Uzm.Psk. Berken Gündüz Yorumları

A... 10 ay
StarStarStarStarStar

Seanslara başladığımızdan beri kendimi çok daha iyi hissediyorum. Kendisi çok ilgili ve anlattıklarınızı çok güzel dinliyor. Detayları o yerinde ve güzel yakalıyor. Ben çok memnunum ve kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

Y... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Pandemi öncesinde görüşmeye başlamıştık Berken beyle. Profesyonel voleybolcu olmak isteyen kızım ile ilgili olarak başvurduk kendisine. Kızımız antremanlarda gösterdiği performansı maçlarda gösteremiyordu. Bu sebeple kendisiyle görüşmeye başladık. Berken beyin mental olarak destekleri sonucunda kızımız maçlarda performansını arttırmaya başladı. Seanslarımıza hala devam ediyoruz. Berken beyin spor psikolojisi alanında çok yetkin biri olduğunu yaşayarak gördük diyebilirim. Kendisine ilgisi için çok teşekkür ederim.

S... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Berken bey için sadece iyi bir psikolog diyip geçmek doğru olmaz. Kendisi çok iyi bir dinleyici ve güvenilir biri. Daha önceki terapi deneyimlerimde hep güven sorunu yaşamıştım. Ancak Berken bey bana o kadar güven verdi ki hiç aklıma bile gelmedi acaba ona güvenebilir miyim diye. Şuanda terapi sürecimiz devam etmekte ve kendimi her seanstan sonra daha güçlü ve iyi hissediyorum diyebilirim. Kendimdeki olumlu değişimleri ben farkediyordum zaten. Ama artık çevremde farketmeye başladı ve bu durum beni çok mutlu ediyor. Berken beye ve beni her zaman güler yüzleri ile karşılayan çalışma arkadaşlarına da ayrıca teşekkür ederim.

A... 1 yıl
StarStarStarStarStar

O kadar ilgili bir doktor ki kendisine hemen güveniyorsunuz. Daha sonra da analizleriyle size çok güzel bir şekilde yol gösteriyor. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum

B... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Berken Bey ile kaygı sorunum sebebiyle tanıştım. Kendisinden oldukça memnunum, gerçekten işinde uzman biri. Özellikle beni gerçekten dinlediğini hisettiriyor ve kesinlikle profesyonel biri. Tüm hayatımı etkileyen sorunlarımın azalmasında en büyük yardımcım oldu diyebilirim. Kendisine cok tesekkur ederim.

M... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Berken beye bir arkadaşımın tavsiyesi ile ulaştım. Çok zor zamanlardan geçiyordum ve bana bu donemde cok yardımcı oldu. Bu sureci sağlıklı bi şekilde atlatmamın üzerinde çok büyük bir emeği var . Berken bey'in samimiyeti sayesinde rahat bir tedavi sürecim oldu. Kendisi gözüm kapali tavsiye edebileceğim bir doktordur.

B... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Berken Bey çok profesyonel bir psikolog. İşini hakkıyla yapan, etik değerlere önem veren, danışanıyla çok ilgili bir insan. Zor bir dönem geçiriyorum ve Berken Beyle tanışmasaydım çok daha zor olabilirdi. Berken beyle seanslara başladığımızdan beri ataklarım azaldı kendimi çok daha iyi hissediyorum. Herkese tavsiye ederim. Çok ama çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

C... 1 yıl
StarStarStarStarStar

İçimi çok rahatlatan bir görüşme oldu, önümüzdeki süreci şimdiden planladık. Eğer aklınızda bir şüphe varsa Berken beyin yardımcı olacağından adım kadar eminim.

E... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Kendisinin vermis oldugu ilgi ve alakasindan dolayisiyla cok tesekkur ederim

E... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Daha önce birçok kere psikolog deneyimim olmuştu. Fakat içsel problemlerimin dışında bir psikologa uzun süre devam etmeme, çabuk vazgeçme gibi sorunlarım da vardı. Berken Bey'le görüşmelere başladığımızda da aynı şey olacak diye düşünüyordum ve kendime bu konuda hiç güvenmiyordum. İlk görüşmemizin sonunda bir daha görüşmeye gelmek için kararımı verdiğimi fark ettim. Ve bir daha sonraki seans ve sonraki.. İlk defa bir ruh sağlığı uzmanıyla bu kadar uzun süre görüştüm ve seanslarımız hala devam ediyor. Hem benimle ilk görüşmelerden itibaren kurduğu terapötik ilişki hem de sonraki seanslarda uyguladığı yöntemler ve özellikle de değişim konusunda inatçı bir danışan olmama rağmen sabrı, ilgisi, profesyonelliği seanslara devam etmemde çok önemlidir. İlk görüşmeden şimdiye kadar olan süreci değerlendirdiğimde bakış açımın ve olaylara karşı yorumlarımın olumlu anlamda değiştiğini söyleyebilirim. Berken Bey yolu bana göstermedi, benim için en sağlıklı yolları benim inşa etmeme yardımcı olup seçtiğim yolda benimle beraber yürüdü. Kendimi her anlamda daha iyi, daha sağlıklı hissetmeme yardımcı olduğu için çok teşekkürler. Kesinlikle tavsiye ettiğim bir psikologtur.

Ç... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Berken bey alkolü bırakmam konusunda çok yardımcı oldu. Kendi samimiyeti ve bilgisiyle farkındalığımı artırdı, teşekkürler.

A... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Berken bey mesleğinde oldukça başarılı, alandaki gelişmeleri her zaman takip eden ve danışanlarına daima koşulsuz olumlu kabul ve empati ile yaklaşmaktadır. Seanslarımız esnasında beni her zaman anladığını ve yanımda olduğunu hissettirmiştir. Benim için oldukça zor olan depresyon sürecinde beraber yürüdüğümüz yolda bana gösterdiği çözüm yolları sayesinde şimdi kendimi çok daha iyi hissediyorum. Her seans sonrasında da daha iyi olmaya devam ediyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.

B... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Berken hocayla bir arkadaşımın tavsiyesi sayesinde tanıştım. Çok profesyonel birisi. Kimseye anlatamadığım istemsizce gelen ve içimi kemiren düşüncelerimi ona rahatlıkla anlatabildim. Seanstan çıktığımda oldukça rahatlamıştım. Herkese tavsiye ederim.

B... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Berken Bey ile bir arkadaş tavsiyesi üzerine seanslara başladım.Normalde kolay açılabilen sorunlarımı dile dökebilen bi insan değilim fakat daha ilk seanstan Berken Bey'in samimi ve rahat yaklaşımı sebebiyle konuşmaya ve anlatmaya başlayabildim.Kendisinden aldığım tavsiyeler ve görüşmelerimiz sayesinde artık kendimi psikolojik olarak çok daha sağlıklı ve iyi hissediyorum.Kendimi iyi hissediyorum diyebilmek benim için çok zordu bunun için ona ne kadar teşekkür etsem az.Seanslarımız devam ediyor ve edecek,kendimde gördüğüm olumlu gelişmeler neticesinde iyi bir psikolog arayışındaysanız Berken Bey'i seçmek herkese tavsiyemdir.

Ö... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Yaşadığım travma sonrası kendimi sürekli mutsuz ve bitkin hissediyordum, profesyonel bir yardıma ihtiyacım olduğunu anladığımda bir arkadaşımın önerisi ile Berken Bey ile tanıştım. Bu durumu onun yardımı olmadan çözemezdim sanırım, kendisiyle karşılaştığım için çok şanslıyım buradan tekrar teşekkür ediyorum.

N... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Sebebini bilmediğim huzursuzluklarım, ağlamalarım ve endişelerim sebebiyle Berken Bey'e danışmaya gittim. Beni o kadar rahatlattı ve sorunumu anlamamı sağladı ki kendisine ne kadar teşekkür etsem az kalır. Bütün tanıdıklarıma tavsiye ediyorum.

B... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Kendisi yaşadığım panik atak nöbetlerinin ve devamındaki panik bozukluğumun bütün detaylarına son derece hakim ve bana hiç düşünmediğim şekilde yeni bir bakış açısı kazandıracak kadar donanımlı ve bunu yaparken son derece samimi ve bir aile üyesi sorumluluğunda davrandı. Kendisine çok müteşekkirim, benim gibi aklında soru işaretleri bitmeyenlerin mutlaka kendisine danışmasını tavsiye ederim

D... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Berken Hocama yaşadığımız hayatın bizim seçimimiz olmadığını ama gelecekteki yaşamımızı bizim şekillendirebileceğimizi bana gösterdiği için sonsuz minnettarım.

E... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Profosyonel iş hayatımda yaşadığım sorunlar sonrasında tavsiye üzerine Berken Bey'le yolumuz kesişti. İş stresi, yoğun tempomda kendisi bana ilaç gibi geldi. Seanslara düzenli gidip kendim için çok iyi bir şey yaptığımı farkettim. Üzerimdeki emeğine ve ilgisine teşekkür ediyorum.

O... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Berken bey alanında ciddi manada profesyonel ve fütüristik yaklaşımlarıyla bambaşka bir psikolog pek çok psikolog değiştirdikten sonra bana ciddi manada yardımcı olabileceğine inandığım bir psikolog oldu.

F... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Öyle zor bir dönemde öyle zor bir süreçte tanıştım ki Berken beyle. Herkesin yaşadığı kendine çok zordur ama beni o bunalımın içinden söküp çıkaran ve bu süreçte bana en büyük özveriyi gösteren Berken hocama çok teşekkür ediyorum. Hiç bir hayat kusursuz, hiç bir sorun da çözümsüz değildir. Doğruları görüp bana tanıttığı için, beni hayata kazandırdığı için sevgili Berken hocama çok teşekkür ederim.

F... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Bana zor günlerimde kendi kendime rehber olmayı öğreten berken hocama minnettarım

G... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Psikologlara olan ön yargılarımı tek başına yıkabilen bir insan. Tedavi sürecindeki profesyonel yaklaşımı sayesinde ön yargılarımı bir kenara bırakıp tedavi olabildim. Şuanki sorunlarla daha kolay başedebiliyorum

U... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Berken beyle tanışmamdaki neden aşırı sinirli olmam ve öfke kontrolü problemi yaşamamdı. Berken beyin verdiği güzel enerji sayesinde sanırım ilk seanstan her detayı net bir şekilde dürüstçe anlattığım da bana farklı sorular yönelterek öfke sorunumun altında yatan sebepleri bulmamı sağlayarak doğru yönlendirmelerle bu öfkeyle nasıl baş edeceğim konusunda bana çok yardımcı oldu. Eskiden öfkelenip sert çıkışlar yaptığım şeyleri artık sakin ve normal karşılayabiliyor olmam beni çok rahatlattı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Desteğe ihtiyacı olan olmayan gitmeyi düşünen herkese tavsiyem en kısa zamanda kendinize bu iyiliği yapmanız olur.

N... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Bir kadın olarak bir erkeğin bana yardım etmesini bırakın, anlayabileceğini bile hayal edemezken Berken beyin yardımları sayesinde hayata tekrar döndüm diyebilirim. Herşeyden önemlisi o kadar sakin ve güleryüzlü bir karakteri var ki, insan onunla konuşurken güvende olduğunu ve hafiflediğini hissediyor. Kendisine herkesin huzurunda teşekkürlerimi iletiyorum; teşekkürler Berken hocam :)

p... 1 yıl
StarStarStarStarStar

Eşimle sorunlarımız için terapiye başladık. Daha ilk seanstan sonra yüzümüz güldü ve kendimizdeki değişimi farkettik. Herkesin huzurunda kendisine teşekkürlerimizi iletmek istedik İyiki varsınz Berken hocam

Psikoloğunuz Hakkında

Uzman Klinik Psikolog Berken Gündüz İzmir Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra...

Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
M...

merhaba 3,5 yaşında bir kızım var. öncesinde tuvalet eğitimi tamamlanmıştı, bu anlamda bir sıkıntısı yoktu öncelikle bunu belirtmekte fayda var. 2 gün önce kan alındı, bu esnada korktu o günden beri geceleri çiş kaçırıyor. neden olmuş olabilir. ne yapmalıyız yardımcı olabilir misiniz...

Uzm.Psk. Berken Gündüz Cevabı

Merhabalar, burada önemli olan nokta çocuğunuzun tuvalet eğitimini alıp almadığı. önceden bu anlamda eğitimini tamamladığını ifade etmişsiniz. Bu yaşadığınız durum hastanede yaşadığı korku ile de ilgili olabilir veta altında yatan başka bir sebep de olabilir. Etkili bir çözüm için alanında yetkin bir uzmandan yardım almak en doğrusu olacaktır.

Hastalığınız & Tedavimiz

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.