Uzm.Dr. Özlem Yazıcıoğlu Yorumları

a... 2 ay
StarStarStarStarStar

sevgili doktorumla İzmirde bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. innea aqua uygulaması ve memnun kalınca da botox uygulaması yaptırdım . herkes yüzünde birşeyler var diyor ama anlaşılmıyor çok doğal oldu. Herkese arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.güler yüzlü doktoruma çok teşekkürler

C... 3 ay
StarStarStarStarStar

Bir kaç işlem yaptırdım ve çok memnun kaldım çok tatlı ve güleryüzlü oluşunuz efsaneee ..herkese tavsiye ederim kesinlikle işini özenle ve titizlikle yapan bir doktor hiç düşünmeden işlem yaptırabilirsin..

M... 3 ay
StarStarStarStarStar

Dr.Özlem Hanıma samimi yaklaşımı ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eder saygılarımı sunarım

M... 3 ay
StarStarStarStarStar

Yaklaşık 1 ay önce Özlem hanım kaş kaldırma operasyonu ile kaşlarımı kaldırdı gerçekten çok memnun kaldım adeta başka bir görünüme büründüm keşke özlem hanımı daha önceden tanımış olsaydım da bu operasyonu daha önce yaptırsaydım. Herkese tavsiye ederim Özlem hanım ellerinize sağlık..

G... 3 ay
StarStarStarStarStar

Özlem hocamla karşılaşmadan önce bir olastik cerrah hocamız yüz germe yapacaktı .Botox için gittim kendisine ilk kez öyle tanıştık .sonrasında çeneme boynumada botox yapınca kendisine de demiştim bu botoxsa daha önceki yaptırdıklarım neydi hocam .biraz dolgu ile yüz askılama yaptık ve hala ameliyat olmadım .teşekkürler özlem hocam .nereye gitseniz bulurum sizi.

G... 3 ay
StarStarStarStarStar

Hastalarına şevkatle yaklaşan,alanında çok iyi olan bir doktor.Uyguladığı tedaviler sayesinde şifamı buldum,ben ozon tedavisi aldım yaklaşık iki yıldır yorgun uyanma halsizlik takatsizlik şikayetlerim vardı tüm şikayetlerim geçti artık daha dinç uyanıyorum ve gün içerisinde çok daha enerjik hissediyorum.Özlem hocam iyi ki varsınız

S... 3 ay
StarStarStarStarStar

Canım hocam izmir de ki muayenehaneniz hayırlı uğurlu olsun inşallah. Ailemizin doktoru Özlem hocam yolunuz açık olsun .İzmirde ki herkese gönül rahatlığı ile gitmenizi tavsiye edeceğim bir doktor kendisi.Zaten gidip gördüğünüzde ne demek istediğimi anlayacaksınız. Doğal olmayan hiç birşeyi yapmaz ve kendinizi iyi hissederek çıkarsınız .Annem ozon tedavisi aldı kendisinden Bizim ailece botoxlarımızı yapan hocamızdır.İzmir çok uzak nasıl gelicez hocam

M... 3 ay
StarStarStarStarStar

Gerçekten ilgisi Güler yüzü samimiyeti şahane ve olmayacak birşeyi oldurmuyor. dolgu yaptım çok memnun kaldım tavsiye ederim. Botoks gününde görüşmek üzere Van’dan sevgilerimle sayın hocam

Ş... 3 ay
StarStarStarStarStar

Merhabalar, Dr. Özlem hanımla daha önceden Van'da tanışmıştık.Kendisi çok mükemmel bir hekimdir. Benim nazolabialler çok belirgindi ve herzsman rahatsızlık duyduğum bir durumdu, kendisiyle bu sıkıntılarım son derece memnuniyetle ortadan kalktı yaptığı dolguyla mükemmel bir yüz ifadesine kavuştum. Başka biri oldum enerjim yükseldi. Özlem hocam ellerinize sağlık botox ve dolguyu tekrar sizde yaptırmak istiyorum.herkese tavsiye ederim. Keşke Van'dan gitmeseydiniz ama kısmet sizinle tekrar görüşüp işlemlerimi sizde yaptırmayı planladık. Başarılar dilerim saygılar

F... 3 ay
StarStarStarStarStar

Özlem Yazıcıoğlu ile takibinde olduğumuz çocuk doktoru vasıtasıyla tanıştık. Kişisel bazı uygulamalar için belirli aralıklarla Urla'dan İzmir'in merkezine gitmem gerekiyordu Özlem Hanım sayesinde artık gitmeme gerek kalmadı çünkü açmış olduğu yeni kliniğinde ihtiyacım olan tüm hizmetleri veriyor. Kendisi de inanılmaz donanımlı ve bir o kadar cana yakın bir doktor. işlemlerim bittikten sonra birde Glutatyon tedavisi uyguladı. Güzelbahçe'de böyle bir hekime ihtiyacımız vardı. Özlem hanım iyi ki şahane kliniğini buraya açmış. Yeni ve çok şık bir klinik harika bir doktor biran önce keşfedin derim.

G... 3 ay
StarStarStarStarStar

Uzman Dr.Özlem hanıma güler yüzü ve işini hassasiyetle yapıp takip etmesinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.

Doktorunuz Hakkında

Uzm. Dr. Özlem Yazıcıoğlu 1975 yılında  doğdu ve 1998 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.

Yüzüncü Yıl Üniversitesi...

Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
m...

doktor hanım kaz ayakları çok belirginleşti teedavi uygulayabiliyor musunuz ne zaman gelebilirim randevu verebilit misiniz ..

Uzm.Dr. Özlem Yazıcıoğlu Cevabı

Mehmet Bey merhabalar, Kaz ayaklarınız için, kliniğimizde pek çok tedavi methodu mevcuttur. Klinik numaramız 0533 1688535. Dilediğiniz zaman bu numaradan arayıp randevu oluşturabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Hastalığınız & Tedavimiz
 • Ozon tedavisi
 • Glutatyon
 • Alfa lipoik asit
 • C vitamini
 • İV tedaviler
 • Mezoterapi
 • Dolgu & Botox
 • Saç tedavileri
 • Migren tedavisi
 • Ağrı tedavisi
 • Akupunktur
 • Medikal cilt bakımı
 • İp Askı
 • Yüz Gençleştirme
 • Kaş Kaldırma
 • Gençlik Aşısı
 • Kollojen Aşısı
İletişim Bilgileri

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.