Giriş Yap
Hesabın yok mu? Yeni Bir Hesap Oluşturun
Hesap Oluştur

"Hesap Oluştur" butonuna basakrak Gizlilik Metnini'nı, Üyelik Sözleşmesini, Site Kullanım Şartlarını ve Rıza Metni’ni kabul etmiş sayılırsınız.

  Hesabın var mı? Giriş Yap
  Hekim Girişi
  Online Görüşün

  Tebrikler.

  Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
  Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

  Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

  Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

  Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
  Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
  t...

  Merhabalar yaklaşık 1 ay önce halısahada dizimi sakatladım şişlik oldu ağrılar oldu ve doktor randevusu aldım bana mr çektirdi ve sonuçları gösterdiğimde çapraz bağın kopmuş dedi ameliyat önermem ama spor yapıp adelelerini güçlendir dedi açıkcası ameliyat olursam ayağım düzelirmi sormak istedim

  Prof.Dr. Devrim Akseki Cevabı

  Düzelirsiniz, ameliyat olup olmamaya sizin spor yapıp yapmayacağınıza, işinize, yaşınıza ve beklentinize göre karar veririz. Örneğin belli sporları yapacaksanız futbol gibi, ameliyat olmadan oynarsanız; dizinizde geri dönüşü olmayan hasarlar verebilirsiniz.

  Y...

  Merhabalar doktor bey sol dirseğimde şişlik ısı ve ağrı vardı ortopedi doktorlarını ve fizik tedavi doktorlarına gittim bunlar tenisçi dirseği dediler. Sadece ağrı kesici verdiler ağrı kesici kullanma süresi bitince aynı rahatsızlığın devam etti. daha sonra İstanbul da bir hekime gittim o dirsekte aşırı kireçlenme olduğunu söyledi dirsek dokusundan önce sıvı alarak dan daha sonra da Evisic 32mg enjeksiyon ile müdahale edildi ağrılarım ve dirseğimdeki hareket kısıtlılığı geçti fakat 3 hafta sonra dirseğim eski şekline geri geldi. şu an dirseğimde uyuşukluk ağrı ve hareket kısıtlılığı var ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

  Prof.Dr. Devrim Akseki Cevabı

  Enjeksiyonla sorunun çözüleceğini sanmıyorum. Filmlerinizi görürsem daha çok yardımcı olabilirim.

  E...

  Hocam meraba. Annem 64 yasinda ve 3 tane bel fitigi mevcut ve kreclenmede var. 2 ozel hastanaye muayene oldu ameliyat dediler. Siz kendiniz bel fitigi ameliyati yapiyormusunuz. Yapiyorsaniz nasil bir yol izlememiz gerekiyor. Maddi olarak ne kadar mebla cikar karsimiza yardici olursaniz sevinirim.

  Prof.Dr. Devrim Akseki Cevabı

  Bel fıtığı ameliyatlarını beyin cerrahisi bölümü yapıyor, bir beyin cerrahı ile görüşmeniz daha doğru olur.

  Doktorunuz Hakkında

  Prof. Dr. Devrim Akseki 1969 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. 1991 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinden doktor olarak mezun olduktan sonra zaman kaybetmeden tıpta uzmanlık sınavını kazanarak ihtisas eğitimine...

  Hastalığınız & Tedavimiz
  • Diz Protezi
  • Kalça Protezi
  • Gonartroz
  • El ve Üst Ekstremite Cerrahisi
  • Mikrocerrahi
  • Biyolojik Rekonstriksiyonlar
  • Omuz
  • Dirsek ve El Bileği Artroskopisi
  • Travma
  • Menisküs Yırtığı
  • Ayak Bileği Yaralanmaları
  • Dirsek Ağrısı (İnstabilitesi)
  • Donmuş Omuz
  • Tenisçi Dirseği
  • Sinir Kesisi
  • Sinir Kökenli Kas Ve Kemik Hastalıkları
  • Travma Sonrası Oluşan Deformiteler
  Hasta Yorumları
  5 StarStarStarStarStar 3 yorum
  Yorumunuz gönderildi.
  Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
  Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
  R... 1 ay
  StarStarStarStarStar

  Konusunda uzman ve hastasıyla çok igileniyor, pozitif iletişim kuruyor. insan olarak da çok mütevazi.. bu tür hekimlerimiz gurur kaynağımız

  H... 2 ay
  StarStarStarStarStar

  Hastası ile gerçekten ilgilenen tam bir hekim

  D... 4 ay
  StarStarStarStarStar

  32 yaşındayım maç sırasında ön çapraz bağım kopmuştu. gittiğim doktorlar artık basketbol oynamam zor derken devrim hocam iyi bir ameliyat ve tedavisi sonrası oynayabileceğimi söyledi ve dediği gibi oldu. değerli doktorum Prof. Dr. Devrim Akseki ye sonsuz minnet duyuyorum

  İletişim Bilgileri

  TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

  TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

  TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.