Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
Doktorunuz Hakkında

Op. Dr. Remzi Fırıncıoğulları Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nde Tıp eğitimi tamamlayarak tıp doktoru olarak mezun olmuştur.   Uzmanlık eğitimini Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik...

Videolar
Hastalığınız & Tedavimiz
 • Burun eğriliği
 • Yüz Estetiği
 • Meme Küçültme
 • Bölgesel Yağlanma
 • Göğüs Estetiği
 • Yüz Kırışıklıkları
 • Kepçe Kulak Sorunu
 • Jinekomasti
 • Abdominoplasti
 • Cilt Lekeleri
 • Göz Altı Morlukları
 • Kellik
 • Meme Pro
Hasta Yorumları
5 StarStarStarStarStar 9 yorum
Yorumunuz gönderildi.
Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
K... 7 ay
StarStarStarStarStar

Hem ben hemde eşim Doktor Remzi beyde Burun estetiği ameliyatı olduk. Okadar memnun ayrıldık ki akabinde 4 arkadaşımızıda kendisine yönlendirdik :) Hem ameliyatı hemde sonrasındaki ilgi ve alakasından dolayı kesinlikle tercih edilmeli ..

G... 7 ay
StarStarStarStarStar

Remzi Beyle 5 yıl önce tanıştık burun ameliyatı oldum.Gercekten hem sakin ve bir o kadar da eli hızlı temiz calışan bir doktor biz kendisinden cok memnun kaldık.Ameliyattan daha önemli olan ameliyattan sonraki süreç ve doktorun desteği bence Remzi bey sonraki süreçte gercekten bir abi gibi kendisini tüm çevreme gözüm kapalı tavsiye ediyorum.Hersey için burdanda cok cok teşekkür ederim.

G... 7 ay
StarStarStarStarStar

Mükemmel bir doktor ilgisi alakası harika estetikle ilgili bir sorunu olan hiçbir araştırma yapmadan direk gidebilir.şiddetle tavsiye ederim.Kendisine de çok teşekkür ederim.Gideceğim tek adres

E... 7 ay
StarStarStarStarStar

Göz doktorumun tavsiyesi üzerine kendisine ulaştım. Göz kapağı estetiği oldum. Doktor bey çok ilgili, kafada hiç soru işareti bırakmadan açıklayıcı çalışıyor. Ve sonuç mükemmel. Memnun kalacağımı biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum açıkçası. Kendisine tekrar çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını diliyorum. Ellerinize sağlık Remzi bey.

Ö... 9 ay
StarStarStarStarStar

Ben bir ay önce üst göz kapağı ameliyatı oldum.Tam ıkı yıl araştırdıktan sonra hocamı buldum.Remzi Beye ne kadar teşekkür etsem azdır.Kendisi işinde çok başarılı,titiz çok hassas bir insan.iyiki Remzi Beyi tanımışım ve iyiki ameliyat için onu seçmişim.Göz kapağı ameliyatı kesinlikle önemli o yüzden bu ameliyatı olmak isteyen herkese tavsiye ederim. İçiniz rahat olsun ben hocama gerçekten çok teşekkür ederim

C... 9 ay
StarStarStarStarStar

Bu kadar ilgili ve güler yüzlü bir hekimle tanıştığım için çok mutluyum. Karakteri kadar doktorluğu da çok başarılı, tereddüt etmeden gidebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.