Giriş Yap
Hesabın yok mu? Yeni Bir Hesap Oluşturun
Hesap Oluştur

"Hesap Oluştur" butonuna basakrak Gizlilik Metnini'nı, Üyelik Sözleşmesini, Site Kullanım Şartlarını ve Rıza Metni’ni kabul etmiş sayılırsınız.

  Hesabın var mı? Giriş Yap
  Hekim Girişi
  Online Görüşün

  Tebrikler.

  Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
  Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

  Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

  Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

  Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
  Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
  Doktorunuz Hakkında

  Op. Dr. Emrah Beyan 1984 yılında Ankara’ da Dünyaya gelmiştir. Başarılı geçen ilköğrenim ve lisesi yıllarından sonra hayalini kurduğu beyaz önlük için 2002 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp...

  Hastalığınız & Tedavimiz
  • İnfertilite (Kısırlık)
  • Rahim
  • Rahim ağzı kanseri
  • Rahim Hastalıkları
  • Miyom
  • Çocuk jinekolojik hastalıkları
  • Anne Sütünün Azlığı
  • Dış Gebelik
  • Yüz Kırışıklıkları
  • Genital Siğil
  • Vajinal Enfeksiyonlar
  • Jinekolojik Hastalıklar
  • Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar
  • Vulva Kanseri
  • İdrar Kaçırma
  • Osteoporoz
  • HIV
  Hasta Yorumları
  5 StarStarStarStarStar 5 yorum
  Yorumunuz gönderildi.
  Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
  Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
  E... 12 gün
  StarStarStarStarStar

  Emrah bey çok ilgili bilgili bir doktor. Tüm sorularıma uzun uzun cevap verip zaman ayırıyor. Çok sabırlı sakin biri çok memnunum.

  P... 17 gün
  StarStarStarStarStar

  Doktorunuzdan çok memnunuz her sorumuza sabırla cevap veren çok ilgilenen her türlü sorunumuzda çözüm bulan çok beyfendi bir hekim kesinlikle tavsiye ederim

  d... 1 ay
  StarStarStarStarStar

  büyük bir miyomum olduğu söylenmişti ve artık ağrılarım çekmeye başladığımda da ameliyat olmaya kara verdim. bir kaç doktorlar görüştüm ve hepsi büyük bir miyom olduğu bunun için kapalı ameliyat olamayacağımı söyledi. Bu esnada sevgili doktorum Emrah Beyan ile tanıştık inanılmaz sabırlı biri ayrıca kafamı rahatlatacak bilgilendirmeleri ile beni çok rahatlattı. Ameliyatımı kapalı yaptı ve çok hızlı bir şekilde iyileşme oldu. Genç ve başarılı bir doktor Emrah bey kapalı bir ameliyat olmak istiyorsanız mutlaka kendisine gitmelisiniz.

  E... 2 ay
  StarStarStarStarStar

  Uzun yıllar ciddi anlamda kanamalarım oluyordu, myom olduğu öğrendim hatta kansere dönüşebileceğini söylemişlerdi. Ameliyat olmak için güvenebileceğim bir doktor aramaya başladığım dönemde bir arkadaşımın tavsiyesiyle Emrah Beye gittim. Doktorumun laparoskopik ameliyatlar konusunda çok başarılı olduğunu öğredim. görüşme esnasında da beni çok rahatlattı ve korkularımı yenmemi sağladı. Ameliyatımı oldum her şey harika gitti. Kendisine sonsuz teşekkürler.

  A... 3 ay
  StarStarStarStarStar

  Hamilelik sürecimi baştan sonra doktorum emrah beyan takip etti, ben memnun kaldım çünkü her istediğimi rahat rahat sorabildim ve neleri merak ettiğini tahmin ederek sen sormadan seni aydınlatan bir yönü var. İkili test süreçlerinde bir miktar riskliydi durum ama her türlü aydınlattı riskleri anlattı ama rahatlattı da korkutmadı bir bilim insanı edasıyla her durumu ortaya koydu sonuç dediği gibi çıktı bu nedenle güvenim daha da arttı. çok teşekkür ederim

  Anlaşmalı Sigortalar

  TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

  TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

  TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.