Saç Dökülme Tedavileri Nelerdir? - Uzm. Dr. Özlem Yazıcıoğlu

Merhaba, saç dökülmelerini konuşacağız bugün. Saç dökülmeleri genetik ya da çevresel faktörlü olabilir. Saç dökülmelerinin sebebine yönelik klinikte çeşitli tedavi protokolü uygulanmaktadır. Saç dökülmelerinde özellikle PRP ve saç mezoterapisi uyguladığımız en sık yöntemler arasındadır.

Saç mezoterapisinde saçın gelişimini aktiflemek amaçlı çeşitli aminoasit, mineral ve vitaminlerin bulunduğu özel mezoterapi kokteyleri uygulamaktayız. Hastanın sorun olan bölgesinde özellikle 2-3 hafta aralıklarla hastadan hastaya değişmekle beraber 3-6 seans arasında mezoterapi seansları uyguluyoruz.

Bu sırada hastada çeşitli aminoasitler, mineraller ve vitaminler, hedef organı mikro taneciklerle, mikro enjeksiyonlarla yapılmakta. Böylelikle saç köklerinin daha canlanarak güçlendirilmesi amaçlanmaktadır.

Özellikle kadın hastalarda doğum sonrası ya da menopoz sonrası oluşan saç dökülmelerinde ya da stres kaynaklı oluşan saç dökülmelerinde mezoterapi sonrası oldukça olumlu sonuçlar görmekteyiz. Ayrıntı bilgiler için klinimize davet ediyoruz.

Daha fazla içerik için tıklayınız.

Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
m...

doktor hanım kaz ayakları çok belirginleşti teedavi uygulayabiliyor musunuz ne zaman gelebilirim randevu verebilit misiniz ..

Uzm.Dr. Özlem Yazıcıoğlu Cevabı

Mehmet Bey merhabalar, Kaz ayaklarınız için, kliniğimizde pek çok tedavi methodu mevcuttur. Klinik numaramız 0533 1688535. Dilediğiniz zaman bu numaradan arayıp randevu oluşturabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Hasta Yorumları
5 StarStarStarStarStar 11 yorum
Yorumunuz gönderildi.
Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
a... 1 yıl
StarStarStarStarStar

sevgili doktorumla İzmirde bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. innea aqua uygulaması ve memnun kalınca da botox uygulaması yaptırdım . herkes yüzünde birşeyler var diyor ama anlaşılmıyor çok doğal oldu. Herkese arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.güler yüzlü doktoruma çok teşekkürler

C... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Bir kaç işlem yaptırdım ve çok memnun kaldım çok tatlı ve güleryüzlü oluşunuz efsaneee ..herkese tavsiye ederim kesinlikle işini özenle ve titizlikle yapan bir doktor hiç düşünmeden işlem yaptırabilirsin..

M... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Dr.Özlem Hanıma samimi yaklaşımı ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eder saygılarımı sunarım

M... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Yaklaşık 1 ay önce Özlem hanım kaş kaldırma operasyonu ile kaşlarımı kaldırdı gerçekten çok memnun kaldım adeta başka bir görünüme büründüm keşke özlem hanımı daha önceden tanımış olsaydım da bu operasyonu daha önce yaptırsaydım. Herkese tavsiye ederim Özlem hanım ellerinize sağlık..

G... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Özlem hocamla karşılaşmadan önce bir olastik cerrah hocamız yüz germe yapacaktı .Botox için gittim kendisine ilk kez öyle tanıştık .sonrasında çeneme boynumada botox yapınca kendisine de demiştim bu botoxsa daha önceki yaptırdıklarım neydi hocam .biraz dolgu ile yüz askılama yaptık ve hala ameliyat olmadım .teşekkürler özlem hocam .nereye gitseniz bulurum sizi.

G... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Hastalarına şevkatle yaklaşan,alanında çok iyi olan bir doktor.Uyguladığı tedaviler sayesinde şifamı buldum,ben ozon tedavisi aldım yaklaşık iki yıldır yorgun uyanma halsizlik takatsizlik şikayetlerim vardı tüm şikayetlerim geçti artık daha dinç uyanıyorum ve gün içerisinde çok daha enerjik hissediyorum.Özlem hocam iyi ki varsınız

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.