Giriş Yap
Hesabın yok mu? Yeni Bir Hesap Oluşturun
Hesap Oluştur

"Hesap Oluştur" butonuna basakrak Gizlilik Metnini'nı, Üyelik Sözleşmesini, Site Kullanım Şartlarını ve Rıza Metni’ni kabul etmiş sayılırsınız.

  Hesabın var mı? Giriş Yap
  Hekim Girişi
  Online Görüşün

  Tebrikler.

  Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
  Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

  Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

  Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

  Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
  Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
  Doktorunuz Hakkında

  Prof. Dr. Safiye Yılmaz

  1973 yılında Manisa' da dünya ya geldi. Bir tekne gezisinde tanıştığı kadın hastalıkları ve doğum uzmanın mesleğindeki başarısı ve mesleğine duyduğu aşktan oldukça etkilenen Safiye Yılmaz o...

  Hastalığınız & Tedavimiz
  • Katarakt
  • Glokom
  • astigmatizm
  • Miyopi
  • Retina Problemleri
  • Görme Bozuklukları
  • Göz İltihabı
  • Göz Ağrısı
  • Arpacık
  • Hipermetrop
  • Keratokonus
  • Multifokal ve Trifokal Göz İçi Lensleri
  • Excimer Lazer
  • Prk(Fotorefraktif Keratektomi)
  • Kornea Nakli
  • Kontakt Lens
  • Fakik Göz İçi Lens
  Hasta Yorumları
  5 StarStarStarStarStar 7 yorum
  Yorumunuz gönderildi.
  Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
  Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
  G... 4 ay
  StarStarStarStarStar

  Emekli öğretmenim Safiye Yılmaz kızımla 2008 yılında göz kontrolüm sırasında sarı nokta hastalığım olduğunu tespit etmesiyle tanıştım. Gözümü kaybedebileceğim korkusuyla yaşamamam gerektiğini hiç sıkılmadan ve sorularımdan yorulmadan bir öğretmen edasıyla anlattı. Gerçekten kendisine teşekkür ediyorum. Kontrollerim de düzenli olarak devam ediyor. Yaptığı iğneler sonucunda gözümdeki ödemler azaldı Özellikle eli çok hafif. Hastalarına karşı ilgisi ve bilgisi oldukça fazla bir doktor olduğunu söyleyebilirim. Çok değerli bir doktor olmasından ziyade tanımış olduğum en mükemmel insanlardan biridir. Araştırma yapan,sürekli kendini yenileyen bir doktor olmasının yanında kendisiyle çalışan ekibi de ilgili ve alakalı insanlar. İnsan kendisini güvende hissediyor. İyi ki de benim doktorumsun seni çok seviyorum. Başarılarının devamını diliyorum Canım KIZIM

  T... 5 ay
  StarStarStarStarStar

  Safiye Yılmaz hocam hayatta tanımış olduğum en iyi, en güvenilir, güleryüzlü, vicdanlı ve en insancıl doktorlardan biridir. Gözümde oluşan ağrılardan ve acıdan günlerce uykusuz geçen ve çeşitli göz doktorlarının bir türlü teşhiş ve tanı koyamamaları ve yanlış ilaç vermeleri sonucu gözlerimi tam kaybetme noktasına karşı karşıya gelmişken tavsiye üzerine Ata göz hastanesine giderek Safiye hocamızla tanıştım. İleri derecede olan gözümdeki enfeksiyonu verdiği tedavi sonucunda kısa sürede çözdü. Kendisine minnettarım işini seven kendisini sürekli yenileyen bir doktordur. Böyle bir devirde böylesine çalışan ve çalışkan özellikle de hastayı müşteri olarak görmeyen sevgili doktorum iyi ki varsınız teşekkürler

  C... 8 ay
  StarStarStarStarStar

  Her şey için çoooook teşekkür ederim sizi çok sevdim, hocam sayenizde gözlerim açıldı. iyi ki varsınız..

  Y... 8 ay
  StarStarStarStarStar

  Safiye hanım işinde gerçekten çok başarılıdır. Babama excimer lazer yaptı. 2 hafta sonrası içinde abime randevu aldık. Ananemin gözlerini de muayene ettirmek istiyoruz katarakt için. Ailecek çok memnunuz.

  Y... 8 ay
  StarStarStarStarStar

  Prof.Dr.Safiye Yılmaz babamı ameliyat etti.Dr. Hanım sayesinde babam sağlığına kavuştu.İşinde son derece başarılı bilgilendirmesi ve hastasına yaklaşımi dört dörtluk bir hekim.Herkese tavsiye ederim.

  Y... 8 ay
  StarStarStarStarStar

  Prof.Dr.Safiye Yılmaz babamı ameliyat etti.Dr. Hanım sayesinde babam sağlığına kavuştu.İşinde son derece başarılı bilgilendirmesi ve hastasına yaklaşımi dört dörtluk bir hekim.Herkese tavsiye ederim.

  İletişim Bilgileri

  TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

  TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

  TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.