Her Çiçekten Bal Alma Sendromu - Uzm.Kl.Psk. Nigar Banu Kına

Her çiçekten bal alma sendromu. Peki, nedir bu sendrom? Günümüz kişilerinde yaygın olarak gördüğümüz bu davranış, hoşuna giden her kişiyle flört etme isteğidir, diyebiliriz. Sebebi ne olabilir derseniz, çocukluk döneminde doyumsuz yetiştirilmiş çocukların yetişkinlikte bu davranışı göstermesi muhtemeldir.

Her oyuncağa ulaşabilen, istediği her şey koşulsuz karşılanan çocuklar, yetişkinlikte de istediği her kişiye ulaşabileceği inancıyla hareket edebilir. Bırakalım her çiçekten bal almak, sadece arılara özgü bir davranış olarak kalsın. 

Detaylı Bilgi ve Randevu İçin Uzm.Kl.Psk.Nigar Banu Kına ile İletişime Geçin.

Daha fazla video İçin Tıklayınız

Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Psikoloğunuza sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
A...

Ben ilaç kullanamıyorum kullanırsam ateş basması,terleme,ve sersemlik hissi oluyor (daha yutmadan)nerden ve nasıl yardım alabilirim şimdiden teşekkürler

Uzm.Kl.Psk. Nigar Banu Kına Cevabı

İlacın değil ilaç içme eyleminin sizde olumsuz bir etkisi vardır. Psikoterapiye başlamanız faydalı olacaktır. Rica ederim sevgiler

Hasta Yorumları
5 StarStarStarStarStar 20 yorum
Yorumunuz gönderildi.
Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
T... 28 gün
StarStarStarStarStar

Banu hanım ile oğlum sayesinde tanıştık. Oyun terapisi sayesinde öfke problemini azalttı davranışları bile değişti.yanlizca oğluma değil ailemize de destek oldu.

E... 1 ay
StarStarStarStarStar

6 yaşında oğlumun kaygı bozukluğu problemi yaşamasından dolayı Banu hanımla oyun terapisine başladık. Banu hanım güler yüzlü, pozitif yaklaşımlı ve oğlumla güzel iletişim kurabilen bir uzman. Aynı zamanda biz ebeveynler içinde iyi bir yol gösterici olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum.

S... 3 ay
StarStarStarStarStar

Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, cana yakın, güvenilir olduğunuz için teşekkürler Banu Hanım

A... 3 ay
StarStarStarStarStar

Nigar hanım tatlı dilli, yumuşak konuşan bir psikolog. Ayrıca çok da iyi bir dinleyici kendisi. Herşey için teşekkür ediyorum.

E... 4 ay
StarStarStarStarStar

Banu hanım ile bir seneden daha fazladır tanışıyoruz iyiki hayatıma dokunmuş hala terapiye gidiyorum çok memnunum işini çok iyi yapan bir psikolog çok teşekkür ederim bana kazandırdığı değerler için...

A... 4 ay
StarStarStarStarStar

Nigar Banu hocamızı kızım sayesinde tanıdım. Kendisinin insanlara karşı pozitif düşünmesi, özverili olması, görüşmelerini aile ortamı sıcaklığına dönüştürmesi bizleri çok mutlu etti. Hocamızın sabrı, kararlılığı, bilgisi bize bu süreçte yol kılavuzu oldu. Kendisine çok teşekkür ederim. Yolun açık olsun hocam.

Hastalığınız & Tedavimiz
 • Psikoloji
  1. Aile Danışmanlığı
  2. Aile Terapisi
  3. Anksiyete Bozukluğu
  4. Çift Terapisi
  5. Çocuk Ve Ergen Psikolojisi
  6. Çocukluk Çağı Travmaları
  7. Depresyon
  8. Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite
  9. Distimik Bozukluk (Kronik Depresyon)
  10. İş ve Çalışan Psikolojik Problemleri
  11. Kaygı Bozuklukları
  12. Kişilik Bozuklukları
  13. Özgüven Sorunu
  14. Panik Atak
  15. Psikoterapi
  16. Sınav Kaygısı
  17. Yetişkin Terapisi
 • Klinik Psikoloji
 • Pedagoji
 • Pedagog
İletişim Bilgileri

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.