En Hızlı Kilo Verme Programı Hangisidir? - Dyt. Bahar Ceylan

Hocam, hızlı kilo vermeye ihtiyacım var. Sizce hangi diyet yapmalıyım? Aralıklı oruçmu? Ketojenik diyeti mi? Sıvı diyeti mi? Daş diyeti mi? Aslında bunların hiçbiri size uygun olmayabilir. Öncelikle en doğru diyeti, diyetçileriniz bilirler.

Tabii ki de kan talili ve doğru anamnez ile sizin yaşam tarzınıza göre bir diyet programa hazırlanır ve süreciniz bu şekilde başlar. Ve unutmayın, Size en uygun diyet programı aslında en hızlı kilo verdiğiniz program değil, en kalıcı kilo verdiğinizdir.

daha fazla içerik için tıklayınız.

Daha fazla bilgi ve Dyt. Bahar Ceylan'dan randevu için tıklayınız.

Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
Hasta Yorumları
5 StarStarStarStarStar 7 yorum
Yorumunuz gönderildi.
Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
H... 3 ay
StarStarStarStarStar

Ameliyatım sonrası özverili çalışması ve güler yüzü ile onunla kilo verme sürecim çok rahat geçti desteğinden dolayı teşekkür ederim.

Ç... 4 ay
StarStarStarStarStar

Yeniden doğmuş gibiyim, sınırsız hizmet kalıte muhteşem candan aile gibi ilgi alaka tavsiyeleriniz en basında bahar hanım hersey için sagolun tatlışşş

S... 4 ay
StarStarStarStarStar

Bahar hanımla diyet sürecine başlamadan önce gunde 4 kere insülin iğnesi kullanıyordum, ek olarak şeker ve tansiyon ilaclarim da vardı. 10 ayın sonunda yaklaşık 42 kg verdim ve insülin iğnelerini bıraktım tansiyon ve şeker ilaçlarını da komple bıraktım. Hocam sayesinde kaybettigim sağlığıma geri kavuştum , çok mutluyum

S... 4 ay
StarStarStarStarStar

Sürece başlamadan önce 7 ay boyunca hiç regl olmamıştım. Bahar hocamla surece basladiktan sonra duzenli olarak regl olmaya basladim. 11 ayda tam 44 kg verdim. Bu süreçte Bahar hocam bana her konuda destek ve motivasyon oldu ve bu vesileyle sağlığıma kavuştum.

A... 4 ay
StarStarStarStarStar

Bahar hanımla online diyet programına başladık, yaklaşık 4 aydır birlikte çalışıyoruz. Bahar hanım sayesinde diyetin hayat tarzına entegre edilmesinin, istenilen kiloya varmaktan daha önemli olduğunu fark ettim. Teşekkür ederim her anlamda, bugüne ve geleceğe sağladığı faydalardan dolayı.

İ... 4 ay
StarStarStarStarStar

Diyetisyenim çok iyi onun sayesinde çok güzel zayıfladım 26 kilo verdim sağlığıma kavuştum yürüyüşüm bile değişmiş şeker hastalığım vardı ilaçlarımı bıraktım çok teşekkür ederim doktoruma

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.