Giriş Yap
Hesabın yok mu? Yeni Bir Hesap Oluşturun
Hesap Oluştur

"Hesap Oluştur" butonuna basakrak Gizlilik Metnini'nı, Üyelik Sözleşmesini, Site Kullanım Şartlarını ve Rıza Metni’ni kabul etmiş sayılırsınız.

  Hesabın var mı? Giriş Yap
  Hekim Girişi
  Online Görüşün

  Tebrikler.

  Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
  Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

  Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

  Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

  Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
  Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
  S...

  Merhabalar aslı hanim , yeni doğan bebeğimiz solunum yetersizliğinden dolayi hastanenizde küveze alındı , 1 hafta ila 10 gün arasi burada kalmasi gerek denilmişti bize , perşembe günü görüşe geldigimizde artik solunum desteği verilmediği, serum da verilmediği bildirildi bize. Emme gücününde çok kuvvetli olduğunu ve biberon ile anne sütü verdiklerini söylediler lakin bebek 10 gram kilo verdiği icin biraz kilo almasi için küvezde kalmasi gerek denildi bize , bugün 10. Gün doldu biz artik bebegimize kavusmak istiyoruz lütfen yani solunum yetmezliği için küveze alinmişti ve persembeden beri solunum destegide verilmiyor biz artik bebegimizi almak istiyoruz. Kaya bebek

  Uzm.Dr. Nazmiye Aslı Sürgel Cevabı

  Merhaba; Kaya bebeğin pazartesi yada salı günü taburcu olmasını bekliyoruz. solunum desteği bitse bile başlanmış tedavinin tamamlanması gerekiyor ayrıca enfeksiyon sonrası kaybettiği kiloyu almış olması da önemli olduğu için izliyoruz.

  Doktorunuz Hakkında

  Uzm.Dr.Nazmiye Aslı Sürgel
  Çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı
  D. Tarihi: 21-08-1982

  Yabancı dil;

  • İngilizce (çok iyi)
  • İspanyolca...

  Hastalığınız & Tedavimiz
  • Tüm Çocuk Hastalıkları
  • Çocuklarda Yüksek Ateş
  • solunum yolu enfeksiyonları
  • gelişim bozuklukları
  • İdrar Yolu Enfeksiyonu
  • Ateş
  • Alerjik Astım
  • Alerjik Bronşit
  • Saman Nezlesi (Alerjik Rinit)
  • prematürite
  • Çocuklarda Astım
  • Sağlam Çocuk Muayene
  • Hasta çocuk muayenesi
  Hasta Yorumları
  5 StarStarStarStarStar 3 yorum
  Yorumunuz gönderildi.
  Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
  Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
  d... 1 yıl
  StarStarStarStarStar

  Aslın Hanım benim için çok özelsiniz ikizlerime yoğun bakımda aylarca bakıp sağlıklarına kavuşturdunuz. Herkes yaşayamazlar derken siz onlarla bir hayat sundunuz bize şimdi büyüdüler size teşekkür etmek az isteyin ömrüm sizin olsun evlatlarımı verdiniz bana.

  İ... 1 yıl
  StarStarStarStarStar

  Doktor hanım bizim kahramanımız 1 yaşşındaki oğlumun ateşi sık sık yükseliyor bir türlü düşüremiyorduk bizi takip eden çocuk doktoru defalarca muayene etti çeşitli ilaçlar verdi ancak nafile bu sıra da yakın arkadaşım çocuğunu aslı hanıma götürüyormuş bize tavsiye etti daha muayene esnasında farkı anladık. inanılmaz ilgili ve çok açıklayıcı bilgiler verdi. bir anne olarak kafamda soru işareti kalmadı. daha önce verilen tüm ilaçları iptal edip bir tedavi uyguladı. oğlum 3 günde toparladı. Aslı hanım neredeyse artık biz oradayız.

  K... 1 yıl
  StarStarStarStarStar

  Aslı hanım çok deneyimli bir doktormuş neden mi? Oğlum sürekli öksürüyordu ama kime gittiysek reflü dedi alerji dedi oysa çocuk balgam çıkarıyordur ama ateşi de olmuyordu ilginçti. Verilen ilaçları da kullandık hep ama işe yaramadı boşu boşuna çocuk alakasız ilaçları içti. Aslı hoca ilk görüşte tanıyı koydu doğru ilacı verdi birkaç gün içinde çocuğun öksürüğü kesildi. Bunu yazmak istedim. Kendisine teşekkür ediyoruz.

  Anlaşmalı Sigortalar
  İletişim Bilgileri

  TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

  TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

  TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.