun
Hesap Oluştur

"Hesap Oluştur" butonuna basakrak Gizlilik Metnini'nı, Üyelik Sözleşmesini, Site Kullanım Şartlarını ve Rıza Metni’ni kabul etmiş sayılırsınız.

  Hesabın var mı? Giriş Yap
  Hekim Girişi
  Online Görüşün

  Tebrikler.

  Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
  Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

  Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

  Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

  Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
  Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
  Doktorunuz Hakkında

  Op. Dr. Minegül Eben Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olup tıp doktoru ünvanını almıştır. Sonrasında Adnan Menderes Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında uzmanlık eğitimini...

  Hastalığınız & Tedavimiz
  • İnfertilite (Kısırlık)
  • Rahim
  • Rahim ağzı kanseri
  • Rahim Hastalıkları
  • Miyom
  • Çocuk jinekolojik hastalıkları
  • Anne Sütünün Azlığı
  • Dış Gebelik
  • Yüz Kırışıklıkları
  • Genital Siğil
  • Vajinal Enfeksiyonlar
  • Jinekolojik Hastalıklar
  • Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar
  • Vulva Kanseri
  • İdrar Kaçırma
  • Osteoporoz
  • HIV
  Hasta Yorumları
  5 StarStarStarStarStar 17 yorum
  Yorumunuz gönderildi.
  Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
  Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
  A... 27 gün
  StarStarStarStarStar

  Gözüm kapalı kendimi emanet edebildiğim güvendiğim alanında uzman doktor

  M... 27 gün
  StarStarStarStarStar

  İkinci doğumumu hocam sayesinde sıkıntılı süreç olmasına ragmen gayet güzel atlattık.Şuan 3gebeligimde tabiki hic suphesiz tercihimiz Minegul Hanım en guzel duygulari kendisiyle paylasmak cok guzel sıkıntınız her no olursa olsun gideceğiniz tek adresiniz Minegul Hanim olsun iyiki varsınız iyiki tanismisiz

  s... 4 ay
  StarStarStarStarStar

  Minegül hocam canım doktorum tüm gebelik süreci nasılda güzel ve tatlı geçti sizinle birlikte her şeyden önce çok güzel bir kalbiniz var ilginiz kafamda soru işareti bırakmayan açıklamalarınız her kontrol de geçirdiğim güzel zamanlar için teşekkür ederim. ilk çocuğumuzda sizinle tanışmak büyük şanstı inşallah ikinci çocuk istediğimiz zamanda size gelebilirim. Seviliyorsunuz

  H... 8 ay
  StarStarStarStarStar

  Minegül Hanım Merhaba 2015 yılında doğumumu sezaryen ile siz yaptırmıştınız güler yüzünüz ve ilginiz ile çok rahat bir doğum geçirdim. Tekrar çocuk düşünüyoruz. Ben yine sizinle devam etmek istiyorum. İyi ki varsınız.

  Z... 8 ay
  StarStarStarStarStar

  Ben kuzenim sayesinde çocuk istediğim için gittim,çok şükür şimdi 5 haftalık hamileyim neredeyse her gün soracağım soru oluyor ve hiç bıkmadan sıkılmadan bana yardımcı olup yoluma ışık tutuyor çok mükemmel bir doktor işini severek yapıyor ve hastalarıyla severek ilgileniyor. İyi ki tanışmışız

  Ç... 9 ay
  StarStarStarStarStar

  Hamile bir kadının doktorundan çoğunlukla ilk aradığı samimiyettir bence. Çünkü o anne adayıdır. Anlayışa ve ilgiye ihtiyacı vardır. Canım doktorum ne de güzel geçirdik bu süreci. İçimde hiç acaba duygusu bırakmadığın için, bu yolda elimden tuttuğun için çok teşekkür ederim. :)

  İletişim Bilgileri

  TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

  TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

  TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.