Online Görüşün

Tebrikler.

Sorduğunuz soru başarıyla gönderildi.
Cevapları, Sorunuz & Uzmanın Cevabı sayfasından takip edebilirsiniz.

Direkt mesaj yazarak Türk Hekimi'ne soru sorun, bilgi alın veya randevu talep edin.

Lütfen soru alanında hasta adı gibi kişisel bilgilere, hekim, kuruluş veya ilaç isimlerine yer vermeyiniz!

Ad soyad bilgileriniz sadece ilgili uzmana gönderilir. Sitemizde yayınlanmaz ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
Sorunuz cevapladığında SMS bildirimleri gönderilecektir.
Doktorunuz Hakkında

Esra Sayın, 1987 yılında İstanbul'da doğmuş bir uzman psikologdur. Üniversiteden Onur Derecesiyle mezun olan Sayın, Aile Danışmanlığı, Çift Terapisi alanlarında kapsamlı eğitimler almıştır. Özellikle İstanbul...

Videolar
Hastalığınız & Tedavimiz
 • Aile Danışmanlığı
 • Bireysel Danışmanlık
 • Aile İçi İletişim Sorunları
 • Aile terapisi
 • Aile terapisi Aile İçi Sorunlar
 • Akran zorbalığı
 • Anksiyete Bozuklukları
 • Birey merkezli terapi
 • Bireysel Terapi
 • Davranım bozuklukları
 • Depresyon
 • Ebeveyn danişmanliği
 • Ergenlik sorunları
 • Evlilik danışmanlığı
 • Evlilik Sorunları
 • Yüz yüze danışmanlık
Hasta Yorumları
5 StarStarStarStarStar 48 yorum
Yorumunuz gönderildi.
Kişilik haklarına saygısızlık ve hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanmaktadır.
Değerlendirme yaparak binlerce kişiye yol gösterin.
D... 1 gün
StarStarStarStarStar

Doktor hanıma tanıtım afişinde görüp başvurduk. Çift terapisi aldık kendisinden. Nişantaşında ki şubesinde görüştük. Çok şükür berbat giden ilişkimiz aldığımuz bu seanslar ile çok sağlıklı bir ivme yaşadı. Tamamen olumluya evrildi. Asla eski kavgalar yok, asla birbirine saygısızlık yok , asla aileler sebebi ile tartışma yapmak yok. Hepsi o afişi görüp seanslara başlamamızla gün gün eriyip bitti. Saygılar.

Ç... 1 gün
StarStarStarStarStar

Esra hocamla tavsiye üzerine terapi sürecine başladım. Öfke kontrol sorunumu kendidinin inanılmaz emeği ile yendim. Tedavi sürecimi hergün her koşulda takip etti. İşini bu kadar seven bir insan daha tanımadım. Çok yoğun ve çok tempolu bir dönemdi seans dönemi. Böylece öfke kontrolümü yapabilmeği öğrendim. Ve bitti tüm öfkem. Esra hocaya boşuna bu kadar harikayorumlar gelmemiş. Gerçekten çok farklı ve çok disiplinli bir uzman. Şiddetle öneriyorum. Kendiniz için bu süreç inanılmaz bir konfor ve inanılmaz bir değişim olacaktır. Sonsuz teşekkürler.

P... 1 gün
StarStarStarStarStar

Eşimin alkol sorunu nedeniyle ben aradım esra hanımı. Rica ettim kendisinden bize yardım edin lütfen dedim. Çünkü artık bu sebeplerle tükenmiştim. Beni bu tükenmişlik bitirmişti. Sanki beni hemen hergün çözümsüzlüğün içinde boğuyordu. Esra hocam önce bendeki depresyonu gördü ve bunu yenmemi sağladı. Sonra ise eşimin bana olan yaklaşımını ve hayatı yaşayıştaki yanlışlarını ona gösterdi. Ona çok sakin yaklaşıp tepkisel olmasını engelledi. Eşim terapilere çok karşı iken benden hevesli katıldı seanslara ve alkolü bıraktı. Bana ise hep kibar ve sıcak davranmaya başladı. Ne kadar değerli, ne kadar bilgili bir uzman anlatamam.

O... 1 gün
StarStarStarStarStar

Çift terapisi aldık kendisinden bir evlilik nasıl kurtulur bu konuda tam anlamıyla en başarılı uzman diyebilirim. Özellikle evler ayrıldıysa ya da davalar açıldıysa artık bu aşamadan sonra dönüş yok dediğimiz yerde çok güzel bir çözüm bulabiliyor. Çok güzel sakinleştiriyor çiftleri. Hele de taraflardan biri kesinlikle ayrılacağım diyorsa diğer tarafa mutlaka başvurun derim. Ben de yorumları okuyup aramıştım. Ve aldığım en doğru karar bu oldu. Önce iki tane tek kişiyle seans yapıyor. Sonra çift olarak ofise davet ediyor. Böylece taraflardaki psikiyatriye yönlenmesi gereken bir sorun var ise yönlendiriyor. Çok mükemmel bir çalışma sistemi var. Ona güvendik ve evliliğimiz çok güzel bir şekilde kurtuldu ve düzene girdi.

D... 2 gün
StarStarStarStarStar

Travmatik çocukluk öyküsü nedeniyle psikodinamik yaklaşımla çalışan bir psikolog ararken yorumlarını çok beğenip başvurdum esra hocaya. İsviçrede yaşıyorum. Yurtdışında yaşayan birçok danışanı olması da başvurmamda etkili olmuştu. Beni daha iyi anlayacağını düşünmüştüm. Öyle de oldu. İlk defa gerçekten anlaşılmış olmak bana inanılmaz iyi geldi. Çok iyi bir analizci. İlk olarak bunu söylemek isterim. Sonrasında çok çabuk sonuç almayı sağlayan bir çskılma şekli var. Yoğun ve çözüm için odak seanslar yapıyor. Artık tüm yüklerimden arındım. Geçmiş tamamen gerilerde kaldı. Hepsi için sonsuz minnettarım. Hakkınızı asla ödeyemem.

F... 2 gün
StarStarStarStarStar

Esra hocamıza çift terapisi için gittik. Daha önce de bir aile danışmanına gitmiştik. Çok fazla iptal ettiği için bıraktık. Hocamız çok muntazam çalışan biri asla iptal yapmaz mutlaka hatırkatma mesajı atar asistanları. Ve hep kibar, ilgili, güven veren biridir. Biz hem ilişkimizi kurtardık hem de hoca ile kendimizi çok güvenli bir ortamda hissettik. Asla gergin değildik sayesinde. Bu kadar tartışma sonrası başvurmuşkwn kendisine seanslara hep huzur içinde katılabilmiştik. Bu da sakince konuşup sorunları çözebilmemizi sağlamıştı. Kendisine buradan teşekkür eder alanındaki başarısı daim olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Artık çok sağlıklı bir birlikteliğimiz var. Bu da tamamen onun eseri.

İletişim Bilgileri

TurkHekimleri.com'da yer alan hasta yorumları, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı talebi olmaksızın, ilgili hasta tarafından özgürce yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. TurkHekimleri.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

TürkHekimleri.com sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan TürkHekimleri.com sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza muayene olunuz.

TürkHekimleri.com, site içeriğinde 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.