Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
Doktorunuz Hakkında

Doç.Dr. Özgür Çakmak başarılarla dolu eğitim hayatını Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanarak taçlandırmıştır. Tıpta üroloji alanına ilgi duyan Dr. Özgür Çakmak, İzmir...

Hastalığınız & Tedavimiz
Hasta Yorumları
5 StarStarStarStarStar 100 yorum
Yorumunuz gönderildi.
Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
M... 25 gün
StarStarStarStarStar

Öncelikle şunu belirteyim daha 45 yaşındayım. Sağlık ocağında yaptırdığım kan tahlili sonucu PSA değerim çok yüksek çıktı. Zaman kaybetmeden iki ayrı üroloji doktoruna muayene oldum. Durumumun ciddi olduğu ve biyopsi yapılması gerektiği bilgisi verildi. Biyopside dahil olmak üzere doktor araştırmasına başladım. Özgür çakmak hocamızın çok başarılı bir doktor olduğunu etrafımızda daha önceden ameliyat ve tedavi olan akraba ve tanıdıklardan tavsiyeler aldım. Ve diğer referans ve araştırmalar sonucu 30 Kasım 2022'de ilk muayene için Doç. Dr. Özgür çakmak hocama gittim. Mr - Biyopsi - Ped ve çeşitli tahliller yapıldıktan sonra Gleason skoru 3+4 Prostat Adenokarsinomu tanısı konuldu. Özgür Çakmak hocamız genel sorgusunu yaptıktan sonra, hastalıkla ve ameliyatla ilgili anlayabileceğimiz şekilde çok detaylı ve güzel açıklamalar yaptı. Hocamızın bilgisi, güler yüzü, pozitif enerjisi, kendisine güveni beni çok rahatlattı. 15 Aralık 2022'de Robotik Prostatektomi ameliyatı oldum. Çok başarılı bir ameliyat oldu, daha ertesi günü ayağa kalktım, hiç ağrım olmadı. Hastanede kaldım süre içerisinde Özgür Çakmak hocam sabah ayrı akşam ayrı gelerek pansumanımı dahil kendisi yaptı, durumumu kontrol etti. 17 Aralık 2022'de taburcu oldum. Bundan sonraki süreçte yapmam ve dikkat etmem gerekenler konusunda bilgilendirdi. Herhangi bir sorun sıkıntı olması durumunda telefonunun 24 saat açık olduğunu çekinmeden arayabileceğimizi söyledi. Durumun çok iyi, hiçbir ağrım veya rahatsızlığım olmadı. Tedavi sürecim devam ediyor. Doç.Dr. Özgür Çakmak hocamı tanıdığım için kendimi çok şanslı buluyorum. Ellerinize Emeğinize sağlık hocam. Daha nice hastalara şifa vermeniz dileğiyle Doç.Dr. Özgür Çakmak ve değerli ekibine, tüm hastane personeline sonsuz teşekkürler.

S... 28 gün
StarStarStarStarStar

Tıp fakültesi 5. sınıf öğrencisiyim. Babama yapılan biyopsi sonucunda metastatik olmayan, gleason skoru 3+4 olan prostat adenokarsinomu tanısıyla karşılaştık. Robotik radikal prostatektomi için hemen araştırmalara başladım ve karşıma Özgür hoca çıktı. 10 Aralık 2022 tarihinde Özgür hocaya başvurduk, kendisi genel sorgusunu yaptıktan sonra çok detaylı ve güzel açıklamalar yaparak bizi rahatlattı ve aydınlattı. Ameliyat tarihini belirledik, ameliyat günü geldi hoca içeri girip babamın endişesini giderdi ve bize yapacağı ameliyat konusunda tekrardan bilgi verdi. Ameliyat çok güzel geçti, ameliyattan sonra her gün günde 2 kez gelerek sıkı takiple babamın pansumanlarına kadar kendisi ilgilendi. Taburcu olurken yapması ve yemesi gerekenler konusunda babamı bilgilendirdi. Hocama çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Elinize sağlık hocam.

İ... 1 ay
StarStarStarStarStar

Babamın prostat kanser başlangıcı olduğunu öğrendiğimiz gibi ÖzgürHocanın yolunu tuttuk. Özgür hocamızın ilgisi, bilgisi ve verdiği güven ile gönül rahatlığıyla yaklaşık 1 hafta önce robotik prostatektomi ameliyatımızı gerçekleştirdik. Ameliyat gayet başarılı geçip hiçbir problem kalmadı. Ameliyat öncesi ve sonrasında gerekli her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatıp tüm sorularımızı ve korkularımızı giderdi. Gönül rahatlığı ile kafanızda hiçbir soru işareti kalmadan iyi ki Özgür hoca diyebilirisiniz

F... 1 ay
StarStarStarStarStar

Babamın psa değeri yüksekliği nedeniyle MR,biopsi ve diğer gerekli tetkikler sonucu porostat kanseri (3+3) tanısı konuldu, daha sonra yaptığım doktor araştırmalarında Özgür Çakmak hocamızın ismine ulaştım 17 aralıkta Robotik Prostatektomi ameliyatımızı yaptı,20 aralıkta taburcu olduk, ilgisi,bilgisi,alakası bize geçti, babamla enerjileri uyuştu,sorduğumuz sorulara mutlaka dönüş yaptı, sürecimiz devam ediyor, bu zamana kadar olan emekleri için teşekkür ederim, bundan sonraki süreçte de aynı ilgi bilgi ve alakayı göreceğimize şüphem yok, ellerine emeğine sağlık

a... 1 ay
StarStarStarStarStar

Dahiliye uzmanıyım ve onkoloji alanında yandal eğitimi almaktayım. Babama prostat ca tanısı konulduktan sonra küratif tedavi için cerrahi seçeneğine karar verdik. Robotik cerrahi araştırmalarımız sonucunda birçok doktor meslektaşımın önerisiyle de Özgür Çakmak hocamızı tanıma fırsatı bulduk. Çok başarılı bir operasyon gerçekleştirildi. Operasyon öncesi ve sonrası süreç boyunca bilgilendirme ve ilgi açısından bizi hiç yalnız bırakmadı. Özgür hocama çok teşekkür ediyor ve meslek yaşamında başarılarının devamını diliyorum.

Ş... 1 ay
StarStarStarStarStar

Çok memnun kaldım, kendisine teşekkür ediyorum. Mesleki uygulamaları ve yaklaşımları da mükemmel, Allah razı olsun.

İletişim Bilgileri

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.