Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
Doktorunuz Hakkında

Nureddin Çelik 1984 yılında Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde doğmuş ülkemizin yetiştirdiği önemli üroloji uzmanlarından birisidir. Başarılı bir lise eğitiminin ardından çok istediği Uludağ...

Hastalığınız & Tedavimiz
 • Böbrek Hastalıkları
 • Prostat Büyümesi
 • ESWT Uygulaması
 • Kondilom (HPV/Genital Siğil)
 • Penil Protez (Mutluluk Çubuğu)
 • Üreter Taşı
 • Sünnet
 • Sertleşme Problemi
 • İdrar Kaçırma
 • İnfertilite (Kısırlık)
 • Erkeklerde Cinsel İsteksizlik
 • Testis Kanseri
 • Sertleşme Problemi
 • İnterstisyel Sistit
Hasta Yorumları
5 StarStarStarStarStar 6 yorum
Yorumunuz gönderildi.
Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
B... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Tavsiye üzerine gittim,çok memnun kaldım.İlgili,bilgili sakin iyi bir hekim bütün sorularıma da cevap buldum tedavi olurken bilgileniyosunuz da çnk bu konularda cahiliz resmen.Yardımcıs Simge hanım da çok tatlı güleryüzlü. Tavsiye ederim

g... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Böbrek rahatsızlığı olan ablam vardı nurettin celik e gittik çok mumnunuz mükemmel bir doktor biz ondan razıyız allah da ondan razı olsun

F... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Doktorumuz NUREDDİN ÇELİK bey ve asistana sonsuz teşekkürler dilerim ilgileri bir aile gibi bize stress ve sıķıntıntı yansıtmadan çocuğuma çok başarılı bir hipospadias ameliyatını gerçekleştirdiler herzaman yanımızda oldukları için tekrardan sonsuz tesekkurlerimi dilerim.

Z... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Çok memnun kaldım Dr bey çok ilgili oğlum acısız sızısız çok rahat bir şekilde sünnet oldu. Çok çabuk iyileşti teşekkürler Dr Nureddin Çelik.

F... 1 yıl
StarStarStarStarStar

3 gün önce 3 aylık oğlum sünnet oldu sonrasında da hiçbir şikayetimiz olmadı. ellerinize emeğinize sağlık hocam Allah razı olsun ve tabiki asistanı Simge Hanıma da ayrıca teşekkür ediyorum. Herkese de kesinlikle tavsiye ediyorum.

N... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Torunumda hipospadias vardı kara kara düşünüyorduk. Bebeğimiz daha 10 aylık. Nureddin beyi Allah karşıma çıkarttı ve oğluma önerdim. gittik ve ameliyatımız başarılı bir şekilde geçti. Torunum gayet iyi sanki hiç ameliyat olmamış gibi hiç bir sorunumuz olmadı. Okadar iyi o kadar ilgili bir doktor allah ondan razı olsun işinde uzman doktorumuz Teşekkür ediyorum size ve güzel asistanınıza

Anlaşmalı Sigortalar
İletişim Bilgileri

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.