Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
Ş...

Pınar hocam merhaba.Eşim yaklaşık 5 yıldır şeker hastası.5 yıl önce 1 ay içinde 10-12 kilo vermesi nedeniyle doktora gitmiştik.ve galvus adlı ilaç reçete edildi.beslenmede nelere dikkat etmemiz gerektiği anlatıldı.90 kilodan 78 e düşmüştük.uzunca bi süre 78-80 arasında kaldık.şeker seviyemiz açlık (90-115)tokluk (140-170).ilaç almadığında tokluk 240 larda.tedaviye başlamadan 480 di. Size sorum eşimin şekeri kontrol altında gibi gözükmesine rağmen hala kiloveriyor son 1 ayda yine 4 kilo verdi. (Kasları zayıkladı)tedavide bi sorun mu var acaba?ne önerirsiniz?şimdiden teşekkürler.

Uzm.Dr. Pınar Alarslan Cevabı

MERHABA HBA1C DEGERI TIROID FONKSIYONLARİNI VE DİGER VITAMIN DEGERLERINE BAKMAMIZ GEREKIR GEÇMIŞ OLSUN.

Doktorunuz Hakkında

Endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları ve İç hastalıkları Uzmanı Dr. Pınar Alarslan İzmir' de mesleki çalışmalarına devam etmektedir. 

Uzm.Dr. Pınar Alarslan, 9 Eylül Üniversitesi tıp...

Videolar
Hastalığınız & Tedavimiz
 • Diyabet (Şeker Hastalığı)
 • Yüksek Tansiyon (Hipertansiyon)
 • Hiperlipidemi
 • Mide Hastalıkları
 • Tiroid Hastalıkları
 • Tiroid Guatr
 • Tip 1 Diyabet
 • Tip 2 Diyabet
 • Hipoglisemi
 • Hipertiroidi
 • Diyabet (Şeker Hastalığı)
 • Tip 2 Diyabet
 • Tip 1 Diyabet
 • Diyabet Tedavisi
 • Diyabet (Şeker hastalığı) (Tip 1 diyabet
 • Tip 2 diyabet
 • gebelik diyabeti)
Hasta Yorumları
Yorumunuz gönderildi.
Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
O... 2 yıl
StarStarStarStarStar

Guatr rahatsızlığım için gitmiştim.Çok ilgili davrandığı için kendisine çok teşekkür ederim

S... 2 yıl
StarStarStarStarStar

Insilun direncim için gittim gayet memnun kaldım

S... 2 yıl
StarStarStarStarStar

Bir doktor yakınım önerdiği için Pınar Hocama başvurdum.Izmir de devlet hastanesi ve sonrada Medical Park da çalışırken düzenli takip oldum.Cok küçük bir tiroid nodülüm vardı ama kendisi ultrasonla bakıp şüphelendi.Ve biyopsi yaptı.Sagolsun korktuğum için uyuşturarak yaptı ve başımda bekledi.Nodulum köyü huylu çıktı.Sayesinde erkenden ameliyat olup bu kötü hastaliķdan kurtuldum.Her zaman dualarındasınız Pınar Hocam

S... 2 yıl
StarStarStarStarStar

Guatrım olduğu için iyi bir doktor arayışına girmiştim. Araştırmalarım sonucunda İzmir’de Dr. Pınar Alarslana denk geldim. Öncelikle samimi ve içten davranışından çok memnun kaldım hastalarıyla gayet ilgili bir doktor aklımdaki bütün soruların cevabını doktor hanımdan aldım muayene esnasında ultrasonumu bile özenle kendisi yaptı iyi ki denk gelmişim emeklerinize sağlık hocam

A... 2 yıl
StarStarStarStarStar

Istanbul da Florya Medical Parkda Pınar Hanım ın takibindeydim.Sayesinde 25 kilo verdim ve insülini bıraktım.Pozitif enerjisiyle tedaviye devam etmemi sağladı.Kontrollerim icin İzmir e geliyorum.Ailecek doktorumuza sormadan ilac bile icmiyoruz.Kendisiyle tanışmamiz büyük bir sansdır.

İ... 2 yıl
StarStarStarStarStar

Mesleğinde başarılı,hastalara karşı tutumu,yaklaşımı,ilgisi çok iyi,hastaları dinleyen ve tedavi şekli mükemmel bir doktor. İyi ki Pınar hanım gibi gir doktorla karşılaşmışım. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.

İletişim Bilgileri
 • Park Yaşam Ticaret Merkezi Ofisi Karşıyaka, İzmir Uzm. Dr. Pınar Alarslan Muayenehanesi

İlginizi ÇekebelicekVideolar

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.