Flare Buster Treatment

What is "flare buster", one of the closed surgeries that helps in the treatment of pectus? Assoc. Dr. Hasan Eröz continues to answer your questions!

You can continue to follow us for any questions you may have about Flare Buster and many rib cage treatments!

You can visit our website www.drpectus.com to learn about pectus and many rib cage deformities!

#thoracicsurgery #chestsurgery #thoracicdystrophy #vacum #vacumbell #vacumbelltreatment #orthesis #pectus #pectusexcavatum #pectuscarinatum #3dmodeling #brace #polandsyndrome #silicone #drpectus #nuss #nusssurgery #abramsonsurgery #abramson #deformity #marfansyndrome #sunkenchest #funnelchest #pigeonchest #jeunesyndrome #sternalcleft #dystrophiecostale #syndromedesjeunes #nussoperation #barremoval

Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
y...

merhaba hocam araştırmalara göre bendeki sorunun pollant sendromu olduğunu öğrendin nasıl yardımcı olabilirsiniz. sağ göğüste kas yok şişkinlik yok ve o bölgede tüylenmede yok. yardıcı olursanız sevinirim. izmirde oturuyorum

Doç.Dr. Hasan Ersöz - Dr. Pectus Cevabı

Silikon implant yerleştirilebilir. Ancak durumunuzu yüzyüze görmeden net biriey söylemek yanıltıcı olabilir. Geçmiş olsun.

İ...

hocam merhabalar babam 45 yaşında akciğer kanseri teşhis 18 nisan 2024de koyuldu karaciğer böbrek kemik ve beyine sıçradı 15 gün radyoterapi aldı 5 gün sırt-bel 10 gün beyin, hastaya çoklu organ bağışı yapılabilirmi hocam

Doç.Dr. Hasan Ersöz - Dr. Pectus Cevabı

Maalesef. Talep ettiğiniz şeyin bilimsel bir karşılığı yok. Çok geçmiş olsun.

M...

Hocam.merhaba pede girdik sonuçta Sol akciger ust lobda periferik alanda izlenen oblik fissure oturan yaklasik 1.8×2,5 cm parankimal noduler lezyon ile uyumlu alanda malignite duzeyinde artmis 18fdg tutulumu izlenmistir 2= sol.meme üst kadranda orta hatta izl3nen yaklasik 1.0 cm capli noduler lezyon ile uyumlu alanda cevre yagli doku ile es duzeyde 18fdg tulumu izlenmis olup usg onerilir Bu sonucumuz var elimizde akciger ve memede kansermi var suan hocam ve ne yapmamiz lazim sizd3n cok rica ederek bilgi bekliyoruz

Doç.Dr. Hasan Ersöz - Dr. Pectus Cevabı

Merhaba, maalesef bu tip durumlar çok hassas oluyor, sizi yanlış yönlendirmemek adına detaylı değerlendirmek vakit ayırmak gerekiyor.Görüntüleri ve hastayı görmek isterim. Geçmiş olsun.

Hasta Yorumları

Henüz Yorumunu paylaşan olmamış.

İlk yorumunu paylaşan sen ol!

Yorumunu Paylaş
Hastalığınız & Tedavimiz
Anlaşmalı Sigortalar
İletişim Bilgileri

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.