Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
S...

İyi akşamlar ölçümlü paratiroid ameliyatı yapıyomusunuz ve ücretleri nedir ögrenebilirmiyim bu konu hakkında bilgilendirilmek istiyorum

Opr.Dr. Cüneyt Çiftdoğan Cevabı

Öncelikle geçmiş olmuş. Paratiroid ameliyatı yapıyorum. İzmir Can Hastanesinde dilerseniz ücretsiz görüşme yapabiliriz..

d...

MERHABA, çift taraflı kasık fıtığım olduğu tanısı kondu medical park hastanesinde. yaklaşık 1 ay olacak fakat özel sağlık sigortamın bekleme süresinden dolayı nisan ayından önce ameliyat olamayacağımı belirttiler. eğer büyümediyse 1 er cm yırtık olduğu yazıyordu ultr. sonucumda. kapalı fıtık ameliyat yapıyor musunuz? sizin metinizi çok duyduğum için ameliyat konusunda can hastanesini tercih etmek istiyorum.

Opr.Dr. Cüneyt Çiftdoğan Cevabı

Laparoskopik fıtık ameliyatı yapıyorum.. En kısa zamanda bekliyorum..

F...

Merhaba iyi akşamlar Dr bey hemoroid problemim var izmir Karşıyaka’da ikamet ediyorum işim oturarak yada ayakta yaşım 47 yaklaşık 2 aydır makatımda meme oluştu geçmiyor kanama yok fakat çok rahatsızım bu konuda ameliyat yöntemi nedir? Görüşmek istiyorum sizinle fiyat nedir özel sağlık sigortası işe yarıyor mu?

Opr.Dr. Cüneyt Çiftdoğan Cevabı

Merhaba.. hastanemizin özel sigortalarla anlaşması var. Sigortanızdan yararlanabilirsiniz. Öncelikle sizi muayene etmem gerekli , hastalığınızın derecesine göre farklı yöntemlerin hepsi hastanemizde mevcut.. Görüşmek dileğiyle..

Doktorunuz Hakkında

Op. Dr. Cüneyt Çiftdoğan 1971 yılında Ankara’ da dünyaya gelmiştir. İlkokulu Gaziantep’ te okuduktan sonra İzmir’ e yerleşerek ortaokul ve lise öğrenimini İzmir de tamamlamıştır. Lise öğreniminin son...

Videolar
Hastalığınız & Tedavimiz
 • Safra Kesesi Taşları
 • Hemoroit
 • Meme Hastalıkları
 • Tiroid Guatr
 • Mide Hastalıkları
 • Kolorektal Kanser (Kalın Bağırsak Kanseri)
 • Kıl Dönmesi
 • Fıtık
 • Mide Kanseri
 • Perianal Fistüller
 • Anal Fissür
 • Polipler
 • Bağırsak Tıkanması
 • Insizyonel Herni
 • sindirim sistemi rahatsızlıkları
 • Apandisit
 • safra kesesi iltihabı
Hasta Yorumları
5 StarStarStarStarStar 4 yorum
Yorumunuz gönderildi.
Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
P... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Cüneyt beyle çiğli eğitim hastanesinde çalışırken eşimin küçük bi operasyonu sayesinde tanıştık iyisi tanımışız yıllar sonra annemin aniden karın ağrısı şikayetiyle ona gittik bize acil ameliyat olması gerektiğini söyledi o zaman yani 2021 11 nisanda can hastanesinde çalışıyordu acil ameliyat dediği ve özel hastane ücreti yüksek olduğu için orada ameliyat ettiremexi hemen çiğli eğitim hastanesinde tetkikler yapıldı 12 nisanda ameliyat oldu annem kolon kanseri teşhisiyle.Bagirsak dışarıya alındı kemoterapi ilaç ve zorlu 1 yıl sonunda tekrar ameliyat olup bağırsak içeri alınacak ama ameliyat eden doktorumuz 3 ayda bir bizi kolonoskopi yapıp gönderiyor sürekli 3 ayda bir aynı şeyler ama bir türlü anneme ameliyat gunu alamiyoruz bu arada doktorumuz da işten ayrılıyor yani gene başa dönüyoruz .Sonunda tekrar Cüneyt Beye geldik ben yaparım ameliyatı dedi ve annemi 20 temmuzda can hastanesinde ameliyat etti.Annem onun sayesinde sağlığına kavuştu .şimdi hersey iyi gidiyor inşallah daha güzel olucak.Çook teşekkürler Cüneyt Bey.Allah yardımcınız olsun

A... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Cüneyt Bey'e 8 ay önce  safra kesemde ki ağrı yüzünden gitmiştim. İstediği tetkikler sonucu ameliyatımı yaptı. Çok şükür ameliyatım hiç sorunsuz geçti. Ve çok kısa bir sürede iyileştim. Yaklaşık 20 gün önce ani bir kararla veremediğim kilolar için tüp mide ameliyatı olmaya karar verdim. Biraz araştırma yaptım. Ama bu araştırma sürecinde yaşadığım bir olay üzerine hevesim de  cesaretim de çok kırıldı. Üzülerek ameliyattan vazgeçtim. Sonra eşimle konuşurken daha önce ki ameliyatımda kalbimle ilgili bir sorun   yaşayıp yaşamadığı hakkında soru sormak için Cüneyt Bey'i aradık. Konuşmanın sonunda hem bir sorun olmadığını hem de bu ameliyatı kendisinin de yaptığını öğrendik. Kendisinin güven veren konuşması üzerine tekrar ameliyat olmaya karar verdim. 5 gün önce ameliyatımı oldum ve harika geçti. Ameliyattan sonra ki hastane sürecinde Cüneyt Bey  günde  3-4 defa gelerek sağlık durumumu sordu. 2 gün önce de sağlıklı bir şekilde evime geldim. Eve çıktıktan sonra da aynı şekilde Cüneyt Bey telefon ederek sağlık durumumla ilgili bilgiler aldı.  Çok şükür durumum çok iyi gidiyor.  Herşey için çok teşekkür ediyorum. Ne desem az kalır.  Bu arada benim çocuklarımı o kadar mutlu etti ki anlatamam. Çünkü kilo vermemi çok istiyorlardı.Cüneyt Bey  Harika bir cerrah ve bir o kadar da naif  ve bunu yazmazsam kendimi asla affetmem çok kaliteli bir insandır. İyi ki o telefonu etmişiz sonra da size gelmişiz.  Binlerce teşekkürler. Kendinize iyi bakın. Çünkü size ihtiyacımız var. Bu arada 130-4=126 Kg

G... 2 yıl
StarStarStarStarStar

Yıllardır süren mide ve bağırsak rahatsızlığım vardı bir çok kez muayene ve tetkik yapıldı yıllarca çok az fayda gördüğüm ilaçlar kullandım. Yine şiddetli ağrılarımın olduğu bir gün arkadaşımın öneri ile Cüneyt Çiftdoğan hocama başvurdum. Önce muayene edip gerekli tetkikleri yaptı tetkiki sonuçlarından sonra bana olabilecek bir çok hastalıktan bahsetti ve kesin bir tanı koyabilmek için endoskopi ve kolonoskopi yapılması gerektiğini önerdi. Doktor bey ne dediyse yaptım. Endoskopi ve kolonoskopi işlemlerimi yaptı ve bir tedaviye başladık. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az sayesinde ağrısız günler geçiriyorum. Benzer şikayetleriniz varsa düşünmeden Dr Cünety Çiftdoğan' a başvurabilirsiniz.

G... 2 yıl
StarStarStarStarStar

Doktorum Cüneyt Çiftdoğan sayesinde uzun zamandır devam eden hemoroid sorunumdan kurtuldum. Çok sıkıntı yaşadım, bir çok tedaviye rağmen kurtulamadım. Hayatımı ciddi anlamda etkiliyordu. Cüneyt hocam hemoroid ameliyatı ile bu sıkıntıdan kurtulacağımı anlattı ameliyat olmak istemiyorum ancak doktor bey öyle ayrıntılı anlattı ki hemen ikna oldum ve tüm sıkıntılarım bitti. Dr. Cüneyt Çiftdoğan a ne kadar teşekkür etsem az.

İletişim Bilgileri
 • Ataşehir Mahallesi 8019/16. Sokak No:18, İzmir Özel İzmir Can Hastanesi

İlginizi ÇekebelicekVideolar

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.