Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
Doktorunuz Hakkında

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.Kocaeli Üniversitesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı Uzmanlık Eğitimini tamamlamıştır.

Mide Botoksu Opr.Dr. Tuna Barış Budak

Uzun yıllar önce mide botoksu...

Hastalığınız & Tedavimiz
 • Obezite Cerrahisi
  1. Diyabet (Şeker) Ameliyatı
  2. Duodenal Switch Ameliyatı
  3. Fıtık Ameliyatı
  4. Mide Balonu
  5. Mide Botoksu
  6. Mini Gastric Bypass
  7. Tüp Mide (Sleeve Gastrektomi) Ameliyatı
 • Genel Cerrahi
  1. Anal Bölge Ameliyatları
  2. Apandisit Ameliyatı
  3. Endoskopik İşlemler
  4. Gastrointestinal Sistem Kanserleri
  5. Hemoroid Ameliyatı
  6. Hiatus Hernia (Mide Fıtığı) Ameliyatı
  7. Kıl Dönmesi Ameliyatı
  8. Kolonoskopi
  9. Meme Hastalıkları ve Tedavisi
  10. Meme Kanseri
  11. Safra Kesesi Ameliyatı
  12. Tiroid Ameliyatları
Hasta Yorumları
5 StarStarStarStarStar 4 yorum
Yorumunuz gönderildi.
Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
S... 2 yıl
StarStarStarStarStar

Mide Botoksu olmaya karar verdim ve hemen araştırmaya başladım. Bir kaç arkadaşımın önerisi ile Tuna Hocam ile ilgili internette araştırma yaptım. Daha sonra mide botoksu ile yaptığım bir çok araştırmanın altında yine Tuna Hocam karşıma çıktı. Ben de daha fazla araştırma yapmaktan vazgeçip görüşme için gittim. Çok cana yakın bir ekip karşıladı beni inanılmaz pozitif ve sonuç odaklı çalışan bir ekip. Tuna Hocam ve diyetisyen arkadaşlarla görüştük tetkiklerim yapıldı ve ben büyülenmiş gibiydim. İşlemi olmaya karar verdim ve tam 5 ay önce işlem oldum. Bu sürede 28 kilo verdim ideal kiloma ulaştım ama hala ideal kilomu koruyabilmem için benimle ilgilenen bir ekip var. Her şey için çok teşekkür ederim.

S... 2 yıl
StarStarStarStarStar

Mide Botoksu olmaya karar verdim ve hemen araştırmaya başladım. Bir kaç arkadaşımın önerisi ile Tuna Hocam ı ile ilgili internette araştırma yaptım. daha sonra mide botoksu ile yaptığım bir çok araştırmanın altında yine Tuna Hocam karşıma çıktı. Bende daha fazla araştırma yapmaktan vazgeçip görüşme için gittim. çok cana yakın bir ekip karşıladı beni inanılmaz pozitif ve sonuç odaklı çalışan bir ekip. Tuna Hocam ve diyetisyen arkadaşlarla görüştük tetkiklerim yapıldı ve ben büyülenmiş gibiydim. İşlemi olmaya karar verdim ve tam 5 ay önce işlem oldum. bu süre 28 kilo verdim ideal kiloma ulaştım ama hala ideal kilomu koruyabilmem için benimle ilgilenen bir ekip var. Her şey için çok teşekkür ederim.

K... 3 yıl
StarStarStarStarStar

tuna hocam size buradan teşekkür etmek istiyorum, mide botoksu işe yarar mı yaramaz mı derken size oldum iyi ki de olmuşum 13 kilom gitti. daha 5 kilo fazlam var inşallah ondan da sayenizde kurtulcam.

A... 3 yıl
StarStarStarStarStar

Zayıflama üzerine kafayı bozmuş bir ekip gerçekten çık iyiler. Bu alandaki o kadar hasta görmüşler ki yeni birini gördüklerinde ne yapacaklarını anında karar verebiliyorlar. Aynı zamanda ilgili bir ekip çok fazla hastaları var ama bu yoğunlukta sizi unutmuyorlar, ilgisiz kalmıyorsunuz. İyi ki denk geldik. tuna hocama teşekkür ediyoruz.

İletişim Bilgileri

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.