Demir eksikliğin varsa ne yapmalısın? - Dyt. Şüheda Bengisu Rodop

Demir eksikliğin varsa ne yapmalıyız? Vücut tarafından demirin üretilmediğinden bahsetmiştik. Tek kaynağı ise besinler. Demir kaynağı olarak adlandırılan besinler ise şunlar.

Kırmızı et, özellikle karaciğer, yumurta, balık, pekmez, tahıllar, lahana, fasulye, patates, fındık, kuru üzüm ve kuru kayısı en iyi demir kaynağıklarındandır. Beslenme düzenine bu besin kaynaklarını ekle sonuçları izle.

Detaylı Bilgi ve Randevu Almak İçin Dyt.Şüheda Bengisu Rodop ile iletişime geçin.

Daha Fazla Video İçin Tıklayınız.

Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Diyetisyeninize soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
Hasta Yorumları
5 StarStarStarStarStar 50 yorum
Yorumunuz gönderildi.
Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
H... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Kendisinin iletişim becerisi çok yüksek, sonuç odaklı çalışıyor. Teşekkür ederiz.

E... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Şüheda hanım sayesinde güzel ve sağlıklı şekilde kilo veriyorum. İzmir'de önerilebilecek en iyi diyetisyeni seçtiğim için şanslı hissediyorum.

A... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Çok memnun kaldım. Çok bilgili çok pozitif bir çalışan Cidden herkesin hayatına dokunmalı ♥️

E... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Şüheda hanım ile arkadaşım aracılığıyla tanıştım. Daha önce yıllarca online diyet süreçlerinden geçmiştim. Birçok diyetisyen denedim ancak artık tıkandığım bir noktada iken Şüheda hanım ile başladık. Sürece katı kuralları olan diyet gözü ile bakmak yerine sağlıklı beslenme davranışlarını öğretme hedefi ile yaklaşması birçok uzmandan farklılaştırıyor. Gereksiz yere yapılan bir atıştırmalığı neden canımız çekiyor, neden karşı koyamıyoruz onun nedenlerini anlamaya yönelik ilerliyoruz. Sürecimiz hala devam ediyor, seanslardaki dakikliği, yaklaşımı ve çalışma şekli ile herkese tavsiye ediyorum :)

E... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Şüheda hanım çok profesyonel, işini çok iyi yapan güzel enerjisini karşısındakine hissettiren motive edici özelliği ve sabrı ile danışanı olmaktan çok memnun olduğum bir diyetisyen. Çevremde ki herkese kendisini tavsiye ediyorum ❤️❤️

F... 1 yıl
StarStarStarStarStar

12 yaşındaki kızımla birlikte Şüheda hanımın danışanlarıyız. Şüheda hanımın kızımla olan diyaloğu müthiş. Hiç aç kalmadan, mutfağımızda olan malzemelerin dışına çıkmadan çok güzel bir beslenme programıyla sağlıklı bir şekilde kilo veriyoruz. Çok teşekkür ederiz kendisine bir kere daha…

Hastalığınız & Tedavimiz
 • Kilo Verme
 • İnsülin Direnci
 • Diyabet (Şeker Hastalığı)
 • Kalp - Damar Hastalıkları
 • Sporcu Beslenmesi
 • Kanserde Beslenme
 • Polikistik Over Sendromu (PCOS)
 • Metabolik Sendrom
 • Yeme Bozuklukları
 • Gastrointestinal Problemler
 • Karaciğer Hastalıklarında Beslenme
 • Online Beslenme Danışmanlığı
İletişim Bilgileri

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.