Giriş Yap
Hesabın yok mu? Yeni Bir Hesap Oluşturun
Hesap Oluştur

"Hesap Oluştur" butonuna basakrak Gizlilik Metnini'nı, Üyelik Sözleşmesini, Site Kullanım Şartlarını ve Rıza Metni’ni kabul etmiş sayılırsınız.

  Hesabın var mı? Giriş Yap
  Hekim Girişi
  Online Görüşün

  Tebrikler.

  Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
  Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

  Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

  Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

  Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
  Sorunuz cevapladığında size bildirim göndermek için.
  Doktorunuz Hakkında

  Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ümit Karagöz özellikle KBB Hastalıkları, Burun Estetiği(Rinoplasti), Alerjik Rinit ve Horlama Tedavisi gibi alanlarda büyük bir tutkuyla hastalarına yardımcı...

  Hastalığınız & Tedavimiz
  • Burun Estetiği Ameliyatı
  • Bademcik ve Geniz Eti Ameliyatı
  • Baş ve Boyun Kanserleri Ameliyatı
  • Allerjik Rinit Tedavisi
  • Tampon Kullanmadan Burun Kemiği Ameliyatı (Septum Deviasyonu)
  • Burun Eti (Konka) Ameliyatı
  • Kronik Orta Kulak İltihabı (Kronik Otit Media)
  • Kulak Zarı Ameliyatı
  • Otoskleroz (Kulak Kireçlenmesi) Ameliyatı
  • Kulak Tüpü Ameliyatı
  • Endoskopik Sinüs Cerrahisi (Sinüzit Ameliyatı)
  • Endoskopik DSR (Tıkalı Gözyaşı Kesesi ve Kanalı Ameliyatı)
  • Horlama Uyku Apnesi Ameliyatları
  • Radyofrekans Ameliyatları
  • Ses Teli Polip ve Nodül Mikrocerrahisi
  Hasta Yorumları
  5 StarStarStarStarStar 5 yorum
  Yorumunuz gönderildi.
  Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
  Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
  Ç... 22 gün
  StarStarStarStarStar

  Ümit Beye daha önce burun ameliyatımı yapmıştı kendisiyle o vesileyle tanıştık sonrasında tek tercih ettiğim hekim oldu. yakın zaman da da oğlumun artık bitmek bilmeyen bademcik sorunlarına çözüm bulabilmek için gittik ve hayatını ciddi derecede etkileye başlayan hastalık sebebi ile ameliyat kararı verdik. Ameliyatını oldu sorunsuz bir şekilde iyileşme dönemini geride bıraktık. oğlum da doktor beyin anlayışlı ve sabırlı davranışlarında bilgisinden ilgisinden çok memnunuz. Böyle doktorların hayatımızda olması gerçekten çok güzel.

  G... 2 ay
  StarStarStarStarStar

  4 kasimda ameliyatimi kbb doktoru sayin umit karagoze oldum.Doktorum çok mutavazi güler yüzlü ve ameliyat öncesi her şeyi açık açık anlattı. İşinin uzmanı.Sakin ve dinliyor sizi.rinoplasti olmak isteyenler e doktor ümit karagöz ü tavsiye ederim

  T... 3 ay
  StarStarStarStarStar

  Ameliyat sürecinde ve sonrasında ilgiden çok memnun kaldım. Kafamda oluşan her türlü soruya açık ve ve net bir şekilde cevaplar verip içimde hiç bir şüpheye yer bırakmayan doktoruma çok teşekkür ediyorum. Ameliyat sonrasında burnumda gördüğüm sonuç; beklediğimden çok daha güzel oldu. İşini en iyi şekilde yapan doktorum için her geçen gün çok doğru bir seçim yapmışım diyorum.

  T... 3 ay
  StarStarStarStarStar

  Hem hekim Olarak hemde insan olarak cok değer verdigim bir insan işinde son derece duyarli ve basarili bir doktor ilgi alakasi yüksek kestirip atmıyor her soruyu özenle cevaplar iyiki Yollarımız kesişmiş sihirli elleriyle burnuma dokunan iyi. Kalpli doktorum

  E... 3 ay
  StarStarStarStarStar

  Daha önce ismi lazım değil ama sözde çok ünlü bir doktora burun estetiği ameliyatı oldum. Burnum benim için tam bir hayal kırıklığı olmuştu. yaşadığım üzüntüyü anlatması zor. Tekrar burun estetiği olmakta beni çok korkutuyordu hatta imkansız geliyordu. Bir gün burun tıkanıklığı için muayene olamaya gittiğim Ümit hocam ın ilgisi bilgisi beni o kadar etkiledi ki ikinci kontrolümde burnumu düzeltip düzeltmeyeceğini sordum. Ayrıntılı bir muayene yaptı tetkik yaptı ve düzeltebileceğini bunu birlikte düzelteceğimizi söyledi. Sonuç hayal ettiğim buruna kavuştum mutluyum iyi ki Ümit Beyle karşılaşmışım.

  İletişim Bilgileri

  TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

  TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

  TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.