Dyt. Nermin Uysal Hakkında

Dyt. Nermin Uysal Online Danışmanlık Merkezi kurumunda Beslenme ve Diyetetik uzmanı olarak mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Dyt. Nermin Uysal 1996 yılında Belçika'da dünyaya gelmiştir. Brüksel'de ilk ve orta öğrenimini tamamlamıştır. Lise hayatından sonra 3 aylık Los Angeles'te yaz okuluna gitmiştir. Los Angeles'te dil sınavından yüksek başarılar almıştır.

2019 yılında Brüksel Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmuştur. Tez'ini kök hücre naklindeki beslenme ile ilgili yazmıştır.

Dyt. Nermin Uysal'ın uzmanlık alanı onkoloji ve hematolojidir. Eğitim sürecinde Brüksel Üniversite hastanesinde onkoloji, pediatri, hematoloji, endokrinoloji, geriyatri, yoğun bakım bölümlerinde stajını tamamlamıştır.

Mezun olduktan sonra 2 yıl boyunca Gıda firmasında kalite kontrol uzmanı olarak çalışmıştır. 2019 yılından beri Online Danışmanlık yapmaktadır. 2021 yılında yol arkadaşıyla evlilik kararı almıştır. Şuanda İzmir'de yaşıyor.

Öğrenmeye açık ve her gün yeni bir şey öğrenmek için farklı ülkelerdeki araştırıp kendi uygulanamalarına entegre ediyor.

Dyt. Nermin Uysal'ın en sevdiği hobisi mutfakta vakit geçirmektedir. Orada özgür olmayı çok seviyor, bu sayede sıkıcı diyet yemeklerini lezzetli hale getirmektedir.

Diğer en çok sevdiği hobisi, seyahat etmektir yeni yerler yeni kültürler görmektir ve oranın yerel gıdalarını deneyip, mutfaklarını tatmaktır.

Detaylı Bilgi ve Randevu İçin Dyt.Nermin Uysal ile İletişime Geçiniz.

Hasta Yorumları
5 StarStarStarStarStar 1 yorum
Yorumunuz gönderildi.
Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
D... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Nermin hanımla iki aydır zayıflama programı yapmaktayız. Çok renkli, hiç sıkılmadan geçirdim 2 ayı. Daha öncesinde çok fazla diyetisyen ile çalıştım ama bu kadar samimi ve işini aşk ile yapanı görmedim. Görüntülü konuşmalarımızda beni çok bilgilendiriyor. Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum, buradanda paylaşmak istedim. Tekrardan herşey için çok teşekkür ederim

Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
Hastalığınız & Tedavimiz
 • Onkoloji ve hematoloji beslenmesi
 • Kilo verme - Kilo Alma
 • Tip1- Tip2 Diyabet Beslenmesi
 • Ergenlikte Beslenme
 • Gebelikte Beslenme
 • Online Diyet
 • Sağlıklı Beslenme Eğitimi
 • Kilo Yönetimi
 • Obezitede Beslenme
 • Onkolojide Beslenme
 • Yeme Davranış Bozukluklarında Beslenme
 • Sindirim Sistemi Hastalıklarında Beslenme
 • Bariatrik Cerrahi Sonrası Beslenme
 • Kurumsal Diyet Danışmanlığı
 • Sporcu Beslenmesi
 • Yaşlılık Döneminde Beslenme
Videolar

İlginizi ÇekebelicekVideolar

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.