Giriş Yap
Hesabın yok mu? Yeni Bir Hesap Oluşturun
Hesap Oluştur

"Hesap Oluştur" butonuna basakrak Gizlilik Metnini'nı, Üyelik Sözleşmesini, Site Kullanım Şartlarını ve Rıza Metni’ni kabul etmiş sayılırsınız.

  Hesabın var mı? Giriş Yap
  Hekim Girişi
  Online Görüşün

  Tebrikler.

  Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
  Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

  Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

  Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

  Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
  Sorunuz cevapladığında size bildirim göndermek için.
  Ç...

  Merhaba hocam , 7 yıldır hemoroit sıkıntısı yasamaktayim 2 ay once kolonoskopi yapıldı ve 3. evre olduğu söylendi cesaret edemiyorum ameliyat icin bende panik atak oldugu icin lokal ameliyat olamıyorum bu ay cok fazla kanama ve agrilarim şiddetli 1. Sorum genel anestezi yapiyormusunuz 2. Sorum lazerli mi yoksa klasik ameliyat mi yapıyorsunuz? 3. Fiyat alabilirmiyim ?

  Opr.Dr. Samet Cin Cevabı

  Merhaba. Malesef buradan fiyat yazamıyoruz. Şikayetleriniz bahsettiğiniz gibiyse durum ameliyata daha yakın gibi görünüyor. Kliniğimizin işleyişi ve fiyat için asistanım Tuğçe hanımla görüşebilirsiniz. Kafanızda soru işareti kalmamış olur. Görüşmek dileğiyle +90 (542) 449 02 40

  Doktorunuz Hakkında

  Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde 2003 yılında tıp doktorluğu eğitimine başlayan Opr.Dr. Samet Cin bugün Türkiye'nin yetiştirdiği değerli cerrahlardan birisinidr. Genel Cerrahi uzmanlığını yine Ege Üniversitesi...

  Hastalığınız & Tedavimiz
  • Obezite Cerrahisi
   1. Diyabet (Şeker) Ameliyatı
   2. Duodenal Switch Ameliyatı
   3. Mide Balonu
   4. Mide Botoksu
   5. Mini Gastric Bypass
   6. Tiroid Ameliyatları
   7. Tüp Mide (Sleeve Gastrektomi) Ameliyatı
  • Genel Cerrahi
   1. Anal Bölge Ameliyatları
   2. Apandisit Ameliyatı
   3. Endoskopik İşlemler
   4. Fıtık Ameliyatı
   5. Gastrointestinal Sistem Kanserleri
   6. Hemoroid Ameliyatı
   7. Hiatus Hernia (Mide Fıtığı) Ameliyatı
   8. Kıl Dönmesi Ameliyatı
   9. Kolonoskopi
   10. Meme Hastalıkları ve Tedavisi
   11. Meme Kanseri
   12. Safra Kesesi Ameliyatı
  Hasta Yorumları
  5 StarStarStarStarStar 8 yorum
  Yorumunuz gönderildi.
  Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
  Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
  H... 27 gün
  StarStarStarStarStar

  Ben trioid ameliyatı olmak için 8 tane doktora gittim. Samet hocamız kadar özgüvenli işinin piri bir genel cerrah görmedik eşimle ben gerçekten sizi taktir ediyor teşekkür ediyoruz. Allah' ım sonsuz razı olsun.

  Z... 4 ay
  StarStarStarStarStar

  Değerli doktorum Samet bey, İlk günden bugüne kadar olan desteğiniz ve başarınız için çok teşekkür ediyorum artık sırf benim değil aileminde doktorusunuz biz size çok güveniyoruz ve samimiyetiniz için teşekkür ediyoruz iyiki yolum sizinle kesişmiş çok güzel basarilara imza aticaginiza inanıyorum

  N... 4 ay
  StarStarStarStarStar

  Opr.Dr.Samet CİN hocamıza 06.02.2021 tarihinde mide botoksu yaptırdım.Hocamın güler yüzlü ve şefkatli yaklaşımı ile müdahale öncesi bilgilendirme konuşması bende olan kaygı ve heyecanı tamamiyle sıfırladı.Güvenli ellere kendimi teslim ederek uyudum ve uyandığımda yine başımda sevgili hocam vardı.☺️.Diyetisyenimiz İlay hanım eşliğinde 6 aylık bir sürece girdim.Buradan hocamıza ve ekibine çok teşekkür ediyorum.Mide botoksunu düşünüyor ve araştırma içine girmişseniz Opr.Dr.Samet CİN hocamızın güvenli ellerine kendinizi teslim edebilirsiniz.

  F... 4 ay
  StarStarStarStarStar

  En lo profesional podría asegurar que es el mejor cirujano. Y en lo personal es un excelente ser humano. Me volvería a operar sin pensarlo nuevamente con él.

  M... 4 ay
  StarStarStarStarStar

  His one of the best Doctor in İzmir. The atention they provide and the care they give to each patients is awsome

  F... 4 ay
  StarStarStarStarStar

  Sevgili doktorum Samet bey ile 25 ağustos 2020 tüp mide ameliyatim öncesi tanıştık.ameliyat öncesi heycanimin gitmesinde sonrasindaki ilgileriyle hizli iyileşmemde emekleri büyük. Ameliyatim gayet başarılı geçti. Hala gece gündüz nazımı ceker sağolsun. Her panik oluşumda her an yanımda :) iyiki siz diyorum eksik olmayin. Sağlıklı günlerde hep olmaniz duasıyla

  İletişim Bilgileri

  TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

  TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

  TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.