Giriş Yap
Hesabın yok mu? Yeni Bir Hesap Oluşturun
Hesap Oluştur

"Hesap Oluştur" butonuna basakrak Gizlilik Metnini'nı, Üyelik Sözleşmesini, Site Kullanım Şartlarını ve Rıza Metni’ni kabul etmiş sayılırsınız.

  Hesabın var mı? Giriş Yap
  Hekim Girişi

  2020'nin En Beğenilen Ameliyat Uygulamaları - Opr. Dr. Hünkar Batıkhan

  2020'nin En Beğenilen Ameliyat Uygulamaları Nelerdir?

  1- Burun estetiği
  KBB işlemlerinde en sık yapılan ameliyat burun estetiğidir.

  2- Horlama ve Apne Cerrahisi

  3- Sinüzit Cerrahisi

  Son zamanlarda azalan ameliyatlar;
  -Göz kapağı estetiği
  -Geniz eti, bademcik, kulak tüpü
  -Üst dudak kaldırma 

  Detaylı Bilgi İçin Opr. Dr. Hünkar Batıkhan ile İletişime Geçin.

  Daha Fazla Video İçin Tıklayınız.
   

  Online Görüşün

  Tebrikler.

  Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
  Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

  Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

  Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

  Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
  Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
  Hasta Yorumları
  5 StarStarStarStarStar 4 yorum
  Yorumunuz gönderildi.
  Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
  Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
  E... 4 ay
  StarStarStarStarStar

  Bitmek bilmeyen geniz akıntısı ve burun tıkanıklıklarım vardı. Kulağa basit gibi gelse de büyük oranda hayatımı etkiliyordu. Yaşadığım bir çok başarısız tedavi girişimlerinden sonra Hünkar Beyle tanıştım ve tedavisi sonrasında oldukça rahatladım. hayat standardım yükseldi diyebilirim. Hünkar Bey iyi bir hekim tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

  E... 6 ay
  StarStarStarStarStar

  Değerli doktorum Hünkar bey çok değerlisiniz. 2 kez rinoplasti olmama rağmen bir türlü oturmayan burnum sayenizde harika oldu. Kabusa dönen hayatım sayenizde yeniden düzene girdi. yıllar geçti ama benim size olan minnetim geçmedi. Herkese sizi tavsiye ediyorum. İyi ki hayatıma dokundunuz.

  Z... 1 yıl
  StarStarStarStarStar

  Hünkar hocama cuma günü burun ameliyatımı oldum. Arkadaşım tavsiye etmişti. Korkularım vardı bir türlü karar veremiyordum ama ilk görüşmede hemen kararımı verdim. Çünkü gerçekten kendinden çok emin ve bu durum insana güven veriyor. Kesinlikle işinin ehli ve iletişimi çok iyi ameliyat öncesi ve sonrası her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatır.Eli çok hafif ameliyat sonrası ağrı acı yok denecek kadar az. Hiçbir sıkıntı yaşamadım çok şükür.Çok içten ve samimidir sürekli gülümser Ameliyattan önce yanınıza gelir “Sen bize emanetsin der” size kendinizi özel ve değerli hissettirir iyi ki hünkar hocamla çıkmışım bu yola herkese tavsiye ediyorum zaten bir kere görüşünce hemen kararınızı vereceksiniz Eline emeğine ve her şeyden önemlisi o güzel YÜREĞİNİZE sağlık canım hocam .

  A... 1 yıl
  StarStarStarStarStar

  Üç hafta önce burnumdan amalyati oldum. çok rahat ve ağrısız bir iyileşme süreci yaşadığım sonuçlarından çok memnunum. doğal tam istediğim gibi bir burna sahibim sayesinde ,pozitif enerjisi ,guler yüzü hastasına değer veren anlayan kesinlikle güven veren işin ehli bir doktor.kendisiyle karşılaşmamız bizim için bir sans oldu. kendisine eşim ve kendi adıma çok teşekkur ediyoruz.

  TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

  TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

  TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.