Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
H...

Merhaba iyi çalışmalar hocam. ,Sinüzite bağlı mukus kisti , Beyin sapına bası, operasyon gerektirirmi teşekür ediyorum.

Opr.Dr. Cüneyt Altunay Cevabı

Geçmiş olsun. "Beyin sapına bası"ifadesi,mutlaka tomografi ile görmek gerekir.Olasi sfenoid sinüs kıstı cerrahi açıdan değerlendirilmelidir. Sağlıkla kalın.

E...

Hocam merhaba.3 yaşında kızım %80 büyüme gösteren geniz eti var. Yaklaşık bir senedir kulakta sıvı için Burun yıkama ve sprey tedavisi kullanıyoruz. Şehir hastanesinde takipliyiz. Yaşı küçük olduğu için ameliyatı erteliyor doktorlar. Ama çok sık tekrar eden boğazda beyaz yaraları görebildiğim enfeksiyonu oluyor. 1 senedir ayda 3 kereyi buluyor tekrarlamaları. Surekli antibiyotik kullanıyoruz. Bu beyaz yaralar için antibiyotiğe alternatif tedavi var mıdır

Opr.Dr. Cüneyt Altunay Cevabı

Günaydın geçmiş olsun anlattığınız tabloda ameliyat seçeneğini her zaman düşünebiliriz.. Sağlıkla kalın

P...

İyi akşamlar bende geniz eti nedir tedavisi nedir diye bakarken sizin açıklamalarınız dikkatimi çekti benim Ağustos 5 üç yaşına giren oğlum için bilği almak istiyor um oğlum nefes alırken uyku şunda nefes sıkıntı var neden ne olabilir ve nelere sorun yaşarız daha önce burun temizliği yapıldı ama akıntı yok sadece nefes alıp. Verirken normal değil derin nefes alıp vermek gibi ses geliyor iyi akşamlar

Opr.Dr. Cüneyt Altunay Cevabı

Geçmiş olsun. Bu yaş grubu çocuklarda herhangi bir enfeksiyonu yokken agzi açık uyuma horlama,soluk durması sık uyanma var ise mutlaka "Geniz eti" açısından bir KBB hekimince degerlendirilmelidir. Sağlıklı günler dilerim Dr . Cüneyt Altunay

Doktorunuz Hakkında

Cüneyt Altunay 1982 - 1988 yılları arasında İstanbul Tıp Fakültesinde eğitim gören Altunay, 1994 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıpfakültesinden KBB Uzmanı olarak mezun olmuştur.

Alsancak Devlet...

Hasta Yorumları
5 StarStarStarStarStar 6 yorum
Yorumunuz gönderildi.
Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
E... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Öncelikle her anne gibi kızım benim her şeyim. Cüneyt Altunaya tesadüfen gittim açıkçası. Yalnız cüneyt beyi gördüğüm anda için huzurla ve güvenle doldu. Açıkçası ameliyat söz konusu olduğu için kendi çocuk doktorumuza Mehmet Atilla Türkmen sorduk. Hocamızın çok dürüst ve güvenilir bir hekim olduğunu, hiç tereddüt etmememiz gerektiğini söyledi. Ne söylesem az kalır. Geniz eti, tüp ve bademcik operasyonu geçirdik. harika bir insan ve doktor. açıkçası, kent hastanesi çok şanslı biz Cüneyt Altunay için tercih ettik. mithat bahçeci ve siz hocam kent için veli nimetsiniz. çocuklara yaklaşımınız paha biçilmez.

İ... 3 yıl
StarStarStarStarStar

Kızımın bademcik şikayetleri olması sebebi ile daha önce bir kaç kez muayeneye gittik muayenelerde geniz eti ameliyatı olması gerektiği söylendi. Ameliyat konusunda çekincelerimiz vardı. Cüneyt Beye öneri üzerine gittik. Detaylı muayene sonrasında geniz eti ve bademciğinin normal sınırlarda olduğunu söyledi ve kamera ile yaptığı muayenede bize göstererek detaylı bir şekilde anlattı. Çok deneyimli bir hoca beyefendi kişiliği ve saygın bir hekim olması bize güven verdi. Cüneyt Hocam çok teşekkür ederiz. Sizin gibi hekimler iyi varlar.

M... 3 yıl
StarStarStarStarStar

Cüneyt hocam uyku bozukluklarında çok deneyimli. Daha önceden benim çalıştığım bir hastanede çalışmıştı Özellikle uyku apnesi konusunda gerçekten çok hastanın iyileşmesine vesile oldu. Dürüstlüğüyle, hastaya olan ilgi ve alakasıyla gerçekten çok değerli bir hekim. Hastane personeli hastasını kime götürüyorsa bilin ki o değerli bir hekimdir. Yolu açık olsun diyorum.

Y... 3 yıl
StarStarStarStarStar

4 aylik bebegimin dil altü bağı vardı. cüneyt bey bana hic hissettirmeden operasyonunu gerceklestirdi. çok memnun ayrıldim.bebegime karsi ilgisi yaklaşımı paha bicilemez. iyiki varsınız çok tesekkur ederiz.ali gökalp dinç

D... 3 yıl
StarStarStarStarStar

Oglum bir kac yildir nefes alma zorlugu cekiyordu.Cuneyt hocam sayesinde kurtuldu cok basrili bir geniz eti ameliyati sonrasi cocgum rahat bir nefes aliyor.Ayrica cok ilgili bir doktor oglum muharrem umut ameliyattan cok korkuydu ama dokturun ilgi alakasi ve verdigi cesaretle bu dertten bizi kurtadigi icin ona nekadar tesekkur etsek az gelir.Ellerinize saglik hocam iyiki varsiniz.

A... 3 yıl
StarStarStarStarStar

Cüneyt hocaya ne sorarsan cevabını alırsın, saat zaman fark etmez. çok mütevazi bir insan, gerçekten alanında çok eski bir doktormuş demem o ki yeni yetmeleri cebinden çıkarır. başarılar...

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.