Giriş Yap
Hesabın yok mu? Yeni Bir Hesap Oluşturun
Hesap Oluştur

"Hesap Oluştur" butonuna basakrak Gizlilik Metnini'nı, Üyelik Sözleşmesini, Site Kullanım Şartlarını ve Rıza Metni’ni kabul etmiş sayılırsınız.

  Hesabın var mı? Giriş Yap
  Hekim Girişi

  Glomus Timpanicun (Orta Kulakta Damarsal Tümöral Kitle)

  Doç. Dr. Çağlar Çallı, Glomus Timpanicun (Orta Kulakta Damarsal Tümöral Kitle) operasyon anı.

  Doç. Dr. Çağlar Çallı iletişim bilgilerini görmek için tıklayınız

  Online Görüşün

  Tebrikler.

  Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
  Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

  Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

  Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

  Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
  Sorunuz cevapladığında size bildirim göndermek için.
  Hasta Yorumları
  5 StarStarStarStarStar 3 yorum
  Yorumunuz gönderildi.
  Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
  Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
  m... 6 gün
  StarStarStarStarStar

  İnternette farklı bir hastalığın tedavisi için bir hekim araştırması yaparken Çağlar Hocamı gördüm ve mutlaka yorum yapmak istedim. yıllar önce sayesinde nefes almanın sağlıklı bir uyku uyumanın baş ağrısı çekmeden uyanmanın ve konforlu bir hayatın ne olduğunu öğrendim. kendisiyle tanıştığım için çok mutlu hissediyorum adeta hayatıma dokundu.

  F... 6 gün
  StarStarStarStarStar

  Boynumda bir kitle meydana geldi ilk zamanlarda pek önemsememiştim ancak gittikçe büyümesi ve sorunlar doğurması üzerine hastaneye gittim. ameliyat olmamam gerektiği söylendi ancak gittim bir kaç hastanede ki doktorlar bu ameliyatı yapamayacaklarını söylediler. Daha sonra bir tanıdığımız Çağlar Beyden bahsetti internetten yaptığım araştırma sonrasında kendisine ulaştım ve muayene oldum . Muayene ve tetkikler sonrasında beni ameliyat olmam gerektiğini o da söyledi ve beni bilgilendirdi. Ameliyatı ve işleyişi bana anlatırken içimi o kadar rahatlattı ki korkularımı unutup ameliyat olmaya karar verdim. Çağlar bey sayesinde sorunsuz ve konforlu bir ameliyat geçirdim şimdi her şey yoluna girdi. her şey için çok teşekkür ederim.

  g... 9 gün
  StarStarStarStarStar

  Uzun zamandır kulak zarımın delik olması sebebi ile sürekli olarak kulak iltihabı yaşıyordum. Sürekli ilaç kullanmak zorunda kaldığım yetmiyormuş gibi sürekli acı çekiyordum. Burnumdaki sorun ve sinüs kistimin de oluşması üzerine operasyon olmam gerekiyordu artık ve yaşadığım bölgede bu operasyonu olamayacağım için araştırma yapmaya başladım. Çağlar Bey e ulaştım ve kendisine muayene oldum, sonrasında başarılı bir operasyon geçirdim ve keşke daha önce ameliyat olsaydım dedim. Kendisi gayet ilgili, güler yüzlü ve işinin ehli bir hakimdir. Elleriniz dert görmesin, uzun yıllar şifa olsun hastalarınıza, çok teşekkür ediyorum.

  Hastalığınız & Tedavimiz
  • Kırık
  • Kulak Çınlaması
  • Septum Deviasyonu
  • Ses Kısıklığı
  • Eksternal Otit
  • Otit (kulak Yangılanması)
  • Boğaz İltihabı
  • Horlama
  • boğaz iltihabı
  • Tiroid Guatr
  • Kist
  • Veba
  • kulak ağrısı
  • Nazal Septum Deviasyonu
  • Burun Tümörü
  • Geniz Akıntısı
  • Ses Kısıklığı
  İletişim Bilgileri

  TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

  TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

  TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.