Giriş Yap
Hesabın yok mu? Yeni Bir Hesap Oluşturun
Hesap Oluştur

"Hesap Oluştur" butonuna basakrak Gizlilik Metnini'nı, Üyelik Sözleşmesini, Site Kullanım Şartlarını ve Rıza Metni’ni kabul etmiş sayılırsınız.

  Hesabın var mı? Giriş Yap
  Hekim Girişi

  Sünnet Hataları ve Komplikasyonları - Opr. Dr. Alper Dırık

  Opr. Dr. Alper Dırık Sünnet hataları ve komplikasyonlarını sizler için anlatıyor.

  Detaylı Bilgi İçin Opr. Dr. Alper Dırık ile İletişime Geçin.

  Online Görüşün

  Tebrikler.

  Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
  Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

  Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

  Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

  Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
  Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
  Prostat kanseri ameliyatı sonrası sertleşme problemi
  D...

  Eylül 2020 de açık yöntemle prostat kanseri ameliyatı oldum. Yaşım 59. Ameliyat yerimde yürürken ve merdiven çıkarken halen ağrı oluyor, bu durum normalmi? zamanla geçermi? 3 aydır hap kullanıyorum ama peniste sertleşme olmuyor. Birde ameliyat yerinin hemen üstünde yatay şekilde bir şişlik var. Ismim görünmesse sevinirim.

  Opr.Dr. Alper Dırık Cevabı

  Merhaba ameliyat yerlerinizi sizi ameliyat eden doktora danışmanızda yarar var, sertleşme problemi için verilen ilacı ameliyattan heme sonra başlayıp 1 yıl kullanmak gerekiyor, birde şok dalga tedavisi de yaptırmalısınız

  Hasta Yorumları
  4.9 StarStarStarStarStar 14 yorum
  Yorumunuz gönderildi.
  Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
  Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
  C... 12 gün
  StarStarStarStarStar

  Alper beyin ilgi ve alakasından dolayı öncelikle çok teşekkür ederim. Hastalarına yaklaşımı çok güzel asıl gerçek düşük performansla geldiğim kilnikte gayet güzel beklediğim performansla dönüyorum çok teşekkür ederim.

  A... 19 gün
  StarStarStarStarStar

  Alper bey doğru teşhis ve müdahaleyle beni sağlığıma kavuşturdu kendisine çok teşekkür ediyorum

  A... 2 ay
  StarStarStarStarStar

  Alper hocam sünnet sürecini sizinle sorunsuz geçirdiğimiz için çok mutluyuz .Sünnet sırasında ve iyileşme sürecinde gosterdiginiz ilgi ve emekleriniz için teşekkür ederiz.Sunnet için size gelmeyi düşünen arkadaşlarada tavsiye ederim gönül rahatlığıyla gelebilirler.Allah yolunuzu açık etsin

  M... 4 ay
  StarStarStarStarStar

  Internet sitelerinde sok dalgayla ilgili bu isi yapan var alper hocam guvenilir durusuyla gercekten cozum odakli ve bilincli yapiyor isini ben cok memnunum sonucta aldim tavsiye ederim paraniz bosa gitmez

  M... 4 ay
  StarStarStarStarStar

  Doktorumuzun göstermiş olduğu ilgisinden, güleryüzünden, çabasından ve ekstra gayretlerinden dolayı kendesine çok teşekkür ederim. Samimi olarak yazıyorum bir insanın bir doktordan beklediği bütün ilgi, alaka ve özveri var. Rabbim inşallah Alper hocamın yokluğunu göstermesin. Derdi ve sıkıntısı olan herkese yardımcı olsun. Biz çok memnun kaldık. Daha önce bir yakınımı yönlendirmiştim hocamın sayesinde çocuk sahibi oldular. Onlar ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum. Allah bahtını ve yolunu açık etsin.

  A... 6 ay
  StarStarStarStarStar

  Isini gerçekten çok iyi yapan birisi,başarılı konuya hakim ve sıcak kanlı yaklaşımları doğru yonlendirmeleriyle çok başarılı bir tedavi süreci gecirdim

  Hastalığınız & Tedavimiz
  • Kanser Cerrahisi
   1. Böbrek Kanseri
   2. Mesane Kanseri
   3. Prostat Kanseri
   4. Testis Kanseri
  • Prostat Hastalıkları
   1. Prostat Büyümesi
   2. Prostat İltihaplanması (Prostatit)
   3. Prostat Kanseri
  • Taş Hastalıkları
   1. Böbrek Taşı
   2. Mesane Taşı
   3. Üreter Taşı
  • Cinsel İşlev Bozuklukları
  İletişim Bilgileri

  TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

  TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

  TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.