Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
M...

Dilek hanım merhabalar, 3.5 yaşında bir oğlum var. hastanede kan alındı o günden beri her gece çiş kaçırıyor. Baya ağlamıştı, korkmuştu.. buna bağlı olabilir mi, ne yapmalıyız yardımcı olabilir misiniz?

Uzm.Psk. Dilek Gülveren Cevabı

Merhabalar, öncesinde tuvalet eğitimi tamamlanmış bir bebiş miydi? Korku ile bağlantılı da olabilir ya da sadece sebeplerden biri olabilir. Kesin yaklaşım için çocuk ile görüşmemiz gerekmektedir. İyi günler dilerim.

N...

Hiç miğde sorunları yaşamazken yaşadığım kötü anılar ve travmalar nedeni ile hergün strese bağlı miğde rahatsızlıkları çekip ilaçlar içer oldum biliyorum psikolojik fakat yaşanan şeyleri unutmak için nasıl bir yol izlemeliyim. Bana yol gösterimisiniz...

Uzm.Psk. Dilek Gülveren Cevabı

Merhabalar, stresin en bilinen fiziksel semptomu mide ağrılarıdır. Farkındalığınız çok güzel fakat travmalarınız bakımından düzenli seanslar ayarlanmalıdır. İyi günler dilerim.

U...

Lütfen bana ulaşın Lütfen bana ulaşın Lütfen bana ulaşın Lütfen bana ulaşın Lütfen bana ulaşın Lütfen bana ulaşın Lütfen bana ulaşın

Uzm.Psk. Dilek Gülveren Cevabı

Merhaba, 05312035835 iletişim numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Psikoloğunuz Hakkında

Uzm. Kl. Psk. Dilek Gülveren Girne Amerikan Üniversitesi mezunudur. İngilizce Psikoloji bölümünü üstün başarı ile tamamlayarak Psikolog ünvanına hak kazanmıştır.  Uzm. Kl. Psk....

Hastalığınız & Tedavimiz
 • Çocuk Ergen ve Yetişkin Psikoterapi
 • Aile Danışmanlığı
 • Hipnoterapi- hipnoz
 • Oyun Terapisi
 • Depresyon
 • Sosyal Fobi
 • Yaygın Anksiyete Bozukluğu
 • Panik Atak
 • Sınav Kaygısı
 • Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu)
 • Obsesif-Kompulsif Bozukluk
 • Stres
 • Çocuk ve Ergen Psikolojisi
 • Cinsel Terapi Danışmanlığı
 • Wechler Bellek Testi
 • MMPI
 • Oyun Terapisi
Hasta Yorumları
5 StarStarStarStarStar 18 yorum
Yorumunuz gönderildi.
Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
N... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Çocuklarla iletişimi çok güzel daha ilk seansta faydasını görmeye başladık

F... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Bence işine aşık ve bunu danışanlarına karşı hakkıyla yerine getiriyor.Deselerdi ki daha ilk terapide ruhun hafifleyecek inanmazdım ama oldu.Çözüm odaklı,size açtığı pencereden hayatınıza farklı bir yönden bakabilmeyi öğreniyor ve rahatlıyorsun.Tanıdığım için ve yardımları için çok mutluyum, minnettarım.

F... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Dilek hanım işini çok seven ciddiyetke yapan işine ve hastalatına karşı saygılı ve cok samimi bir psikolog hayatında daima başarılar diliyoruz

M... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Dilek hocamla tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum mükemmel bir doktor oğlumun doktoru herhangibir sorun yaşadığımızda saat kaç olursa olsun iletişime geçebiliyorduk sadece hasta değil aileyle tam bir iletişim içinde biz ailece çok memnunuz.

A... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Mesleğinde başarılı bir psikolog. Hastalarının iyileşme sürecine samimiyetle yaklaşım gösteren bir kişiliğe sahip. Mesleğinin dışında bir kaç şey söylemem gerekirse de tanıdığım en güleç ve samimi insan. Psikolojik rahatsızlığım sürecindeki yardımlarını hiçbir zaman unutamayacağım kalbi gönlü güzel insan.

P... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Çok ilgiliydi. Güzel seanslar geçirdik. Bilişsel terapinin çok işe yaradığını söyleyemem fakat zaten Psikiyatrist gözetiminde ilaç kullandığımdan daha iyi oldu. Ama terapinin gereksiz yere uzatmasını talep etmedi, çok etik bir davranış, ihtiyacım olmadığında bana bununla ilgili açık davrandı ve ne zaman istersem tekrar hemen ulaşmamı istedi. Kendisine çok teşekkür ederim.

İletişim Bilgileri

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.