Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
Doktorunuz Hakkında

Prof.Dr. Özgür Çakmak başarılarla dolu eğitim hayatını Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanarak taçlandırmıştır. Tıpta üroloji alanına ilgi duyan Dr. Özgür Çakmak, İzmir Atatürk...

Hastalığınız & Tedavimiz
Hasta Yorumları
5 StarStarStarStarStar 209 yorum
Yorumunuz gönderildi.
Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
Y... 1 gün
StarStarStarStarStar

Özgür Bey teşekkürler, iyiki sizinle tanıştım tedavi sürecinde tüm sorularımı yanıtladınıx. Atatürk'ün deyimi ile Beni Türk hekimlerine emanet ediniz.

F... 1 gün
StarStarStarStarStar

Babamın prostat kanseri 3+4 teşhisi sonrası Sayın Özgür Çakmak hocamızın Robotik Radikal Prostatektomi ameliyartına karar verdik. İyi ki Özgür Hoca diyoruz. Minnettarız

M... 1 gün
StarStarStarStarStar

Prof.Özgür hoca, hakkinda bende işini seven, hastasına detaylı bilgi verip onda guven oluşturan.Amejiyat sonrasi da hastasini yatağinda ziyaret edip, pansumanlarini hemşireye bırakmayıp,kendisi yapan ve sonrasinda da gerekli desteği veren örnek olacak bir tabip intibağı oluştu.

M... 1 gün
StarStarStarStarStar

Prof.Özgür hoca, hakkinda bende işini seven, hastasına detaylı bilgi verip onda guven oluşturan.Amejiyat sonrasi da hastasini yatağinda ziyaret edip, pansumanlarini hemşireye bırakmayıp,kendisi yapan ve sonrasinda da gerekli desteği veren örnek olacak bir tabip intibağı oluştu.

M... 1 gün
StarStarStarStarStar

Prof.Özgür hoca, hakkinda bende işini seven, hastasına detaylı bilgi verip onda guven oluşturan.Amejiyat sonrasi da hastasini yatağinda ziyaret edip, pansumanlarini hemşireye bırakmayıp,kendisi yapan ve sonrasinda da gerekli desteği veren örnek olacak bir tabip.

İ... 5 gün
StarStarStarStarStar

Özgür Hoca ile yolumuz 1.5 ay önce babamin psa degerinin yuksek cikmasi ve emar sonucundaki suphe ile kesişti. Kendisi bize prostat ca olabilecegini ve bununla ilgili ilk günden itibaren izlememiz gereken yolu net ve güzel bir şekilde açıkladı. Once Fuzyon biyopsini onemini anlatti. Ve zaman kaybetmeden fuzyon biyopsiyi yapti.Patoloji sonucu gleson skoru 3+4 olarak prostat ca tanısı konuldu. Babamın yaşı olmasına rağmen bize baska doktorlar tarafından farklı tedavi yöntemleri önerildi.Ama Özgür Hoca hem fuzyon biyopsinin hem de Robotic Cerrahinin yapilmasinin daha iyi olacagini belirti. Biz de babamizin ameliyati icin Ozgur Hocayi ve Robotik Radikal Prostatektomi ameliyatını tercih ettik. Çok önemli bir ameliyat olmasına rağmen Özgür Hoca her detayı ile bizzat kendisi ilgilendi ve sayesinde babamız 2 günde taburcu oldu. Yaşadığımız bu süreçte sorduğumuz her soruya cevap verdigi ve her animizda yanımızda olup babamizla ilgilendiği için Özgür Hoca ve ekibine çok teşekkür ederiz.

İletişim Bilgileri

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.