Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Diyetisyeninize soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
Diyetisyeniniz Hakkında

Ece ÇİT Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunudur. Hastane, Toplu Beslenme kurumları ve birçok Klinikte stajyer diyetisyenlik yapmıştır.

Hastalığınız & Tedavimiz
 • Kilo Verme
 • Kilo Alımı
 • İnsülin Direnci
 • Diyabet (Şeker Hastalığı)'te beslenme
 • Kalp - Damar Hastalıkları'nda beslenme
 • Sporcu Beslenmesi
 • Kanserde Beslenme
 • Polikistik Over Sendromu (PCOS)'nda beslenme
 • Yeme Bozuklukları
 • Hastalıklarda beslenme
 • Hamilelikte beslenme
Hasta Yorumları
5 StarStarStarStarStar 17 yorum
Yorumunuz gönderildi.
Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
S... 17 gün
StarStarStarStarStar

Kendimi bildim bileli diyet yapmaya çalışıp sayısız kez başarısızlıkla sonuçlanan deneyimlerimden sonra yollarımız kesişti güleryüzlü tatlı ecemizle iyiki tanıdımki yaklaşık 2 ayda giden 10 kilonun mutluluğuyla diyet sürecimize devam ediyoruz. Benim metabolizmama,tüketebildiğim gıdalara göre her hafta düzenlenen listelerle keyifle sürecimizi yöneten diyetisyenimize sonsuz teşekkürler♥️♥️ sağlıklı beslenmek isteyenler ve kilo sorunu olan herkes gönül rahatlığıyla gidebilir sy Ece Çit’e.Emeklerin için çok teşekkür ederim

İ... 19 gün
StarStarStarStarStar

Tup mide ameliyatliyim 10 cu yilimda verdigim kilolar geri gelmeye baslamisti ece hanimla gorusup basladik 2 ayda 10 kg verdik ve vermeyede devam ediyoruz. Yaptigim onca kacamaga ragmen

D... 19 gün
StarStarStarStarStar

Ece Hanımın vermiş olduğu listelerle kilomu normal sınırlara getirdim.Diyet yapmak beni çok tedirgin ediyordu onun destekleri ve motive etmesi ile başardım.Beni yormadan ,üzmeden ve strese sokmadan 20 kilo verdim.Teşekkür ederim Ece Hanım,iyiki varsınız.

K... 1 ay
StarStarStarStarStar

Ece Hanım sayesinde yıllarca veremedigim kilomu verdim ve diyet kelimesini duyduğumda korkardım ama Ece Hanım sıkmadan 1 hafta tam 4 kilo verdirdi hafifledik resmen doğru seçim Ece Hanım iyiki varsınız

A... 3 ay
StarStarStarStarStar

Ece hocamın enerjisi ve güler yüzü haftalık tatlı ve şeker ihtiyacımı gideriyor :) liste hazırlarken fikirlerimi önemsiyor sayesinde Asla vermem dediğim kilolar gitti asla giyinemem dediğim pantolonlarımın düğmeleri kapandı bağışıklığım güçlendi cilt problemlerim düzeldi reglim düzene girdi Sağlıklı beslenmeyi öğreten ve her koşulda destekleyen Ece Hocamdan çok memnunum :)

A... 3 ay
StarStarStarStarStar

Ece hanım ile sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzım haline getirdim. Haftalık beslenme diyet listelerimi hazırlarken taleplerimi dikkate alıyor. Böylece gösterdiği yardımcılığı ile zorlanmıyorum. 1 aylık tanışmamızda hiç sıkılmadan yorulmadan 4-5 kilo verdim. Samimiyeti ve göstermiş olduğu güler yüzlü karşılayışı için çok teşekkür ederim. İyiki bu güzel yolculukta bana destekçi. Bilgileri ve yönlerdirmeleri için tekrar çok teşekkür ederim.

İletişim Bilgileri

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.