Giriş Yap
Hesabın yok mu? Yeni Bir Hesap Oluşturun
Hesap Oluştur

"Hesap Oluştur" butonuna basakrak Gizlilik Metnini'nı, Üyelik Sözleşmesini, Site Kullanım Şartlarını ve Rıza Metni’ni kabul etmiş sayılırsınız.

  Hesabın var mı? Giriş Yap
  Hekim Girişi
  Online Görüşün

  Tebrikler.

  Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
  Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

  Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

  Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

  Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
  Sorunuz cevapladığında size bildirim göndermek için.
  Doktorunuz Hakkında

  Op. Dr. Taylan Yanar 2001 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olduğundan başlamıştır. İskendrun doğumludur ve uzmanlık eğitimini ise...

  Hastalığınız & Tedavimiz
  • Böbrek Taşı
  • Prostat Büyümesi
  • İdrar Kaçırma
  • İdrarda Kan Görülmesi
  • İnfertilite (Kısırlık)
  • Erkeklerde Cinsel İsteksizlik
  • Sistit
  • Sünnet
  • Böbrek Hastalıkları
  • Testis Kanseri
  • Üreter Taşı
  • Sertleşme Problemi
  • Altını Islatma Problemi
  • İnterstisyel Sistit
  Hasta Yorumları
  5 StarStarStarStarStar 5 yorum
  Yorumunuz gönderildi.
  Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
  Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
  K... 7 gün
  StarStarStarStarStar

  Doktor beyi internetten bulup geldim, aşırı ağrım ve sancım vardı böbrek taşım varmış. Ertesi güne hemen ameliyat planlandı ve 5. günüm şuan. Çok iyiyim hiç bir ağrım sancım kalmadı. Çok çoook memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim yaptığım en doğru seçim diyebilirim ☺️

  A... 3 ay
  StarStarStarStarStar

  Bir kaç hafta boyunca sağ tarafımda şiddetli ağrılar oluyordu. Hastaneye gittim film çektiler üşüttüğümü kas ağrısı olduğunu söylediler. Başka bir merkeze gittim orada da benzer şeyleri duydum ancak ağrılarım gittikçe artmaya başladı. Elimdeki sonuçlarla Taylan Hocam a gittim aynı görüntülere baktı ve görüntülerde taş olduğunu ancak bulunduğu bölgeden kaynaklanan sebeplerle zor tespit edilebildiğini söyledi ve emin olmak için ilaçlı çekim yaptı taş olduğu kesinleşti ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ameliyatımı oldum ağrılarım geçti. Taylan hocama çok teşekkür ederim. O olmasa belki hala ağrılarla hayatıma devam ediyordum.

  s... 4 ay
  StarStarStarStarStar

  3 Yıldır evliyim son 1,5 yıldır çocuk sahibi olmak istiyoruz ancak bir türlü çocuk sahibi olamadık öneri üzerine Taylan Beye geldik. Bilateral Varikosel tanısı koydu ve ameliyatımı yaptı. tedavimin sonrasında önce sağlığıma sonra çok istediğimiz çocuğumuza kavuştuk. Yaklaşımı dikkati ve doktorluğuyla çok özel bir insan. Gönül rahatlığıyla kendinizi teslim edebilirsiniz.

  S... 5 ay
  StarStarStarStarStar

  15 yıldır bitmek bilmeyen idrar problemlerim vardı ve bu sebeple defalarca hastanelere gittim ancak kimse doğru tanıyı koyup tedavi uygulayamadı. Doktor Taylan Yanara öneri üzerine gittim. muayene ve tetkikler sonrasında bana önce bir sistoskopi önerdi. sistoskopi sonrasında ciddi derecede üretera darlığım olduğunu ve ameliyat olmamı söyledi. ayrıntılı olarak hastalığımın ne olduğunu anlattı. Anlattıklarından sonra ameliyat kararı verdim. Şuan hiç bir sorunum yok iyi ki Taylan beye giymişim. İdrar yapmak hiçte can yakan sıkıntılı bir şey değilmiş. Taylan Beyi herkese tavsiye ediyorum. Çocuk düşünüyorum ve bu konuyla ilgilide Taylan Bey le bir operasyon daha gerçekleştireceğiz ona güvenim tam.

  E... 5 ay
  StarStarStarStarStar

  Yıllardır idrar yolları enfeksiyonu yaşıyordum üstüne birde sol böbrek ağrılarım eklendi. Taylan Bey den önce gittiğim doktorlar genel olarak enfeksiyon olduğunu söyleyip reçete yazıp gönderiyorlardı. Taylan bey ayrıntılı bir muayene ve tetkikler sonrasında ciddi üretra darlığmın olduğunu ve sol böbreğim de taşların olduğunu söyledi. Ameliyatla sorunlarımın çözülebileceğini söyledi. Taylan Bey in tavsiyesine uyarak ameliyat oldum. İyi ki kocaman bir iyi ki

  İletişim Bilgileri

  TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

  TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

  TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.