Giriş Yap
Hesabın yok mu? Yeni Bir Hesap Oluşturun
Hesap Oluştur

"Hesap Oluştur" butonuna basakrak Gizlilik Metnini'nı, Üyelik Sözleşmesini, Site Kullanım Şartlarını ve Rıza Metni’ni kabul etmiş sayılırsınız.

  Hesabın var mı? Giriş Yap
  Hekim Girişi
  Online Görüşün

  Tebrikler.

  Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
  Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

  Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

  Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

  Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
  Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
  M...

  merhaba 3,5 yaşında bir kızım var. öncesinde tuvalet eğitimi tamamlanmıştı, bu anlamda bir sıkıntısı yoktu öncelikle bunu belirtmekte fayda var. 2 gün önce kan alındı, bu esnada korktu o günden beri geceleri çiş kaçırıyor. neden olmuş olabilir. ne yapmalıyız yardımcı olabilir misiniz...

  Uzm.Psk. Berken Gündüz Cevabı

  Merhabalar, burada önemli olan nokta çocuğunuzun tuvalet eğitimini alıp almadığı. önceden bu anlamda eğitimini tamamladığını ifade etmişsiniz. Bu yaşadığınız durum hastanede yaşadığı korku ile de ilgili olabilir veta altında yatan başka bir sebep de olabilir. Etkili bir çözüm için alanında yetkin bir uzmandan yardım almak en doğrusu olacaktır.

  Psikoloğunuz Hakkında

  Uzman Klinik Psikolog Berken Gündüz İzmir Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra...

  Hastalığınız & Tedavimiz
  • Çocuk Ergen ve Yetişkin Psikoterapi
  • Aile Danışmanlığı
  • Hipnoterapi- hipnoz
  • Oyun Terapisi
  • Depresyon
  • Sosyal Fobi
  • Yaygın Anksiyete Bozukluğu
  • Panik Atak
  • Sınav Kaygısı
  • Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu)
  • Obsesif-Kompulsif Bozukluk
  • Stres Yönetimi
  • Çocuk ve Ergen Psikolojisi
  • Cinsel Terapi Danışmanlığı
  • Wechler Bellek Testi
  • MMPI
  • Oyun Terapisi
  Hasta Yorumları
  5 StarStarStarStarStar 24 yorum
  Yorumunuz gönderildi.
  Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
  Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
  Y... 21 gün
  StarStarStarStarStar

  Pandemi öncesinde görüşmeye başlamıştık Berken beyle. Profesyonel voleybolcu olmak isteyen kızım ile ilgili olarak başvurduk kendisine. Kızımız antremanlarda gösterdiği performansı maçlarda gösteremiyordu. Bu sebeple kendisiyle görüşmeye başladık. Berken beyin mental olarak destekleri sonucunda kızımız maçlarda performansını arttırmaya başladı. Seanslarımıza hala devam ediyoruz. Berken beyin spor psikolojisi alanında çok yetkin biri olduğunu yaşayarak gördük diyebilirim. Kendisine ilgisi için çok teşekkür ederim.

  A... 1 ay
  StarStarStarStarStar

  O kadar ilgili bir doktor ki kendisine hemen güveniyorsunuz. Daha sonra da analizleriyle size çok güzel bir şekilde yol gösteriyor. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum

  B... 2 ay
  StarStarStarStarStar

  Berken Bey ile kaygı sorunum sebebiyle tanıştım. Kendisinden oldukça memnunum, gerçekten işinde uzman biri. Özellikle beni gerçekten dinlediğini hisettiriyor ve kesinlikle profesyonel biri. Tüm hayatımı etkileyen sorunlarımın azalmasında en büyük yardımcım oldu diyebilirim. Kendisine cok tesekkur ederim.

  M... 2 ay
  StarStarStarStarStar

  Berken beye bir arkadaşımın tavsiyesi ile ulaştım. Çok zor zamanlardan geçiyordum ve bana bu donemde cok yardımcı oldu. Bu sureci sağlıklı bi şekilde atlatmamın üzerinde çok büyük bir emeği var . Berken bey'in samimiyeti sayesinde rahat bir tedavi sürecim oldu. Kendisi gözüm kapali tavsiye edebileceğim bir doktordur.

  B... 2 ay
  StarStarStarStarStar

  Berken Bey çok profesyonel bir psikolog. İşini hakkıyla yapan, etik değerlere önem veren, danışanıyla çok ilgili bir insan. Zor bir dönem geçiriyorum ve Berken Beyle tanışmasaydım çok daha zor olabilirdi. Berken beyle seanslara başladığımızdan beri ataklarım azaldı kendimi çok daha iyi hissediyorum. Herkese tavsiye ederim. Çok ama çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

  C... 2 ay
  StarStarStarStarStar

  İçimi çok rahatlatan bir görüşme oldu, önümüzdeki süreci şimdiden planladık. Eğer aklınızda bir şüphe varsa Berken beyin yardımcı olacağından adım kadar eminim.

  TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

  TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

  TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.